Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam!
PostNapisane: 8 lip 2012, o 20:37 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 15:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
Witam!
Chętnie podziele sie wiedzą,którą posiadam. Wymienie poglądy, właściwie już nie szukam, to co chiałem znalazłem, tym co poszukują poradzę jak skuteczniej szukać.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam!
PostNapisane: 9 lip 2012, o 15:41 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Witamy serdecznie na forum :-h

Jaką posiadasz wiedzę i z czym możesz się z nami podzielić?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam!
PostNapisane: 9 lip 2012, o 17:02 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 15:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
Jestem wielościeżkowy Joga, sufizm,kabała, buddyzm,magia, tarot, i-cing, od 30,lat przetwarzam i praktukuję te scieżki i już wiem co je łaczy, a co dzieli oraz jak wzajemnie się uzupełniają.
Tym bardziej, że te wszystkie ścieżki są tak obszerne, że nie wystarczy jednego życia aby przerobić do końca przynajmniej jedną z nich, chociaż jeżeli jest sie konsekwentnym kopiac jedną studnię to zrozumie się zasadę funkcjonowania innych studni. Kopiąc jedną studnię można dostać się do źródła, gorzej gdy kopie się tysiące płytkich dołków, pije sie wtedy tylko wode podskórną, która nie ma tekiej jakości jak woda głebinowa.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam!
PostNapisane: 9 lip 2012, o 17:46 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Tak też myślałam,że masz coś związanego z tym co napisałeś bo so_mag już samo za siebie mówi.
To dobrze,że się tu pojawiłeś bo być może pomożesz wielu ludziom


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam!
PostNapisane: 9 lip 2012, o 17:48 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
chociaż jeżeli jest sie konsekwentnym kopiac jedną studnię to zrozumie się zasadę funkcjonowania innych studni. Kopiąc jedną studnię można dostać się do źródła, gorzej gdy kopie się tysiące płytkich dołków, pije sie wtedy tylko wode podskórną, która nie ma tekiej jakości jak woda głebinowa


i tu się z Tobą zgadzam!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam!
PostNapisane: 9 lip 2012, o 18:12 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 15:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
Można jakiś czas razem pokopać :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam!
PostNapisane: 9 lip 2012, o 18:18 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
no można rzeczywiście :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam!
PostNapisane: 9 lip 2012, o 19:44 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 15:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
No to musisz wbić pierwszą łopate i odrzucić na bok, to się dołączę.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam!
PostNapisane: 9 lip 2012, o 19:51 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
no dobrze a co będziemy kopać w takim razie?
bo ja nie mam pomysłu


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam!
PostNapisane: 9 lip 2012, o 20:40 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 15:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
Nie wierzyłem własnym oczom, kiedy zobaczyłem napis na sklepie: sklep z prawdą. Tu więc sprzedawano prawdę.
Grzeczna ekspedientka zapytała mnie, jaki rodzaj prawdy chciałbym kupić: prawdę częściową czy prawdę pełną. Oczywiście, pełną prawdę. Nie chciałem oszustw, pochwał ani racjonalizacji. Chciałem, żeby moja prawda była naga, jasna i absolutna.
Ekspedientka zaprowadziła mnie do innej części sklepu, gdzie sprzedawano pełną prawdę.
Tam sprzedawca spojrzał na mnie współczująco i wskazał etykietkę z ceną.
- Cena jest bardzo wysoka, proszę pana - powiedział.
- Jaka jest? - zapytałem, zdecydowany nabyć prawdę za każdą cenę.
- Cena polega na tym - mówił - że jeśli pan tę prawdę zabierze, nie będzie pan już miał wytchnienia do końca życia.

Wyszedłem ze sklepu smutny. Myślałem, że mógłbym kupić prawdę za niską cenę. Nie jestem jeszcze gotów na Prawdę. Od czasu do czasu pragnę spokoju i wytchnienia. Muszę jeszcze sam siebie oszukiwać usprawiedliwieniami i racjonalizacjami. Ciągle jeszcze szukam ucieczki w moich niezłomnych wierzeniach.

Zaczynaj, powodzenia życzę!


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL