Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lut 2014, o 17:48 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Manipulacją - ot choćby nazywanie swoich oponentów nieświadomymi, sugerowanie że są w jakiś sposób gorsi. To kierowanie na konkretną ścieżkę przecież XD Sugerowanie że Twoja jest najlepsza, wywyższanie się.
Do tej pory nic do Deir nie miałam, choć nie jest to system dla mnie. Teraz patrząc na Twoje posty i zachowanie zaczynam się zastanawiać, czy jednak system ten nie jest zbyt młody i nie do końca zbadany :D

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2014, o 17:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Ale niektórzy muszą być gorsi, skoro mają rozwalony MÓZG. Nie ma możliwości. Można być oświeconym, i jednocześnie być tępym. Każdy kto bierze narkotyki głupszym być musi, ponieważ narkotyki rozwalają mózg, powodują pasożytnictwo między organami co ma ścisły związek z energetyką.

Zachowuję się tak, jak moi oponenci. Przez 3/4 czasu tutaj pisano mi jakie ja brednie pisze, mimo że dawałem dowody na tacy, więc przemawiam ich językiem. Czy to źle?
System DEIR został stworzony w 1980 około, zajmowali się tym poważni ludzie.

zobacz sobie to: [link usunięty, reklama innego forum]


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2014, o 07:07 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
W śród licznych cech jakie wymieniasz dla człowieka oświeconego, zapominasz o jednej - o pokorze :) Troszkę pokory i dystansu nikomu nie zaszkodzi.

Jeśli chcesz prowadzić dyskusję, to nie atakuj na oślep. Szukaj i korzystaj z argumentów :)
Nawet Ci pomogę...

Narkotyki mają wpływ na mózg. Owszem, to prawda. Wielu geniuszy jednak z nich korzystało:
Zygmunt Freud, Lewis Carroll, Francis Crick (to ten od DNA), Thomas Edison, Steve Jobs, Carl Sagan i wielu innych.

Podajesz argument i spokojnie, bez obrażani innych czekasz na kontrargumenty.
To się nazywa dyskusja xD

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2014, o 09:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Taka dyskusja istnieje tylko w społeczeństwie w którym nie ma zagrożenia pójścia na rzeź, a wcześniej, przed rzeźią pujścia na wyruchanie przez gady. Myślisz że taka poprawność coś ci pomoże? Większość argumentów, które podają moi przeciwnicy, to totalne bzdury oparte na wierze. Ja operuję na faktach, a nie na opiniach.
Pokora hehe, śmieszne słówko a za nim kryje się jeszcze śmieszniejsze zniewolenie.
Pokorny w tych czasach? żart??

Pierwsze co trzeba zrobić to być praktycznym, a nie mieć klap na oczach. Pokora to typowa Fałszywa Flaga. Jedyne co trzeba zrobić to nie mieć w sobie nieakceptacji rozumiesz>?

Jesteś na tyle naiwny że sądzisz że oni pozwolą Ci wyjść poza folwark? :ymapplause:


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL