[ Posty: 31 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 mar 2013, o 20:42 

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 18:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
Pamiętam jak podawaliście linki do testów na czakry po angielsku i miałam problem z jego przeprowadzeniem. Teraz znalazłam test po polsku i dzielę się z Wami linkiem:
http://www.czakra7.pl/test-omsica

Nie wiem czy działa


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2013, o 21:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 15:36
Posty: 266
Podziękowań: 106
To ja podzielę się swoimi wynikami. C: Które są dość zaskakujące.

Czakra podstawy - zamknięta.
Cytuj:
Jeśli test wykazał, że Twoja Czakra Podstawy jest SŁABA lub ZAMKNIĘTA, najprawdopodobniej jesteś niezadowolony ze swojej obecnej pracy, zarabiasz niewiele- niezależnie od tego jak ciężko pracujesz, przez to wciąż martwisz się o jutro i często jesteś zadłużony. Wydawanie pieniędzy jest dla Ciebie ciężkim doświadczeniem, ponieważ nie wierzysz w to, że potrafisz racjonalnie zarządzać swoimi finansami. Być może cierpisz też z powodu nadwagi lub innych chorób ciała, co sprawia, że nie czujesz się komfortowo w Swojej skórze.


Czakra sakralna - słaba.
Cytuj:
Jeśli rezultaty pokazały, że Twoja Czakra Sakralna jest SŁABA lub ZAMKNIĘTA, seks może kojarzyć Ci się z czymś złym i niechlubnym. Rzadko znajdujesz czas na seks, a jeśli już Ci się to uda, Twoje stosunki seksualne nie satysfakcjonują Cię. Jeśli masz stałego partnera, rzadko udaje wam się przeżywać orgazm wspólnie. Nie uważasz, że jesteś "sexy" i trudno Ci uwierzyć, że ktokolwiek inny mógłby tak o Tobie myśleć. Zazwyczaj wybierasz nieodpowiednich partnerów i wciąż zastanawiasz się czy wreszcie odnajdziesz Swoją "drugą połówkę".


Czakra splotu słonecznego - mocna.
Cytuj:
Jeśli test wykazał, że Twoja Czakra Splotu Słonecznego jest MOCNA oznacza to, że często jesteś podziwiany
za Swoje zdrowe poczucie własnej wartości oraz pewność siebie. Nie boisz się dzielić się Swoją opinią i potrafisz wpływać pozytywnie na innych. Twoja rodzina, przyjaciele oraz współpracownicy podziwiają Twoją charyzmatyczną osobowość i postrzegają cię jako osobę, która dzięki swoim zaletom może zmienić świat na lepsze.


Czakra serca - słaba.
Cytuj:
Jeśli Twoja Czakra Serca jest SŁABA lub ZAMKNIĘTA, najprawdopodobniej obciążasz Swoje relacje z innymi sporą dozą nieufności, złości lub strachu, że stracisz Swoją niezależność, jeśli pozwolisz Sobie za bardzo polegać na innych. Masz problemy z dochowaniem zobowiązań i często doświadczasz nieporozumień z tymi, na których bardzo Ci zależy.


Czakra gardła - zamknięta.
Cytuj:
Jeśli Twoja Czakra Gardła jest SŁABA lub ZAMKNIĘTA, najprawdopodobniej często czujesz się tak, jakby nikogo nie obchodziło co myślisz lub, że wszyscy uważają, że nie masz nigdy nic wartościowego do przekazania. Przez Twoich znajomych i współpracowników jesteś uważany za osobę cichą i zdystansowaną. Często dusisz w sobie swoje prawdziwe zdanie na dany temat i udajesz, że zgadzasz się z opinią innych. Bardzo możliwe też, że cierpisz z powodu częstych chorób gardła.


Czakra trzeciego oka - zamknięta.
Cytuj:
Jeśli Twoja Czakra Trzeciego Oka jest SŁABA lub ZAMKNIĘTA oznacza to, że często czujesz się zagubiony i bezradny- szczególnie gdy musisz podjąć natychmiastową decyzję lub dokonać szybkiej oceny sytuacji. Często jesteś niezdecydowany i niepewny swego. Przeraża Cię myśl o nieznanym i niewytłumaczalnym, a Twoja rola na ziemi i we wszechświecie jest dla Ciebie niejasna. Być może często też cierpisz z powodu bólów głowy i odczuwasz napięcie w okolicy brwi.


Czakra korony - zamknięta.
Cytuj:
Jeśli twoja Czakra Korony jest SŁABA lub ZAMKNIĘTA, rzadko odczuwasz jedność z wszechświatem, tym co boskie i niewytłumaczalne. Często czujesz się samotny. Wydaje Ci się, że nie zasługujesz na wsparcie od mocy najwyższych i być może nawet jesteś zły na to, że Bóg lub moce wszechświata całkowicie o Tobie zapomniały. Możliwe, że cierpisz z powodu częstych bólów głowy i migren.



O, to tyle. Ciekawe czy ktoś mógłby to potwierdzić. oO

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, o 03:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 19:34
Posty: 155
Podziękowań: 86
Hm...
U mnie:
czakra podstawy- zamknięta
czakra sakralna- słaba
czakra splotu słonecznego- zamknięta
czakra serca- słaba
czakra gardła - słaba
czakra trzeciego oka- mocna
czakra korony- słaba

Wiele się zgadza.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, o 09:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 16:23
Posty: 50
Podziękowań: 10
czakra podstawy- zamknięta
czakra sakralna- zamknięta
czakra splotu słonecznego- zamknięta
czakra serca- słaba
czakra gardła - zamknieta
czakra trzeciego oka- słaba
czakra korony- mocna

Myślałam że jest znacznie lepiej a tu taki zonk :((
Ten test jest zbyt ogólny, żeby określić stan czakr. Kiedys w necie znalazłam test, w którym było ze 100 pytań i myślę, że on był bardziej obiektywny, więc nie ma co się napinać za bardzo ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2013, o 10:35 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Na szczęście nie mam żadnych zamkniętych...
Podstawy - słaba
Sakralna - Mocna
Splotu - Mocna
Serca - Słaba
Gardła - Mocna
Trzeciego oka - Mocna
Czakra korony - Mocna

Jest dobrze... tym bardziej muszę się zastanowić nad swoją sytuacją.
Filmik obok testu jest tragiczny i naiwny. Ok, mój humor nie jest dziś najlepszy... Ale i tak ten filmik jest beznadziejny.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, o 10:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Ja tam mam wszystkie zamknięte - jedną tylko słabą :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2013, o 20:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2013, o 11:59
Posty: 20
Podziękowań: 0
Ja chętnie też się podzielę swoim testem,

Podstawy - słaba
Sakralna - Słaba
Splotu słonecznego - zamknięta
Serca - zamknięta
Gardła - zamknięta
Trzeciego oka - zamknięta
Korony - zamknięta

no nie wygląda to za dobrze;-((( nie bez powodu trafiłam na ten portal

Lisatrycz


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2013, o 13:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 21:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
To jest właśnie psychologiczne podejście do czakr-aspektów życia, które wymagają opieki.:)
Test ciekawy, czasem może przejaśnić parę spraw, ale nie ufałbym mu do końca, zwłaszcza, że jest pytanie "Czy często doświadczasz bólów głowy?", a potem w odpowiedziach wywala, że "być może często doświadczasz bólów głowy". Warto pamiętać, że czakry były pierwotnie poglądem metapsychologicznym, gdzie psychologia przeważała nad okultyzmem, a wydarzenia ostatnich nastu lat nieodwracalnie już chyba zdeformowały tą piękną ideologię ;/
edit.
Mi wyszło:
1. zamknięta - coś w tym jest, często słyszę, że nie potrafię cieszyć się życiem
2. słaba
3. słaba - słaba osobowość ;q
4. zamknięta - o tak, zimna ze mnie bestia xD
5. zamknięta - rzeczywiście nie potrafię wyrażać swoich poglądów.
6. mocna
7. mocna


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 maja 2013, o 06:29 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 04:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Pierwszy raz zobaczyłam ten test po polsku, a jako że posiadam konto e-mail specjalnie dla spamu nie omieszkałam go sobie zrobić :] Wszystkich ze złym wynikiem muszę pocieszyć, że ten test jest bzdetny :) Znam swoje czakry jak własna kieszeń, wiem jakie blokady sobie w nich siedzą. W teście zaś, na 7 czakr tylko 2 trafione...

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2013, o 05:42 

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 18:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
Uważam, że wszystkie takie testy są bzdetne i nie uwierzę, że ktoś poważnie je traktuje. A jeżeli tak to polecam kolejny test
http://astrologia.interia.pl/analiza-duszy
Podobnie z testami na IQ, które jest niby niezmienne przez całe życie. Moja córka miała testy robione przez różnych psychologów w pewnym okresie czasu i różniły się w ekstremach 15 pkt. Nie mówiąc o opisie charakterologicznym, czytając opinie to diametralnie różne osoby. Od niezbyt pochlebnych do pełnych zachwytu opinii. Nigdy nie dyskutowałam o tym z psychologami, ale lubię od czasu do czasu na nie spojrzeć i pośmiać się ze specjalistów.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL