Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wróżka sms
PostNapisane: 4 sty 2015, o 11:50 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lis 2014, o 20:31
Posty: 25
Podziękowań: 1
Tylko trzeba wtedy założyć, że opinie o wróżkach są zawsze obiektywne.
Próbowałam kiedyś dodać negatywną opinię i zostałam zmoderowana, a moja opinia skasowana, oczywiście wszystkie opinie były pozytywne... ciekawe dlaczego.
Poza tym skusiłam się jednak i napisałam do wróżki wg mnie która była najlepsza. Pisała mi wlato supersuperlatywy, gdy zapytałam o to czemu wtedy było tak super, to napisała że i w lato super nie było. Tłumaczyła się że rozkład zmienia się wraz z jego myślami. Tylko jak mają się zmienić przeszłe myśli i zamiary? Druga zaś odpisała po 3 tyg. od poprzedniej wróżby że się niby o 360 stopni zmieniło, gdy zapytałam czemu tak nagle i czemu tak się wcześniej zarzekała nie odpisała mi, wzięła kasę za smsa i zwiała :D
Przykro mi ja już łącznie trafiłam na 30 wróżek i żadna..


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wróżka sms
PostNapisane: 5 sty 2015, o 10:50 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 11:06
Posty: 12
Podziękowań: 0
Na temat pracy wróżek sie nie wypowiadam,chodziło mi o te automaty,trzeba zawsze pamiętać że wróżby to tylko prognoza,a działania i decyzje zależą od nas,nie kart :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2015, o 18:24 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lis 2014, o 20:31
Posty: 25
Podziękowań: 1
Rzadko kiedy odpowiadam na nr z których automaty wysyłają wiadomość.
Mimo że to są inne nr niż te pod którymi pytałam skądś wiedzą o co pytałam u innych.
To dla mnie cios już poniżej pasa ;p. Znają np. imię Pana.

Prognoza u innych kompletnie mi się nie sprawdziła (żadna z tych 30 a wysyłam sporadycznie sms od 8 lat, max. 10 pytań na miesiąc). Opowiadano mi głupoty np. o przeszłych przestępczych (finansowych) czynach pewnego Pana co zaraz czasami na następny dzień okazało się nie prawdą. To już podpada pod paragraf..
Co więcej często mi wmawiano że będę np. zdradzać...;p
Wszyscy nie wiedzieli nawet jak jest obecnie, jakie są szanse, jaka ja jestem lub jakie sa inne osoby.
Omal nie rozwaliłam przez nich 1 przyjaźni która już trwa 20 lat, bo od nich poznałam okrutne rzeczy na temat tej osoby. Mówiły poza tym ładnie składnie, ale przez 4 miesiące byłam oschła i ostrożna co do tej osoby. Na szczęście udało się to uratować w sama porę Oczywiście to co mi wmawiały o przeszłym i obecnym stosunku tej osoby do mnie nie było prawdą.
Najbardziej mnie dobił sms od Pani która szczerze powiedziała o intencjach osoby jak jest i jak było i przyznała się że w lato co innego mówiła i że wszystko jest ok, nie widzi problemu. Wg niej kart są rozkładane raz za raz i tak ma prawo wychodzić. Na tą Panią liczyłam, bo zainteresował ją mój problem... dla siebie już nie widzę żadnej smsowej wróżki - dla mnie to za wiele.
Z tego co wiem z życia w czasie obecnym nie można zmienić swoich przeszłych myśli. Nie można zmienic tego, że np. Ola była zła na Kasię, bo ta odebrała jej faceta.
Czytałam też trochę jakieś parę miesięcy temu wypowiedzi osób pracujących jako "wróżki". Generlanie: praca na dorobek, pracownicy, studenci, emeryci, odpowiedzi są losowane z automatu, ale nie zawsze - można równiez samemu coś wymyśleć, byleby nabić kasy.Tak ewidentnie robią na dwóch portalach.
Może mam pecha i rzeczywiście są jakieś dobre, skutecznie prognozujące sytuację, osoby i wróżki ale po ostatnich zdarzeniach mam dosyć.
Dobrze że przez te 8 lat nie zachorowałam na jakieś uzależnienie od tego i na swoje szczęście trochę kaski zostanie w portfelu :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 5 sty 2015, o 20:55 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
tusia89 napisał(a):
Rzadko kiedy odpowiadam na nr z których automaty wysyłają wiadomość.
Mimo że to są inne nr niż te pod którymi pytałam skądś wiedzą o co pytałam u innych.
To dla mnie cios już poniżej pasa ;p. Znają np. imię Pana.

Ponieważ, to wszystko jest ze sobą powiązane. Nazwa portalu jest inna, ale właściciel ten sam.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL