[ Posty: 31 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 paź 2015, o 18:51 

Dołączył(a): 26 paź 2015, o 22:08
Posty: 4
Podziękowań: 0
U mnie czakry sa:
Czakra Podstawy ZAMKNIETA

Czakra Sakralna MOCNA

Czakra Splotu Slonecznego SŁABA

Czakra Serca MOCNA

Czakra Gardła MOCNA

Czakra Trzeciego Oka MOCNA

Czakra Korony MOCNA

Tylko dlaczego podstawe mam zamknieta ? Bo raczej nie znalałam tam
jak ja otworzyc i zharmonizowac? Ma ktoś pomysly??


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2017, o 08:46 

Dołączył(a): 23 maja 2017, o 08:40
Posty: 5
Podziękowań: 0
Hej wszystkim :) Ja znalazłem test czakr po polsku, który wiem że na pewno działa - moi znajomi robili test, można indywidualny albo partnerski, można dzielić się też swoimi wynikami na Fb, wszyscy sobie chwalili tą zabawę :) Także jak coś to polecam z całego serca: http://testczakr.pl/ Namaste! :) :) :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2017, o 10:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 11:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Wojtek, nawet dobry program stworzyłeś. Jedyny minus to taki że tyczy sie głównie czakr ciała mentalnego.
Na pocieszenie dodam że aby zbadać pozostałe ciała potrzebny jest jasnowidz lub radiesteta duchowy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2017, o 09:28 

Dołączył(a): 23 maja 2017, o 08:40
Posty: 5
Podziękowań: 0
Dzięki za pochwałę programu - cieszę się :) . Masz rację odnośnie ciała mentalnego, wydaje mi się jednak że to może być ciekawy bardzo dobry wstęp dla każdego żeby zacząć zgłębiać temat :) . Mi taki wyszedł wynik testu czakr indywidualny: http://testczakr.pl/ti/tq347lrj . Co sądzisz? Jakbyś to skomentował?... :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2017, o 11:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 11:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
hehe nie ma czegoś takiego jak nad aktywność czakr, to inne czakry mają niższą aktywność niż powinny mieć :D
Czakra komunikacji ma cechy urzeczywistnienia, trza sie nią zająć i po sprawie.
Ale lepiej to obczaić wahadłem.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2017, o 07:13 

Dołączył(a): 23 maja 2017, o 08:40
Posty: 5
Podziękowań: 0
Masz rację, chociaż ja odebrałem tą nadaktywność tak, że to jest słowo wskazujące na których obszarach życia/świadomości osoba skupia się za bardzo. Wiadomo że czakra nie może być "za duża" ;) ale myślę, że człowiek może koncentrować swoją energię za bardzo w pewnych obszarach mocy, oczywiście jakby zaniedbując tym kosztem inne (obszary mocy). A z wahadłem to bardzo dobry pomysł :), tak właśnie zrobię, dzięki :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2017, o 00:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 11:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
czemu sie boisz wielkich czakr, nawet jeśli każda obejmie w pełni każdą inną czakre to cóż strasznego sie stanie ?
Dysharmonia w rozwoju czakr jest niezbyt dobrym objawem ale wtedy czakry same krzyczą by je podnieść do poziomu tych bardziej rozwiniętych.
I chyba mniej istotna aktywność, bo rozwój czakr ważniejszy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2017, o 10:36 

Dołączył(a): 23 maja 2017, o 08:40
Posty: 5
Podziękowań: 0
Raz jeszcze - dzięki za cenne słowa :) Sam nie wiem, czego się boję - pewnie po prostu zadaję sobie dużo pytać i wciąż szukam odpowiedzi... :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2017, o 18:12 

Dołączył(a): 22 gru 2014, o 22:03
Posty: 23
Podziękowań: 1
Ja co jakiś czas kładę sobie tarota na stan czakr, po jednej karcie na każdą i w ten sposób diagnozuję czy są jakieś blokady albo osłabienia :) jak dotychczas działa mi ten sposób świetnie :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2017, o 09:29 

Dołączył(a): 23 maja 2017, o 08:40
Posty: 5
Podziękowań: 0
Tarot to pewnie też dobry sposób - ja osobiście polubiłem ten czakrotest, który na bieżąco, raz na jakiś czas pozwala mi właśnie na samoświadome skontrolowanie kondycji/harmonii moich czakr: http://testczakr.pl/ , a tak poza tym to jeszcze jestem też zaprzyjaźniony z Ichingiem :) : http://www.iching.pl/ :)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL