Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 paź 2013, o 13:37 
..................................


Ostatnio edytowano 14 gru 2013, o 16:00 przez Tycie kicie, łącznie edytowano 1 raz

  
 
PostNapisane: 20 paź 2013, o 16:52 

Dołączył(a): 20 paź 2013, o 10:26
Posty: 2
Podziękowań: 0
uffff!!
przebrnęłam przez wszystko....
głowaaa miii paruuuujeeee 8-}

nie na wszystkim się znam o czym piszesz, aleee..... coś tam wieeem.... a poza tym komentarze
dały mi do myślenia.......

zgadzam się z Eweliną i searle, że nie jesteś konsekwentny, jeśli chodzi o religię.... i że jesteś niesprawieedliwy.... twoje poglądyyyy w tej sprawie są.... hmnmmm, jakby
to powiedzieeeć.....
dziwneee?

pokazałam bratu, który studiował na uniwerku filozofię Wschodnią,
co o niej napisaaałeś..... a brat kumaaaatyyyy... i siedzi w tych wszystkich buddyzmach i atmanach.....
nie obraź sięęęę... ale się śmiaaaaałłł....
nawet mi wyjaśnił jakiee błędy popełniłeśś... duuuużooo tegooo było....
powiedział mi żebym głupot nie czytała....
bo to njuejdżowskie lanie wody i nie ma z prawdziwymm Wschodem ani filozofiią nic wspólnegoooo...

gdyby co to nie ja!! to brat! :D

przepraszzam, że ja taak od razuuu z grubej ruuury... ale trochęę poczułam się sprowokowana! taak, boo nie pooodoba mi się wmawianieee mi że zee mną jest coś niee tak - a jesteeem wierząca. a możeee z panem coś nie takkk??

foch!

a ten gościu... Daniel to ma niezłyy odloot maa...
:x


A czy mogłabyś pisać "normalnie"? Takie przeciąganie i pisanie kilka razy tej samej literki, zdecydowanie nie ułatwia czytania. - moderator.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 paź 2013, o 17:56 
.......................................


Ostatnio edytowano 14 gru 2013, o 16:00 przez Tycie kicie, łącznie edytowano 1 raz

  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, o 12:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2013, o 01:09
Posty: 23
Podziękowań: 5
searle napisał(a):
Do Daniela11:

Na forach tego typu często pojawiają się ludzie z problemami. Żaden wstyd mieć problem - psychologiczny czy egzystencjalny. To, co piszesz i jak piszesz potwierdza, że ty również nie jesteś od różnorakich problemów wolny. Tak więc ludzie miewają problemy. Szkopuł w tym, że niektórzy wychodzą z nimi na zewnątrz, opowiadając o nich szeroko, ale w taki sposób, że nie do końca chcą się do nich przyznać. Co więcej, można odnieść wrażenie, że z pewnych swoich problemów czynią wręcz cnotę (np. alkoholizowanie się, palenie marihuany, nieopowiedzialność). Uwidacznia się tutaj coś, co psychologia nazywa mechanizmami obronnymi. I kolejna rzecz charakterystyczna: pouczają i obrażają innych, wydają jednoznaczne sądy, wchodząc w buty ekspertów od wszystkiego. Trudno się z takimi osobami porozumieć, gdyż są przekonane, że są wyjątkowe, obdarzone nieprzeciętnymi zdolnościami i wiedzą nie z tej Ziemi, a inni, cóż, to tylko tępa biomasa niezdolna pojąć podstawowych spraw, tym bardziej ich geniuszu. Król jednak jest nagi. Wiesz, co chcę powiedzieć? Dobrze jest sobie uświadomić, co się wie, a czego się nie wie, i że pod pewnymi względami inni wiedzą więcej od nas, a nie próbować odgrywać rolę, która nas zwyczajnie przerasta. Inaczej człowiek nie będzie się niczego uczył, tylko utknie w miejscu, w którym rządzą pycha wespół z ignorancją. Dlaczego zestawiłem twoje wypowiedzi? Chciałem, używając twoich słów, pokazać wspomnianą nagość, także tobie. Masz swój potencjał, ale również masę problemów, które wymagają przepracowania, a nie zamiatania pod dywan, czy rzutowania na innych. Nie panujesz nad emocjami; przejawiasz niedojrzałe zachowania (nie wszystkie dadzą się usprawiedliwić wiekiem); wypowiadasz się krzywdząco o innych; starasz się za pomocą różnych narcystycznych określeń stworzyć fałszywe wrażenie, że jesteś kimś ponadprzeciętnym (jedyne, co uzyskujesz, to efekt komiczny); masz duży kłopot z wyrażaniem się (gramatyka, stylistyka) i argumentowaniem; stronisz od racjonalnego uzasadnienia swoich labilnych racji, zamiast tego wybierasz słowotok; poruszasz tematy, o których nie masz za bardzo pojęcia, czasem wzięte z sufitu, nie podparte żadnymi dowodami, a proszony o ich jasne wyłożenie, stosujesz metodę ucieczkową, twierdząc dla przykładu, że nie ma sensu, byś to robił, bo my z „trzeciego wymiaru” nie zrozumiemy niezwykle rozwiniętej istoty, jaką w swoich oczach jesteś; posługujesz się ogólnikami, nie podajesz źródeł swoich twierdzeń, mylisz pojęcia, sam sobie zaprzeczasz… Danielu, można wyliczać i wyliczać. Czy ty naprawdę tego nie dostrzegasz? Może już pora przekłuć ten balon „wszechwiedzy i doskonałości”, stanąć przed lustrem i dokładnie (uczciwie) przyjrzeć się sobie. Jeśli wiem, gdzie nie domagam, mogę podjąć kroki, aby niekorzystny stan rzeczy zmienić. Pozdrawiam.


Oj Uważaj bo życiowy parkiet bywa śliski i możesz upasć również z komicznym efektem

I wiem co jest grane nie bez celowo zadałeś sobie taki trud jak to na pisałeś,na czytanie moich wszystkich
postów i po składałeś je niechlujnie w jakiś bezsens,gratuluje że sobie po analizowałeś czy po prze studiowałeś(I wiem że czegoś się nauczyłeś :) )

I chciałbyś mnie zniszczyć,próbujesz obedrzeć mnie z mojej wiarygodności,bym wyglądał jak pozer ale
doznasz jedynie brutalnego przebudzenia.
To co na pisałeś moim zdaniem świadczy że jesteś ugruntowany w jakiejś religii albo szukasz w tym czymś coś co myślisz że znajdziesz,tak uwazam, bo osądzasz,wytykasz palcem i inicjujesz agresję w moją stronę.
Ja byłem zmuszany do religii ale jak byłem małym dzieckiem gdy byłem większy już od rodziców, użycie siły czy szantażu przeciwko mnie była bezcelowa i zaprzestałem chodzenia na zbiorową hipnozę wieku 13 lat ,duży krok do zrozumienia co tu tak na prawdę dzieję się na planecie(przebudzenie).
A z bibli wiem jedynie o zrzuceniu bomby na jakąś sodome gomore haha , o lądowaniu 4 pojazdów jednoosobowych czy jak to tam nazwali w księdze elohima i parę innych rzeczy ale po co to studiować parę lat ? to nie rozumiem może żeby dojść do takich faktów
że biblia itd opisuję ufo jako boga,nie musiałem studiować tego wgl żeby to odkryć i uważam że jest ze mną wszystko w porządku i tak jak każdy mam jakieś problemy ale to już sprawa prywatna a to co na pisałeś jest bzdurą inaczej kłamstwem, a ktoś kto czyta przez parę lat tysiace kartek bełkotu i wersów przeczących logicznie którę wytwarzają chęc do dalszego czytania gdyż wydają się czytającemu mądrę,interesujące,ciekawe,intrygujące itd chodź ich nie rozumie do końca ale czyta dalej.


mam uważać za normalnego ? I ty jeszcze będziesz na forum pisał mój życiorys, no tak przecież ty wiesz lepiej jaki jest i kim jest tak zwany Daniel
Ej gościu zmień azymut poważnie, teraz widzę cię bardzo krytycznie wystawiasz diagnoze o mnie na całą stronne ?
To chyba jest z tobą coś nie w porządku ale to nic musisz poznać regułe nie osądzaj, wiesz kim jestem ? raczej nie masz bladego pojęcia skoro wypisujesz takie rzeczy.
Jeśli chcesz się bawić w psychologa czy psychiatre to powinieneś wiedzieć że taka osoba nie wyda diagnozy na temat pacjenta nie siędząc i nie prowadząc z nim kilku godzinnej rozmowy to taki standard
podkreślam rozmowy ty nawet nie wiesz co to jest rozmowa tylko pisanie jakiś postów.
Skoro uważałeś się za takiego gośćia bo nie wiem jak to nazwać który mi wszystko powiem o mnie jak numerologia to powinieneś to raczej na pisać jako prywatną wiadomość to taka moja aluzja do twojego pomysłu haha.
Jeśli nie potrafisz wyszukać prostych dowodów na moje argumenty ?
to jednak brakuję czegoś w twojej inteligencji
jesteś jak ameryka która uwielbia gardzić imigrantami mimo że ich potrzebują najbardziej by ich ekonomia ciągle wzrastała a bez niej niebyliby tacy wielcy
I nie próbuj pisać że ja cie osądziłem teraz,bo byłoby to nie moralne i głupie zachowanie z twojej strony

I poruszyłeś jeszcze kwestie odpowiedzialności,którą ja poruszę teraz na wszystkich czytających.
Odpowiedzialność co sobie wyobrażasz myślac o tym wyrażeniu ?Ja domyślam się że większość ludzi pomyśli np o rodzinie o jej dobrobycie,bezpieczeństwu itd(w między czasie zapominając że wszystkie humanoidy nazwane człowiek są jego czy jej rodzeństem)
pewnie jeszcze ktoś taki pomyśli że odpowiedzialnośc to punktualność na umówione spotkanie itd za płacenie rachunków,nie nadużywania wszelkich używek.Mniej więcej o tym pomyśli przeciętny człowiek
Ja na takie coś odpowiedziałbym bardzo krytycznie pytając takiego człowieka co z niego za żyjąca i rozumna istota ?
Odpowiedzialność dla mnie jest znacznie bardziej rozwinięta od tamtego myślenia
Odpowiedzialność moim zdaniem dla ludzi jest niezrozumiała ująłbym to w jednośladowe umysły i brak wyobraźni.
Odpowiedzialność to wszystko co nas otacza,musimy oto dbać po prostu musimy, pytać dlaczego ? czemu ? nie jest na miejscu.
Jak jest na świecie chyba ktoś wie,codzień patrzysz w tv,czytasz gazety,słuchasz radia,bawisz się,chodzisz na zakupy,ale ma to swoją cene pracujesz jak niewolnik tracąc najważniejsze lata życia
podczas gdy miliard istot głoduję i żyją warunkach gdzie tylko komandos by przetrwał z naszej rzeczywistości a ty wykonujesz plany z powyżęj pewnie instyktownie już i martwiąc się o siebie i swoje grono a planete i wszystkich masz tak na prawdę na regale "nieważne".
To i tak mało skutków jakie powstały wyniku zaadaptowania systemowego,rządowego myślenia przez tak zwanych obywateli tego teatru a przedstawienie trwa do dnia dzisiejszego.
Więc bardzo proszę nie nazywać mnie nie odpowiedzialnym,znam dokładnie rzeczy którę trzeba zrobić by ten świat dosłownie bym idealny i żadna mi to wiedza raczej to mój instynkt coś nad czym trudno zapanować bo takie myślenie w barwach tej rzeczywistości w którym egzystuję zamienia się w anihilację wszystkich którzy się z tym nie zgodzą.
DOdam jeszcze searle że argument dostaniesz głośny i jasny,to będzie jak lądowanie w następujących latach jakiejś zaawansowanej rasy na tej planecie gdy obecni mieszkańcy dotrą do technologii nad którą u tracą panowanie i będa potrzebowali pomocy i jeszcze wojna z kosmitami stojącymi za ziemskimi rządami gdyż będą chcieli utrzymać terror i go dalej rozwijać do swoich potrzeb hahaha będzie grubo.
W sumie powoli już wchodzi totalna inwigilacja i kontrola nad ludźmi w polsce i to odczujecie ,dużo zmian z powoduje bunt w głowach ludzi i mózg się aktywuję bardziej dzięki czemu zmieni się punkt widzenia na to co otacza danego człowieka i być może zrozumiałby dosłownie i dokładnie hahaha to co na pisałem.
Tak,Tak,tak ja to mam jazdę,śpijcie dalej.

_________________
Oni chcą mnie zobaczyć zastrzelonego,zamkniętego w klatce.
Wrócę większy,silniejszy,niezłomny i oto jestem.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2013, o 17:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
A ja polecam wszystkim porzucić na chwilę swoje własne "ego" i jeszcze raz przeczytać ostatni post Daniela 11 od zaznaczonego momentu i obudzić się ,bo im bardziej spicie tym bardziej ten fragment będzie w was wzbudzał sprzeczne uczucia.Pozdrawiam Wszystkich



"I poruszyłeś jeszcze kwestie odpowiedzialności,którą ja poruszę teraz na wszystkich czytających.
Odpowiedzialność co sobie wyobrażasz myślac o tym wyrażeniu ?Ja domyślam się że większość ludzi pomyśli np o rodzinie o jej dobrobycie,bezpieczeństwu itd(w między czasie zapominając że wszystkie humanoidy nazwane człowiek są jego czy jej rodzeństem)
pewnie jeszcze ktoś taki pomyśli że odpowiedzialnośc to punktualność na umówione spotkanie itd za płacenie rachunków,nie nadużywania wszelkich używek.Mniej więcej o tym pomyśli przeciętny człowiek
Ja na takie coś odpowiedziałbym bardzo krytycznie pytając takiego człowieka co z niego za żyjąca i rozumna istota ?
Odpowiedzialność dla mnie jest znacznie bardziej rozwinięta od tamtego myślenia
Odpowiedzialność moim zdaniem dla ludzi jest niezrozumiała ująłbym to w jednośladowe umysły i brak wyobraźni.
Odpowiedzialność to wszystko co nas otacza,musimy oto dbać po prostu musimy, pytać dlaczego ? czemu ? nie jest na miejscu.
Jak jest na świecie chyba ktoś wie,codzień patrzysz w tv,czytasz gazety,słuchasz radia,bawisz się,chodzisz na zakupy,ale ma to swoją cene pracujesz jak niewolnik tracąc najważniejsze lata życia
podczas gdy miliard istot głoduję i żyją warunkach gdzie tylko komandos by przetrwał z naszej rzeczywistości a ty wykonujesz plany z powyżęj pewnie instyktownie już i martwiąc się o siebie i swoje grono a planete i wszystkich masz tak na prawdę na regale "nieważne".
To i tak mało skutków jakie powstały wyniku zaadaptowania systemowego,rządowego myślenia przez tak zwanych obywateli tego teatru a przedstawienie trwa do dnia dzisiejszego.
Więc bardzo proszę nie nazywać mnie nie odpowiedzialnym,znam dokładnie rzeczy którę trzeba zrobić by ten świat dosłownie bym idealny i żadna mi to wiedza raczej to mój instynkt coś nad czym trudno zapanować bo takie myślenie w barwach tej rzeczywistości w którym egzystuję zamienia się w anihilację wszystkich którzy się z tym nie zgodzą.
DOdam jeszcze searle że argument dostaniesz głośny i jasny,to będzie jak lądowanie w następujących latach jakiejś zaawansowanej rasy na tej planecie gdy obecni mieszkańcy dotrą do technologii nad którą u tracą panowanie i będa potrzebowali pomocy i jeszcze wojna z kosmitami stojącymi za ziemskimi rządami gdyż będą chcieli utrzymać terror i go dalej rozwijać do swoich potrzeb hahaha będzie grubo.
W sumie powoli już wchodzi totalna inwigilacja i kontrola nad ludźmi w polsce i to odczujecie ,dużo zmian z powoduje bunt w głowach ludzi i mózg się aktywuję bardziej dzięki czemu zmieni się punkt widzenia na to co otacza danego człowieka i być może zrozumiałby dosłownie i dokładnie hahaha to co na pisałem.
Tak,Tak,tak ja to mam jazdę,śpijcie dalej.[/quote]"


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2013, o 13:46 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
Tylko po co być tak agresywnie nastawionym do ludzi jeśli się jest mega uświadomioną kosmiczną istotą?? Tego nie rozumiem.

Co robisz takiego, aby dbać o naszą planetę, Danielu? Samo gadanie niczego nie zmienia.

Poza tym... jeżeli ktokolwiek miałby stać się świadomy po Twoich słowach, to powinieneś mieć do ludzi trochę inne podejście. Nie tak agresywne, ciągle się stawiasz, buntujesz, krytykujesz zdanie innych... Ludzie nie będą traktowali Cię poważnie. Wiem, pewnie masz to gdzieś i wiesz lepiej.

Nigdy nie jest tak, że nagle ludziom otworzy się umysł i staną się kimś innym. Sorry, ale nie ma co oczekiwać czegoś takiego. Oświecenie to PROCES, tak jak wzrost, ewolucja, jak każda inna zmiana, która się kształtuje. Nie wiem dlaczego masz do ludzi taką pogardę, oni są nieświadomi, nie wiem czy można ich za to winić. Jak chcesz coś zmieniać, to nastaw się na długotrwały proces, a nie z pretensjami wyjeżdżaj do każdego, kto udzieli Ci konstruktywnej krytyki. Ty się też nadal rozwijasz, więc uczmy się od lepszych, bierzmy przykład, wyciągajmy wnioski, a nie krytykujmy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek zdanie o nas. Może jest jakiś powód takiej oceny Twojej osoby? Nikt tutaj z agresją na Ciebie nie wyjechał, tylko Ty to tak odbierasz, bo masz w sobie mnóstwo takiej energii.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2013, o 09:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Ja właśnie jestem po lekturze książki pt 'Byłem Księdzem" Romana Jonasza. cz1 i 2
Facet,który z powołania założył sutannę ,a widząc zakłamanie i to co się dzieje za murami kościoła postanawia ją zdjąć. Obecnie mąż i ojciec
Opisuje wszystko od momentu wstąpienia do seminarium do jego wystąpienia
i absolutnie nie neguje istnienia Boga. Bardzo mądry i ciepły facet ,ksiądz -psycholog. Porusza tematy ,homoseksualizmu i pedofil wśród księży ,dobro i zło, małżeństwo .Oraz wiele innych zagadnień i cytatów z biblii.
Pisze on ,cyt. 'Na całym świecie , nie ma drugiej tak negatywnej i pesymistycznej religii jak Religia Katolicka"


Kto nie czytał -polecam.Pozwala spojrzeć na kapłaństwo i instytucje kościele z drugiej strony.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL