Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ] 
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lut 2013, o 17:02 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Malina1985 napisał(a):
Wszyscy mają więc poproszę i ja ;)

Proszę bardzo :)
Malina1985

Cele- Liczba ekspresji:
Określa specyfikę naszego charakteru. Mówi o naszych słabościach, talentach, determinuje naszą emocjonalną, mentalną i fizyczną budowę. Podpowiada jak się doskonalić, jakie talenty powinniśmy rozwijać. Liczba określa również nasz dorobek z poprzednich wcieleń. Cele życiowe wskazane przez Liczbę Ekspresji, powinniśmy tak dopasować, aby w jej realizacji współgrała z naszą bieżącą Drogą Życia.

Cele: 5/23
5 – Potrzeba wolności, zmian, doświadczania życia, mało stabilizacji.

Podliczba 23/5 (23 jest Liczbą Szczególną)
23-Jest to wibracja tzw. szczęścia do ludzi. Jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.
To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi.
Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie.
Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

Realizacja Duszy:
Określa jak postrzegają nas inni, jakie cechy naszej osobowości są rozpoznawane przez otoczenie.

Realizacja duszy: 3/12
3 – Osoba towarzyska, przyjacielska, pociągająca, komunikatywna.

Wibracja Duszy:
Liczba ta jest związana z naszą podświadomością, a zatem z tym, o czym skrycie marzymy, do czego dążymy. Dotyczy naszych tęsknot i potrzeb. Pełni rolę wewnętrznej intuicji, która podpowiada nam, w jakiej dziedzinie życia osiągniemy spełnienie.

Wibracja duszy: 2/11
2 – Potrzeba współpracy – podporządkowanie. Brak wiary we własne możliwości. Rola doradcy. Potrzeba dyplomatycznych rozwiązań. Duża potrzeba spokoju.

Podliczba 11/2 (11 jest Liczbą Mistrzowską)
11 REWELACJA.OBJAWIENIE.MEDIUMICZNOŚĆ.WIZJONERSTWO.INSPIRACJA.
KONCEPCJA.
Liczba ta zwana jest posłańcem bogów. Rządzi nią planeta Uran. Osoba znajdująca się w polu oddziaływania tej wibracji jest uduchowiona, humanitarna. Spełniona-zostaje mistrzem.
Liczba ta uważana jest za niesprzyjającą w sferze materialnej, ale we wszystkich innych zapewnia siłę, moc duchową, odwagę. Przynosi sukces, uznanie i sławę. Jej realizacja negatywna przyniesie drogę "dwójki" obciążoną dodatkowo biedą i goryczą zmarnowanych szans. Jeden z najważniejszych aspektów w pracy nad sobą "jedenastki" to praca nad ego, nad egocentryzmem i narcyzmem, oraz rozwijanie intuicji, która otwiera dostęp do wyższej inteligencji kosmicznej.
"Jedenastki" mają tendencję do "latania" bardzo wysoko, powinny więc pracować nad zakorzenieniem się w rzeczywistości, nad zasianiem swych marzeń w żyznej glebie.
W sensie pozytywnym: sukces, władza, uznanie, miłość, oryginalność.
W sensie negatywnym: klęska, rozpacz, napięcie nerwowe, trudne stany emocjonalne, wahanie, melancholia.
JEJ LEKCJA: dzielić się wiedzą, inspiracją i oświeceniem. Nie handlować nimi, talenty "jedenastki" nie są do kupienia.

Potencjały:
1 - ambicja, odwaga, inspiracja - 2
2 - łagodność, takt, wrażliwość - 0
3 - radość, szczęście komunikacja - 1
4 - pracowitość, cierpliwość, poczucie godności - 1
5 - ciekawość, witalność, energia - 1
6 - opiekuńczość, odpowiedzialność, harmonia - 0
7 - samorozwój, wiedza, duchowość - 0
8 - władza, seks, pieniądze - 0
9 - dobro, mądrość, miłość uniwersalna - 1

Brak pewnych liczb wskazuje na konieczność pracy nad wybranymi aspektami naszego rozwoju.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2013, o 17:05 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
kuja77 napisał(a):
To i ja poproszę o interpretacje mojego nicku :)

Proszę bardzo :)
kuja77

Cele- Liczba ekspresji:
Określa specyfikę naszego charakteru. Mówi o naszych słabościach, talentach, determinuje naszą emocjonalną, mentalną i fizyczną budowę. Podpowiada jak się doskonalić, jakie talenty powinniśmy rozwijać. Liczba określa również nasz dorobek z poprzednich wcieleń. Cele życiowe wskazane przez Liczbę Ekspresji, powinniśmy tak dopasować, aby w jej realizacji współgrała z naszą bieżącą Drogą Życia.

Cele: 7/7
7 – Potrzeba samotności, kontaktu z przyrodą – marzenia i kontemplacji.

Realizacja Duszy:
Określa jak postrzegają nas inni, jakie cechy naszej osobowości są rozpoznawane przez otoczenie.

Realizacja duszy: 3/3
3 – Osoba towarzyska, przyjacielska, pociągająca, komunikatywna.

Wibracja Duszy:
Liczba ta jest związana z naszą podświadomością, a zatem z tym, o czym skrycie marzymy, do czego dążymy. Dotyczy naszych tęsknot i potrzeb. Pełni rolę wewnętrznej intuicji, która podpowiada nam, w jakiej dziedzinie życia osiągniemy spełnienie.

Wibracja duszy: 4/4
4 – Silna potrzeba porządku i stabilizacji w życiu. Praktycyzm i duże zdyscyplinowanie. Motywacją jest praca sama w sobie. Niechęć do jakiegokolwiek ryzyka.

Potencjały:
1 - ambicja, odwaga, inspiracja - 2
2 - łagodność, takt, wrażliwość - 1
3 - radość, szczęście komunikacja - 1
4 - pracowitość, cierpliwość, poczucie godności - 0
5 - ciekawość, witalność, energia - 0
6 - opiekuńczość, odpowiedzialność, harmonia - 0
7 - samorozwój, wiedza, duchowość - 0
8 - władza, seks, pieniądze - 0
9 - dobro, mądrość, miłość uniwersalna - 0

Brak pewnych liczb wskazuje na konieczność pracy nad wybranymi aspektami naszego rozwoju.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2013, o 17:55 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:54
Posty: 11
Podziękowań: 0
Jesli mogę, to również proszę. Z góry dziękuję :)

_________________
Chcieć. Móc.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2013, o 18:15 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
apolonia napisał(a):
Jesli mogę, to również proszę. Z góry dziękuję :)

Proszę bardzo :)
apolonia

Cele- Liczba ekspresji:
Określa specyfikę naszego charakteru. Mówi o naszych słabościach, talentach, determinuje naszą emocjonalną, mentalną i fizyczną budowę. Podpowiada jak się doskonalić, jakie talenty powinniśmy rozwijać. Liczba określa również nasz dorobek z poprzednich wcieleń. Cele życiowe wskazane przez Liczbę Ekspresji, powinniśmy tak dopasować, aby w jej realizacji współgrała z naszą bieżącą Drogą Życia.

Cele:2/11,38
2 – Potrzeba współpracy, otaczania się osobami ją wspierającymi.

Podliczba 2/11 (11 jest Liczbą Mistrzowską)
11 REWELACJA.OBJAWIENIE.MEDIUMICZNOŚĆ.WIZJONERSTWO.INSPIRACJA.
KONCEPCJA.
Liczba ta zwana jest posłańcem bogów. Rządzi nią planeta Uran. Osoba znajdująca się w polu oddziaływania tej wibracji jest uduchowiona, humanitarna. Spełniona-zostaje mistrzem.
Liczba ta uważana jest za niesprzyjającą w sferze materialnej, ale we wszystkich innych zapewnia siłę, moc duchową, odwagę. Przynosi sukces, uznanie i sławę. Jej realizacja negatywna przyniesie drogę "dwójki" obciążoną dodatkowo biedą i goryczą zmarnowanych szans. Jeden z najważniejszych aspektów w pracy nad sobą "jedenastki" to praca nad ego, nad egocentryzmem i narcyzmem, oraz rozwijanie intuicji, która otwiera dostęp do wyższej inteligencji kosmicznej.
"Jedenastki" mają tendencję do "latania" bardzo wysoko, powinny więc pracować nad zakorzenieniem się w rzeczywistości, nad zasianiem swych marzeń w żyznej glebie.
W sensie pozytywnym: sukces, władza, uznanie, miłość, oryginalność.
W sensie negatywnym: klęska, rozpacz, napięcie nerwowe, trudne stany emocjonalne, wahanie, melancholia.
JEJ LEKCJA: dzielić się wiedzą, inspiracją i oświeceniem. Nie handlować nimi, talenty "jedenastki" nie są do kupienia.

Realizacja Duszy:
Określa jak postrzegają nas inni, jakie cechy naszej osobowości są rozpoznawane przez otoczenie.

Realizacja duszy:6/15
6 – Osoba pełna ciepła, odpowiedzialna, obowiązkowa.

Wibracja Duszy:
Liczba ta jest związana z naszą podświadomością, a zatem z tym, o czym skrycie marzymy, do czego dążymy. Dotyczy naszych tęsknot i potrzeb. Pełni rolę wewnętrznej intuicji, która podpowiada nam, w jakiej dziedzinie życia osiągniemy spełnienie.

Wibracja duszy: 5/23
5 – Potrzeba ruchu, przygody, podróży, zmian – doświadczania zmysłami. Droga – po najmniejszej linii oporu. Bardzo duża potrzeba wolności.

Podliczba 23/5 (23 jest Liczbą Szczególną)
23-Jest to wibracja tzw. szczęścia do ludzi. Jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.
To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi.
Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie.
Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

Potencjały:
1 - ambicja, odwaga, inspiracja - 2
2 - łagodność, takt, wrażliwość - 0
3 - radość, szczęście komunikacja - 1
4 - pracowitość, cierpliwość, poczucie godności - 0
5 - ciekawość, witalność, energia - 1
6 - opiekuńczość, odpowiedzialność, harmonia - 2
7 - samorozwój, wiedza, duchowość - 1
8 - władza, seks, pieniądze - 0
9 - dobro, mądrość, miłość uniwersalna - 1

Brak pewnych liczb wskazuje na konieczność pracy nad wybranymi aspektami naszego rozwoju.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2013, o 19:19 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
dwa paluszki do góry niesmiało podnosze i wyrywa mi sie półgłosem
- i ja, i ja psze Pani :))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2013, o 19:30 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
mgielka napisał(a):
dwa paluszki do góry niesmiało podnosze i wyrywa mi sie półgłosem
- i ja, i ja psze Pani :))

Hehehe :D Twoja prośba została wysłuchana :P
Nick z karmą sobie wybrałaś ;)

Proszę bardzo :)
mgielka

Cele- Liczba ekspresji:
Określa specyfikę naszego charakteru. Mówi o naszych słabościach, talentach, determinuje naszą emocjonalną, mentalną i fizyczną budowę. Podpowiada jak się doskonalić, jakie talenty powinniśmy rozwijać. Liczba określa również nasz dorobek z poprzednich wcieleń. Cele życiowe wskazane przez Liczbę Ekspresji, powinniśmy tak dopasować, aby w jej realizacji współgrała z naszą bieżącą Drogą Życia.

Cele: 4/13,31
4 – Potrzeba stabilizacji życiowej – uporządkowania i żadnego ryzyka.

Podliczba 13/4 (13 jest Liczbą Karmiczną)
13-Liczba karmiczna 13/4 związana jest z pracą, metodycznością i cierpliwością. Oznacza ona, że w poprzednim wcieleniu dana osoba zaniedbywała pracę, żyła na koszt innych. Trudności, jakie spowoduje: zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które staną się okazją do całkowitej przebudowy swego życia.
Jest liczbą transformacji (często poprzez miłość).
13 to 1-człowiek i 3-ekspresja twórcza. Zredukowane do liczby 4 symbolizuje człowieka twórczo zmagającego się z materią.
Jej lekcję przedstawię podczas analizy Liczb Karmicznych.
W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z którąś z tych sfer:
* trudne, biedne dzieciństwo
* brak pracy i pieniędzy
* straty materialne
* konieczność ciężkiej pracy do późnej starości
Sposób przepracowania:
Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

Realizacja Duszy:
Określa jak postrzegają nas inni, jakie cechy naszej osobowości są rozpoznawane przez otoczenie.

Realizacja duszy: 7/16
7 – Osoba zdystansowana do otoczenia, spokojna, mądra, obserwująca.

Podliczba 7/16 (16 jest Liczbą Karmiczną)
Podliczba 16/7 (16 jest Liczbą Karmiczną, a dokładnie długiem karmicznym, który należy przepracować podczas trwania III Warunków Życia)
16-Jest to człowiek (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). w którymś z poprzednich wcieleń dana osoba zlekceważyła czyjeś uczucie, nie wywiązała się ze zobowiązań rodzicielskich, być może opuściła rodzinę. Dlatego dług ten przyniesie trudności w życiu uczuciowym i rodzinnym. Osoba taka będzie zmuszona zbudować relacje z drugim człowiekiem na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.
W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z którąś z tych sfer:
* nieudane, nieszczęśliwe związki
* izolacja i samotność
* fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie
Sposób przepracowania:
Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

Wibracja Duszy:
Liczba ta jest związana z naszą podświadomością, a zatem z tym, o czym skrycie marzymy, do czego dążymy. Dotyczy naszych tęsknot i potrzeb. Pełni rolę wewnętrznej intuicji, która podpowiada nam, w jakiej dziedzinie życia osiągniemy spełnienie.

Wibracja duszy: 6/15
6 – Potrzeba komfortu i stwarzania ciepłej atmosfery rodzinnej. Dobry doradca. Duże poczucie obowiązku i odpowiedzialności.

Potencjały:
1 - ambicja, odwaga, inspiracja - 1
2 - łagodność, takt, wrażliwość - 1
3 - radość, szczęście komunikacja - 1
4 - pracowitość, cierpliwość, poczucie godności -1
5 - ciekawość, witalność, energia - 1
6 - opiekuńczość, odpowiedzialność, harmonia - 0
7 - samorozwój, wiedza, duchowość - 1
8 - władza, seks, pieniądze - 0
9 - dobro, mądrość, miłość uniwersalna - 1

Brak pewnych liczb wskazuje na konieczność pracy nad wybranymi aspektami naszego rozwoju.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2013, o 20:14 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
mógłbym się dołączyć do próśb? :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2013, o 21:14 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
dziękuje ślicznie :)) ile to ja mam tych karm do odrobienia:)) oj niedobra ci ja byłam dziewczynka niedobra :))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2013, o 14:25 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Ja bym poprosila o sprawdzenie mojej ksywki której używam na codzien - Beta :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 mar 2013, o 17:12 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Ja bym też prosił o sprawdzenie mojego pseudo, które brzmi Hik. : D
Opcjonalnie można też sprawdzić Neuron, ale to z czystej ciekawości i jeśli Ci się będzie chciało.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL