Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 cze 2013, o 00:37 
Ja też poproszę :D Jestem ciekawy co napiszesz o moim nicku^^


  
 
PostNapisane: 12 cze 2013, o 00:48 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Godric napisał(a):
Ja też poproszę :D Jestem ciekawy co napiszesz o moim nicku^^

Proszę bardzo :)
Godric

Cele- Liczba ekspresji:
Określa specyfikę naszego charakteru. Mówi o naszych słabościach, talentach, determinuje naszą emocjonalną, mentalną i fizyczną budowę. Podpowiada jak się doskonalić, jakie talenty powinniśmy rozwijać. Liczba określa również nasz dorobek z poprzednich wcieleń. Cele życiowe wskazane przez Liczbę Ekspresji, powinniśmy tak dopasować, aby w jej realizacji współgrała z naszą bieżącą Drogą Życia.

Cele: 2/11,29
2 – Potrzeba współpracy, otaczania się osobami ją wspierającymi.

Podliczba 11/2 (Liczba Mistrzowska)
11 REWELACJA.OBJAWIENIE.MEDIUMICZNOŚĆ.WIZJONERSTWO.INSPIRACJA.
KONCEPCJA.
Liczba ta zwana jest posłańcem bogów. Rządzi nią planeta Uran. Osoba znajdująca się w polu oddziaływania tej wibracji jest uduchowiona, humanitarna. Spełniona-zostaje mistrzem.
Liczba ta uważana jest za niesprzyjającą w sferze materialnej, ale we wszystkich innych zapewnia siłę, moc duchową, odwagę. Przynosi sukces, uznanie i sławę. Jej realizacja negatywna przyniesie drogę "dwójki" obciążoną dodatkowo biedą i goryczą zmarnowanych szans. Jeden z najważniejszych aspektów w pracy nad sobą "jedenastki" to praca nad ego, nad egocentryzmem i narcyzmem, oraz rozwijanie intuicji, która otwiera dostęp do wyższej inteligencji kosmicznej.
"Jedenastki" mają tendencję do "latania" bardzo wysoko, powinny więc pracować nad zakorzenieniem się w rzeczywistości, nad zasianiem swych marzeń w żyznej glebie.
W sensie pozytywnym: sukces, władza, uznanie, miłość, oryginalność.
W sensie negatywnym: klęska, rozpacz, napięcie nerwowe, trudne stany emocjonalne, wahanie, melancholia.
JEJ LEKCJA: dzielić się wiedzą, inspiracją i oświeceniem. Nie handlować nimi, talenty "jedenastki" nie są do kupienia.

Realizacja Duszy:
Określa jak postrzegają nas inni, jakie cechy naszej osobowości są rozpoznawane przez otoczenie.

Realizacja duszy: 5/14
5 – Osoba żywa, aktywna, rozproszona, magnetyczna – łatwość adaptacji.

Podliczba 14/5 (Liczba Karmiczna)
14- wyraża pojęcie wolności i gotowości spotkania ze strefą nadzmysłową. Oznacza ona, że w poprzednich wcieleniach nadużywaliśmy wolności, sprawiając cierpienie innym. ufaliśmy wyłącznie zmysłom fizycznym, zaspokajając je bez umiaru poprzez seks, narkotyki, alkohol i inne używki. w obecnym życiu trzeba będzie akceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu, oraz uczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.
W tym życiu będziesz borykać się z kłopotami związanymi z którąś z tych sfer :
* nieszczęśliwa miłość,
* trudności w rozwijaniu talentów,
* bolesne straty materialne i uczuciowe,
* ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby).
Sposób przepracowania:
Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

Wibracja Duszy:
Liczba ta jest związana z naszą podświadomością, a zatem z tym, o czym skrycie marzymy, do czego dążymy. Dotyczy naszych tęsknot i potrzeb. Pełni rolę wewnętrznej intuicji, która podpowiada nam, w jakiej dziedzinie życia osiągniemy spełnienie.

Wibracja duszy: 6/15
6 – Potrzeba komfortu i stwarzania ciepłej atmosfery rodzinnej. Dobry doradca. Duże poczucie obowiązku i odpowiedzialności.

Potencjały:
1 - ambicja, odwaga, inspiracja - 0
2 - łagodność, takt, wrażliwość - 0
3 - radość, szczęście komunikacja - 1
4 - pracowitość, cierpliwość, poczucie godności - 1
5 - ciekawość, witalność, energia - 0
6 - opiekuńczość, odpowiedzialność, harmonia - 1
7 - samorozwój, wiedza, duchowość - 1
8 - władza, seks, pieniądze - 0
9 - dobro, mądrość, miłość uniwersalna - 1

Brak pewnych liczb wskazuje na konieczność pracy nad wybranymi aspektami naszego rozwoju.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2013, o 05:52 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Irisa napisał(a):
Ella62b napisał(a):
Ja tez prosze :-)

Proszę bardzo :)
Ella62b

Cele- Liczba ekspresji:
Określa specyfikę naszego charakteru. Mówi o naszych słabościach, talentach, determinuje naszą emocjonalną, mentalną i fizyczną budowę. Podpowiada jak się doskonalić, jakie talenty powinniśmy rozwijać. Liczba określa również nasz dorobek z poprzednich wcieleń. Cele życiowe wskazane przez Liczbę Ekspresji, powinniśmy tak dopasować, aby w jej realizacji współgrała z naszą bieżącą Drogą Życia.

Cele: 5/14
5 – Potrzeba wolności, zmian, doświadczania życia, mało stabilizacji.

Podliczba 14/5 (Liczba Karmiczna)
14- wyraża pojęcie wolności i gotowości spotkania ze strefą nadzmysłową. Oznacza ona, że w poprzednich wcieleniach nadużywaliśmy wolności, sprawiając cierpienie innym. ufaliśmy wyłącznie zmysłom fizycznym, zaspokajając je bez umiaru poprzez seks, narkotyki, alkohol i inne używki. w obecnym życiu trzeba będzie akceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu, oraz uczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.
W tym życiu będziesz borykać się z kłopotami związanymi z którąś z tych sfer :
* nieszczęśliwa miłość,
* trudności w rozwijaniu talentów,
* bolesne straty materialne i uczuciowe,
* ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby).
Sposób przepracowania:
Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

Realizacja Duszy:
Określa jak postrzegają nas inni, jakie cechy naszej osobowości są rozpoznawane przez otoczenie.

Realizacja duszy: 8/8
8 – Osoba niezależna, zorganizowana, ambitna, skuteczna.

Wibracja Duszy:
Liczba ta jest związana z naszą podświadomością, a zatem z tym, o czym skrycie marzymy, do czego dążymy. Dotyczy naszych tęsknot i potrzeb. Pełni rolę wewnętrznej intuicji, która podpowiada nam, w jakiej dziedzinie życia osiągniemy spełnienie.

Wibracja duszy: 6/6
6 – Potrzeba komfortu i stwarzania ciepłej atmosfery rodzinnej. Dobry doradca. Duże poczucie obowiązku i odpowiedzialności.

Potencjały:
1 - ambicja, odwaga, inspiracja - 1
2 - łagodność, takt, wrażliwość - 1
3 - radość, szczęście komunikacja - 2
4 - pracowitość, cierpliwość, poczucie godności - 0
5 - ciekawość, witalność, energia - 1
6 - opiekuńczość, odpowiedzialność, harmonia - 0
7 - samorozwój, wiedza, duchowość - 0
8 - władza, seks, pieniądze - 0
9 - dobro, mądrość, miłość uniwersalna - 0

Brak pewnych liczb wskazuje na konieczność pracy nad wybranymi aspektami naszego rozwoju.



Dziekuje Iriso. Wyglada na to ze przyszalalam w poprzednim zyciu 14/5 hmm
8/8 tez pasuje . Dziekuje jeszcze raz


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2013, o 12:30 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2013, o 21:15
Posty: 35
Lokalizacja: Kalisz, Polska.
Podziękowań: 12
To i ja poproszę.
Nick: Yazayael

_________________
Oto akt w którym lada moment hetmana zbije pionek...
Oto akt w którym za chwil kilka owca pożre wilka...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2013, o 13:52 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2013, o 15:08
Posty: 23
Podziękowań: 7
Irisa napisał(a):
Geranium napisał(a):
Ja też poproszę :D

Proszę bardzo :)
Geranium

Cele- Liczba ekspresji:
Określa specyfikę naszego charakteru. Mówi o naszych słabościach, talentach, determinuje naszą emocjonalną, mentalną i fizyczną budowę. Podpowiada jak się doskonalić, jakie talenty powinniśmy rozwijać. Liczba określa również nasz dorobek z poprzednich wcieleń. Cele życiowe wskazane przez Liczbę Ekspresji, powinniśmy tak dopasować, aby w jej realizacji współgrała z naszą bieżącą Drogą Życia.

Cele: 7/16
7 – Potrzeba samotności, kontaktu z przyrodą – marzenia i kontemplacji.

16/7 (Liczba Karmiczna)
16-Jest to człowiek (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). w którymś z poprzednich wcieleń dana osoba zlekceważyła czyjeś uczucie, nie wywiązała się ze zobowiązań rodzicielskich, być może opuściła rodzinę. Dlatego dług ten przyniesie trudności w życiu uczuciowym i rodzinnym. Osoba taka będzie zmuszona zbudować relacje z drugim człowiekiem na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.
W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z którąś z tych sfer:
* nieudane, nieszczęśliwe związki
* izolacja i samotność
* fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie
Sposób przepracowania:
Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

Realizacja Duszy:
Określa jak postrzegają nas inni, jakie cechy naszej osobowości są rozpoznawane przez otoczenie.

Realizacja duszy: 7/25
7 – Osoba zdystansowana do otoczenia, spokojna, mądra, obserwująca.

Wibracja Duszy:
Liczba ta jest związana z naszą podświadomością, a zatem z tym, o czym skrycie marzymy, do czego dążymy. Dotyczy naszych tęsknot i potrzeb. Pełni rolę wewnętrznej intuicji, która podpowiada nam, w jakiej dziedzinie życia osiągniemy spełnienie.

Wibracja duszy: 9/18
9 – Potrzeba nauczania innych. Umiejętność dzielenia się z innymi. Osoba szczodra i utalentowana. Misjonarz. Altruista.

Potencjały:
1 - ambicja, odwaga, inspiracja - 1
2 - łagodność, takt, wrażliwość - 0
3 - radość, szczęście komunikacja - 1
4 - pracowitość, cierpliwość, poczucie godności - 1
5 - ciekawość, witalność, energia - 2
6 - opiekuńczość, odpowiedzialność, harmonia - 0
7 - samorozwój, wiedza, duchowość - 1
8 - władza, seks, pieniądze - 0
9 - dobro, mądrość, miłość uniwersalna - 2

Brak pewnych liczb wskazuje na konieczność pracy nad wybranymi aspektami naszego rozwoju.


Dziękuję :) A teraz napiszę, co się nie zgadza, żeby z tego też płynęła jakaś nauka :D
Nie mam absolutnie potrzeby samotności, lubię przebywać wśród ludzi i jestem otwarta, czasem się lubię zaszyć sama, to fakt, ale zdecydowanie cenię sobie wszelkie kontakty ;P Nie jestem też spokojna i zdystansowana, a szkoda xD No i zdziwił mnie punkt 8., bo ponoć mam dużą energie seksualną i też zawsze mi się tak wydawało ;P A zgadza się na pewno ten cholerny dług, bo tu mi się bardzo kiepsko układa i wręcz da się odczuć, że to nie jest tak dlatego, że jestem jakaś brzydka i głupia (co to to nie!), tylko faktycznie chyba nabroiłam w poprzednim wcieleniu ;p szkoda, że nie da się wszystkiego odpracować za życia:) I właśnie brak mi taktu czasem, ale na pewno nie wrażliwości. I to prawda, że powinnam skupić się na altruizmie. Myślę, że mój dług odpłacam w dużej mierze poprzez karty, bo bardzo się angażuję w sprawy ludzi, co kiedyś było mi zupełnie obce :) Jeszcze raz dzięki :*

_________________
Wróżę z Kart Tarota, kontakt za pośrednictwem bloga www.e-tarot.cba.pl lub pod adresem mailowym [email protected], zapraszam! :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2014, o 10:13 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Do tego tematu również Zapraszam chętnych :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2014, o 10:33 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 cze 2014, o 13:23
Posty: 19
Podziękowań: 2
Skoro zapraszasz to się zjawiam. Ciekawe co o mnie powiesz?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2014, o 17:23 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 18:22
Posty: 104
Podziękowań: 42
Ja również poproszę :ymsmug:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2014, o 17:56 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 56
Podziękowań: 8
a co można powiedzieć o "raffi"
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2014, o 18:20 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2014, o 14:36
Posty: 3
Podziękowań: 0
Bede wdzieczana za analize jesli to jeszc ze aktualne :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL