Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wróżka sms
PostNapisane: 18 gru 2014, o 14:24 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lis 2014, o 20:31
Posty: 25
Podziękowań: 1
Wysłałam ok 3 godz temu smsy do wróżki w sprawie jednej osoby.
Wróżka odpisała że się ta osoba zagubiła w życiu ale że to się naprawi i czy sprawdzić kiedy. Ok napisała że za jakiś czas, by czekać i by tą osobę sobie nie odpuszczać. Zapytała czy chce wiedzieć co ta osoba myśli itd. Napisałam że skoro tak się zachowuje to ja mam dosyć nie chce się łudzić.
Napisała ok że to moja sprawa.
Potem jednak z ciekawości napisałam co czuje i co zrobi w moją stronę po tym czasie który określiła. Wtedy dostałam odpowiedź że nic absolutnie nie zrobi, znajdzie coś innego i zapomni o mnie (wszytsko działo się w czasie 1 godziny). Wysłała też ponownego sms że ma ważne wiadomości dla mnie co do tej osoby.
Napisałam do niej, że ok ale zacytowałam jej jej słowa, że mam czekać. Poźniej dostałam sms że to ja wcześniej pisałam że nie mam już siły i tak mi odpisuje.
Napisałam że skoro pani tak pisze ze zrobi pierwszy krok to ok poczekam. Wróżka na to odpisała że jednak nie zrobi kroku i mam tą osobę sobie odpuścić i czy sprawdzić kiedy spotkam inną osobę na swojej drodze...
To nie pierwszy raz się u mnie zdarza i to nie pierwsza smsowa wróżka tak robi


Ktoś wyjaśni o co chodzi? Czemu wróżki dają nadzieję a później piszą coś zupełnie innego?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2014, o 18:27 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Może miałaś do czynienia nie z jedną, ale na przykład z dwiema wróżkami? Tak bardzo często w przypadku wróżb za pomocą sms'ów się dzieje. Mam na myśli wróżki z jakichś czatów, reklam, promocyjnych ofert. Lub jeszcze inna możliwość - to "wróżenie" miało na celu wyciągnąć z Twojego konta jak najwięcej pieniędzy.

Najważniejsze, nie wrzucaj wszystkich wróżek do jednego worka. Bo nie wszystkie są takie same. Oczywiście większość wróżek, to tak zwane pseudowróżki, które nic z wróżeniem nie mają wspólnego... dlatego tak ważne jest wcześniejsze przeczytanie opinii na temat, tej, której chcemy powierzyć problerm.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wróżka sms
PostNapisane: 20 gru 2014, o 22:27 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
Ja kiedyś też wysyłałam smsy w sprawie wróżb,i potem jedna znana wróżka u której byłam osobiście powiedziała mi, że to komputer odpowiada na pytania, wróżka nie miałaby czasu odpowiedzieć tylu osobom, a to jest tylko naciąganie.
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wróżka sms
PostNapisane: 21 gru 2014, o 12:22 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lis 2014, o 20:31
Posty: 25
Podziękowań: 1
Pewnie tak i tak było z tą wróżba. W każdym razie nie biorę jej pod uwagę.
Ostatnio stało się coś co zaprzeczyło tej "wróżbie".

Co do komputerowego odpowiadania - trafiłam też na to. W większości jednak udaje mi się porozmawiać z "wróżkami"


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2014, o 23:58 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dodam, że jeżeli chodzi o portale z wróżbami, to tam bardzo rzadko wróżki widzą smsa z pytaniem. Odpowiedzi udziela automatycznie komputer albo zwykli ludzie, którzy zatrudnieni są do takiej właśnie pracy, a którzy w ogóle pojęcia o wróżeniu nie mają. Najczęściej sami układają odpowiedzi, rzadziej zdarza się, iż dostają gotowe, pasujące do większości pytań teksty.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wróżka sms
PostNapisane: 22 gru 2014, o 15:31 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
A za jakiś czas dostaniesz sms-a " Odwezwij się do mnie, mam bardzo wazne informację dotyczące mężczyzny z Twojego otoczenia" wtedy ty napiszesz, bo Cie zaciekawi, i wyślesz następne 15 smsów za 2,44 i tak naprawdę niczego się nie dowiesz:)

Zacznijmy od tego, że to nie są wróżby - tak jak wyżej pisali Ci użytkownicy - to jest zwykle naciąganie, a odpowiedzi to kwestia dobrze ułożonego zdania, które w większości pasują do każdej sytuacji.
Najgorsze jest to, że osoba wysyłająca smsy-y - ta jak Ty - uwierzy, wystraszy się, albo napełni się nadzieją i tyle.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wróżka sms
PostNapisane: 25 gru 2014, o 22:43 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lis 2014, o 20:31
Posty: 25
Podziękowań: 1
Wiesz co Asia ja juz na różne wróżki trafiałam. Dużo kasy pozastawiałam.
Jedna, w sumie dwie mi się podobały. To były wróżki które nie wysyłały nachalnie wiadomości takie jak piszesz. Były ok, póki jak pisałam pozostawały doradcami. Potem jak pisałam że się nie sprawdza, że on do mnie nie pisze jak panie mówiły (kilkakrotnie to mówiły), to albo przesuwały termin, bo mówiły że jest niezdecydowany, zagubiony albo że to moja wina, bo mamy jakieś tam super połączenia astralne z nim i że jedna z nich przeczytała w 1 smsie że źle o nim piszę i wykorzystała to mówiąc że przez to super łącze :P poczuł że źle o nim piszę i odszedł na zawsze. Są szanse, jak zmienię o nim myślenie i swoją postawę. Zmieniłam i jej to wielokrotnie pisała, ona że nie czuje tego, że to puste słowa. Gdy napisałam że znajomi mi mówią że się otrząsnęłam i jestem sobą to mnie zablokowała na linii. Teraz na święta wysłała życzenia :).
Rzadko kiedy sie coś sprawdziło, u niektórych nic, u niektórych 30% a rozczarowanie rosło. Przedwczoraj dostałam sms że on się nie odezwie. Pierwszy raz widziałam taki nr, więc olała tego smsa, ale potem zaczęłam się zastanawiać, czy może cos w tym jest, skąd wróżka może to wiedzieć. Nie wiem nawet skąd te złe myśli przyszły. Wcześniej byłam pewna że odpisze, po tym smsie byłam pewna w 60% już tylko. Niestety tak jak napisała nie odpisał.
Asia napisałam Ci to zresztą w całej (w 3 częściowej) weryfikacji.

Strasznie żałuję, że nie zablokowałam w tel opcji z nr premium. Miałam iść do salonu przed świętami, ale za duża była kolejka no i masz przedwczoraj przyszedł ten sms..:(


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wróżka sms
PostNapisane: 27 gru 2014, o 18:54 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Ja chyba jednak nie zmienię zdania - wróżki przez sms mają na celu naciąganie człowieka. Ja też kiedyś wysyłałam, wywalałam mnóstwo kasy i wiem jak to wygląda :) Oni maja założone z góry, ze muszą otrzymać jak najwięcej sms, prawdopodobnie od każdego mają prowizję, premię, więc raczej na to będą patrzeć, a nie na problemy innych. Może się zdarzyć ktoś, kogo ruszy Twój problem i porozmawia, ale to będzie impuls. Tak jak ty w pracy być robila wszystko, aby zarobić jak najwięcej tak też jest tutaj. Z racji, że wróżbiarstwo w ostatnim czasie jest bardzo popularne, wróżby sms, wróżby w tv biorą do takiej pracy osoby też nie znające się kompletnie na wróżeniu, ale z umiejętnością, np manipulacji, rozmowy czy po prostu nakręcania na wysyłanie jak największej ilości sms


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wróżka sms
PostNapisane: 27 gru 2014, o 20:39 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lis 2014, o 20:31
Posty: 25
Podziękowań: 1
Tak to wygląda jak mówisz widocznie.
Zresztą już nie mam o co pytać tych "wróżek", nawet gdyby mnie coś podkusiło, dla nie w tej chwili wszystko się skończyło..:/
kasy nie ma, nic nie ma :( nie wiem gdzie ja rozum zostawiłam
przykre to jest, ale biznes to biznes.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wróżka sms
PostNapisane: 3 sty 2015, o 15:07 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 11:06
Posty: 12
Podziękowań: 0
Wróżki na portalach nie piszą do klientek same smsów,one odpowiadają na smsm który ty wyślesz z konkretnym pytaniem,na portalach nie odpowiadają automaty,tylko dana wróżka którą wybierzesz.Klienci zostawiają opinie o wróżkach,i nimi nalezy się kierować.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL