[ Posty: 48 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lut 2014, o 14:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Ja bez mieszania w to czakr nie mam problemu z wampirami od jakiegos czasu ;] Jakbym ruszyła czakry to nieźle bym sobie namieszala :


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 14:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Żyjesz wśród ludzi , więc nie ma możliwości byś nie miała problemów z wampirami/progamowaniem. Poprostu to jest technicznie nie możliwe. Ty poprotsu nie dostrzegasz pewnych rzeczy. Ludzie wypluwają ze swoich czakr różne progamry/emocje/myśli i Twoje czakry to przechwytują. Przejmuejsz czyjś brud.
Ustawienie otoczki to nic innego jak użycie fragmentów jedynych naturalnych potoków energetycznych ( potok z kosmosu i z ziemi) by chronić swoje czakry przed programowaniem. Czy to źle? Nic byś nie namieszała, po prostu nie masz pojęcia o czym piszesz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 14:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
ja nie mówię, że kompletnie ich nie odczuwam, a to różnica - odczuwam, ale nie działają na mnie, nie tak jak być może na innych, nie robią na mnie wrażenia, nie odczuwam wysysania energii z siebie. Poniekąd wiem o czym piszę, bo miałam kontakt z wampirem energetycznym dobre z 6 lat dzień w dzień niemalże :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 14:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Chodziło mi o to że nie wiesz o co piszesz piszać że namieszałabys sobie ruszając czakry. Metoda ustawiania tego typu otoczki znana jest od 84roku, przepracowana przez tysiące ludzi więc nie ma możliwości namieszania sobie. Co do doświadczeniu z wampirami nie twierdzę że nie miałaś do czynienia. Natomiast jestem pewien że nie rozróżniasz programowania ( wpływania cudzych jakby to nazwać opinii?). Przed którym chroni także otoczka


Ostatnio edytowano 6 lut 2014, o 15:01 przez Lokator, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 15:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
rozwiń to, to Ci powiem czy rozróżniam czy nie ;]


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 15:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Program to takie coś, co wchodzi Ci w podświadomość i działa na swoją korzyść. Podświadomość rozpoznaje to jako swoje, bo nie umie odróżnić. Np idziesz sobie i widzisz na przystanku reklamę filmu, który ma być w kinie i nagle chcesz na niego iść- to nie Twoja chęć tylko program. Są różne rodzaje i różne subtelności programów. jeden program jest bardziej widoczny, drugi nie. Kolejny przykład programu: Masz przyjaciela, który interesuje się zbieraniem znaczków. Kocha to. Ty tego nie cierpisz. Lecz przyjaciel opowiada Ci ciągle o znaczkach aż pewnego słonecznego dnia stwierdzasz, że znaczki są super. Co zaszło? Otóż on ciągle opowiadając Ci o znaczkach wypluwał ze swoich czakr myślo-emocjo-kształy xD ( nie wiem jak nazwać) i to w końcu przeniknęło do Twoich czakr i zostało uznane za Twoje ( chociaż nie było to Twoje).


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 15:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Troche tego nie kupuje, to znaczyloby ze zainteresowania nasze nie sa nasze ;] no bo zaczynamy interesowac sie czym wlasnie z racji reklam, opowiadan, zobaczenia :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 15:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Na poziomie duszy niektóre zainteresowania zobaczone od zewnątrz są nasze, i właśnie sztuką jest je rozpoznać. Reszta ( większość) nie jest nasze.
Istnieją też programiści, którzy zawodowo zajmują się programowaniem ludzi. Wśród nich wyróżnia się dobrych i złych. Dobrzy ( inżynierzy społeczni) odnajdują prawdziwe pragnienia duszy człowieka, i programują go tak by osiągał swoje cele ( potrafią go wyrwać z pod wpływu egregorów! o których rozmawialiśmy) a Źli? Tam nie wiadomo co im po głowach chodzi :/


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 15:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
No to jeżeli tak jest to ja nie rozpoznaje :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 15:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Rozpoznawanie takich rzeczy to kwestia treningu.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL