Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ssanie oleju
PostNapisane: 22 cze 2012, o 23:00 

Dołączył(a): 22 cze 2012, o 22:29
Posty: 5
Podziękowań: 0
Ja poczekam na wasze rezultaty... i też sprobuje


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ssanie oleju
PostNapisane: 22 cze 2012, o 23:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 315
Podziękowań: 39
Precyzuję - olej słonecznikowy fsktycznie nie ma smaku Stosuję go już 3 tygoidnie, i efektów nic. Zęby są jakie byłe a kanał nadal choryy. Jest to drogi dla mnie interes, więc pewnie jak butle skończę to i zabawę skończę, ;)

Pzdr.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2012, o 15:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2012, o 21:57
Posty: 42
Podziękowań: 5
Ciekawe chociaż też nie wyobrażam sobie ssania oleju... :-/ Ale to wybielanie zębów jest bardzo kuszące :D
Zagubiona stosujesz jeszcze ten olej czy już przestałaś? Jakieś efekty dostrzegłaś po czasie czy klapa? Będę wdzięczna za odpowiedź :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ssanie oleju
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 17:39 

Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 15:32
Posty: 11
Podziękowań: 0
więcej o oczyszczaniu organizmu w tym ssaniu oleju znajdziecie tez na stronie i chyba mogę przytoczyc nazwę : bioslone . pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 11:25 

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 19:56
Posty: 13
Podziękowań: 0
fujjj :-), ja nie mogę mnie od razu odrzuca od tłuszczu :-( a szkoda, bo te zęby bardzo mnie zainteresowały a raczej ich wybielenie


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ssanie oleju
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 11:32 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
Ja próbowałam i nie ma w tym NICZEGO odrzydliwego. Smakuje jak kratki smażone - takie co się kupuje i rosną, później są takie chrupiące ;)
Taka niecała łyżka oleju to mniej, niż jest w jednym kotlecie, który zjadacie na obiad, a poza tym tego oleju się nie połyka. Osobiście metodę polecam, efekty będę obserwować, ale co do smaku, mogę się wypowiedzieć, że w ogóle go nie czuć, a jak już, to jest posmak tych smażonych kratek :D

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ssanie oleju
PostNapisane: 8 paź 2012, o 21:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 315
Podziękowań: 39
Leno, stasuje nadaj, ale nieregularnie - jak mi sie przypomni. Co do efektów, hmm. Ząbki belsze raczej nie sa, jesli ju to nieznacznie, ale jam nikotynistka - to może psuc efekt. Ale fakt faktem ząbki ładnie błyszczą. Wydaje mi sie tez, że z zatokami jest lepiej. Mam "wlniety" lewy kanał, efekt premamentnegoprzewiewu podczas jazdy autkiem, ale od pewnego czasu ból pojawia ię coraz rzadiej i w mniejszym natężeniu. Także ogólnie- polecam czasem sobie possać, chocby dla wyzbycia sie toksyn :)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL