Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 mar 2013, o 13:13 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2013, o 13:38
Posty: 107
Lokalizacja: Leiden
Podziękowań: 47
ja akurat nie odwracam kart
moze to "wyzsza szkola jazdy" ?
co do tasowania, trzymam karty w lewej rece i tasuje prawa
mam lewa reke bardziej czulą energetycznie, stad przed tasowaniem trzymam ją nad danymi osoby pytajacej
wybieram te karty, ktore mi sie wysuwaja, intuicyjnie
te, ktore wypadly tez biore na uwage
nie rozkladam kart na trzy kupki, choc przelozenie moze dawac obraz sytuacji, jakies jej naswietlenie - tak samo jak karta,ktora wypadla

Cohen napisał(a):
Pozostaje faktem, że tarociści to leniwi jasnowidzący, którzy posiłkują się kartami,

i zgadzam sie z tym, jedni sa nimiw wiekszym stopniu, inni w mniejszym

_________________
"The only true guide is your heart" (Saphira, "Eragon")
moje wrozby -> http://alathea-garden.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2013, o 13:33 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
musiałam wziąć karty w ręce i sprawdzić :))

Ja tasuję karty intuicyjnie tak jak karty do gry
Moje karty sa nawet mniejsze od tych tradycyjnych klasycznych :)
lewa ręka podaje karty do prawej
czasami kilka wkładam do środka
tasuje tak długo az poczuję ze juz dosyć.
czasami jest to chwilka innym razem dosyc długo.
Jesli intuicja mi mówi przełoż to przekładam na 3 ale zerkam na spody jakie sa karty . Jesli pojawi się mag - nie wróże

czasami od razu przechodzę do wróżenia bez przekładania

wybór kart - najczęściej rozsuwam je na blacie stołu i wyciągam, bywa że rozsuwam je w dłoniach i wybieram a bywa też ze rozkładam od razu po tasowaniu pierwsze karty z wierzchu.

Jeśli wróżę komus innemu jak ja sama to przy tasowaniu skupiam sie na tej osobie (nie wróżyłam osobie obecnej przy mnie zawsze na odległość) na moich odczuciach co do niej na jej zdjęciu jesli widziałam, na sposobie pisania i na jej pytaniu. Jesli karty chca bym przełożyła przekłada jeśli nie to nie.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2014, o 14:07 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
A ja mam tak:
przed każdym tasowaniem przeciągam nad świecą,
tasuje karty dopóki nie czuje, że już wystarczy,wypadające karty odkładam na bok później traktuje je jako takie podsumowanie lub podpowiedź,
nie przekładam kart,
stosuje odwracane karty.

Zaczęłam tak na samym początku i tak już mi zostało. Poza tym swoje dotychczasowe karty uwielbiam, ale czuję tak jak wyżej pisaliście, że już ją przerobiłam i odczuwam silną potrzebę na nową talię


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL