Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Witam!
PostNapisane: 9 lip 2012, o 21:01 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Nie ma nic gorszego od śmierci.Nawet najgorsza i najpełniejsza prawda nie przebije tego uczucia jakim jest utrata bliskiej osoby.Wtedy się już nie ma wytchnienia do końca życia!
Prawdę można przyjąć i można z nią walczyć doprowadzając swoim postępowaniem do zmiany a życia nikomu się nie przywróci niestety


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam!
PostNapisane: 9 lip 2012, o 22:35 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 15:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
W naturze nie ma smierci takiej jak ją sobie wyobrażamy, w naturze jest tylko zmiana formy bytu, to ludzie placzą po zmarłych, bo w ten sposób użalają sie nad sobą, bo ich ego zostało zranione z powodu odejścia bliskiej osoby, jezeli kochamy ta osobę i dobrze jej życzymy, to nie martwimy się, bo ta osoba zyje ale w innym wymiarze niedosteopnym dla nas, płaczemy z tego powodu, że ta osoba coś nam dawała i my to utraciliśmy, dlaczego nie płaczemy po obcych ludziach. To płacze nasz egozim, a nie nasza dusza. Dlatego joga mówi o tym, żeby umieć dystanswoać się do zmian ostatecznych jaką jest odejście z tej ziemi kogoś bliskiego, po co płakać, często ludzie robią to też na pokaz przed innymi.
Dlatego też śmierć też jest prawdą o naszym zyciu, co dowodzi, że prawda jest najwyższym dobrem, bo jest odbiciem rzeczywistości, czyli jak jest, kto che być oszukiwany niech sie oszukuje, ale prawda istnieje niezaleznie od nas czy tego chcemy czy też nie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam!
PostNapisane: 10 lip 2012, o 11:22 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 lip 2012, o 10:44
Posty: 2
Podziękowań: 0
//wpis usunięty - proszę o założenie osobnego tematu w odpowiednim dziale


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL