Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lip 2013, o 05:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lip 2013, o 05:03
Posty: 22
Podziękowań: 0
Witam wszystkich forumowiczow.
Nie wiem gdzie umiescic tego posta wiec prosze admina o przeniesienie jesli pisze w zlym mniejscu :ympeace:
Otoz mam problem ktorego nie jestem w stanie rozwiazac o wlasnych silach i dlatego prosze wszystkich ktorzy sa w stanie mi pomoc o porade.
Coz , bylem narkomanem przez 6 lat. Mieszkalem z gosciem z ktorym razem przechodzilismy te niezbyt ciekawe doswiadczenia. I tu caly problem. Ten gosciu zrobil cos o czym ciezko mi powiedziec ale sytuacja wyglada bardzo powaznie od 2 lat ( od tego czasu jestem wolny od wszelkich uzywek ). Nie moge powiedziec co to bylo ale mam projekcje odnosnie tego wszystkiego. Rodzina i przyjaciele odwrocili sie , siedze sam w mieszkaniu od 1 roku i sporadycznie wychodze na zewnatrz , po prostu sie boje. Z jego strony to byla totalna zdrada a wiem ze ktos z mojej rodziny uzywajac klamstwa posluzyl sie nim do tego celu.
Nie wiem , to ciezko wytlumaczyc. Nie wiem jak ten problem rozwiazac. Nikt mi nie chce pomoc , kiedy prosze o to widze szyderczy smiech i odmowe z kazdej strony.
Szukalem w internecie rozwiazania problemu i trafilem na Nowenne Pompejanska. Intencja to poznanie prawdy na temat wydarzenia i rozwiazanie problemu.
Dlatego mam pytanie do was : czy znacie osobe ktora wykonuje rytualy ktore rozwiazuja zyciowe problemy i pomoze mi poznac prawde . Czy mozecie mi kogos polecic ?
Moze byc to rytual anielski lub szamanski nie gra to roli , i niewazne ile kosztuje.
Prosze o pomoc AxELL


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lip 2013, o 11:34 

Dołączył(a): 20 lip 2013, o 11:16
Posty: 6
Podziękowań: 0
Mogę zaoferować Ci pomoc w postaci konsultacji na skype- posługuje sie kartami i wahadełkiem.
Pomaga to określic problem i najlepszą drogę wyjścia z problemów.Ja moge zaoferowac wsparcie w postaci zabiegów ReiKi- jestem Mistrzem ReiKi.Jestem tez praktykująca buddyzm.I owszem są np. w tradycji Bon rytuały uzdrawiające.I tutaj jak cos mogę Cie z kims skontaktowac.Albo spróbowac sama zrobić dla Ciebie jakąs praktykę.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lip 2013, o 13:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lip 2013, o 05:03
Posty: 22
Podziękowań: 0
Ok. Dziekuje wam za odpowiedz ale nie bardzo rozumiem wasze posty. Chodzi mi o sposob na wyjasnienie mojej niejasnej sytuacji w zyciu , na rozwiazaniu mojego problemu. Dlatego tez szukam osoby ktora zajmnie sie tym i wyprowadzi mnie z tego wszystkiego jak i pomoze poznac co tak naprawde idzie nie tak w moim zyciu , gdzie jest przyczyna. Czytalem na temat magii kilkadziesiat artykulow jak i swiadectwa osob ktore wykonaly rytualy i jaki byl tego efekt. Mam blade pojecie ale pisze sie na taki rytual. W sumie nie prosze o zemste a o przezwyciezenie tej sytuacji.
Ile taki rytual kosztuje i jakie musze spelnic warunki ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2013, o 15:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Najpierw przeczytaj te dwa tematy - przestrodze-t827.html oraz rytualy-przestrodze-doswiadczenia-t1090.html o ubocznych skutkach magii, później jeżeli chcesz i jeżeli coś znajdziesz, to wpisz sobie w google np. skutki rytuałów lub coś podobnego.
Na Twoim miejscu nie wchodziłabym w magię, bo uwierz, ale ona nie rozwiążę Twoich problemów, a jeżeli już, to je tylko pogłębi, ale to Twoje życie, zrobisz jak uważasz. Piszesz "mam blade pojęcie" - otóż najczęściej takie osoby korzystają i wchodzą w magię, a później jest jeden wielki płacz...
W każdym bądź razie Regulamin tego forum zabrania udzielania i wykonywania rytuałów.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2013, o 20:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lip 2013, o 05:03
Posty: 22
Podziękowań: 0
Modlitwa tez jest magia - nie no zed przesadzasz - modlitwa jest nawiazaniem relacji z Bogiem , aniolami itp. Modlitwa to nie magia tutaj nie spodziewaj sie efektow w postaci spelnienia pragnien.:-)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2013, o 20:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 106
Modlitwa to jest magia. oO
Przecież w niektórych rytuałach też nawiązujesz relację z różnymi bóstwami za pomocą modlitw do nich.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2014, o 15:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 13:31
Posty: 25
Lokalizacja: stalòwka
Podziękowań: 2
rytułały sa złe! najpierw sie pożądnie zastanów,tym możesz tylko pogorszyc sprawe.przeczytaj info o przestrogach.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2014, o 00:01 
Jak macie pisać głupoty o tym co się komu wydaje i jakie kto ma poglądy
(a poglądy i prawda to dwie różne rzeczy)
to lepiej nic nie piszcie i nie straszcie ludzi własnymi lękami.

Aktualnie powstaje artykuł
którym się chętnie podzielę w tym wątku
gdy tylko pojawi się w sieci :)

Sprawdź PW AxELL


  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2014, o 08:58 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Tycie Kicie, to jest forum i ludzie mają prawo wypowiadać swoje opinie.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2014, o 11:18 
Dlatego właśnie wypowiedziałem opinię :D
Czasem trzeba ludźmi potrząsnąć żeby ich wyrwać z letargu.

Opinie większości a prawda,to są dwie różne rzeczy.
Spytaj opiniotwórców o źródła ich..opinii ;) tego co w ich mniemaniu jest wiedzą.
Oj żebyś się nie zdziwiszyła :D


  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL