Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 sty 2015, o 23:06 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 29 sty 2015, o 23:58
Posty: 7
Podziękowań: 1
Jeszcze raz bardzo dziękuję, jak mi się coś przypomni albo przyśni coś nowego, na pewno wrócę do tego tematu.
Pozdrawiam gorąco :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2015, o 23:38 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 85
Podziękowań: 15
Chętnie odpowiem. Macie z mamą ciekawe sny :)

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2015, o 00:23 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 29 sty 2015, o 23:58
Posty: 7
Podziękowań: 1
Witam ponownie :)
Czytałem sobie trochę o OOBE i przypomniałem sobie właśnie, że wielokrotnie miałem sny, gdzie latam, jakbym był poza swoim ciałem (słyszałem, że snom o lataniu często towarzyszy OOBE). Pierwszy sen z lataniem, jaki pamiętam, to gdy miałem może z 11 lat. Śniło mi się, że siedziałem na ławce pod supermarketem i nagle poczułem, jak silny wiatr podnosi mnie do góry. Zacząłem się unosić, widziałem całe miasteczko z lotu ptaka. Na początku czułem w tym śnie przerażenie, nie mogłem oddychać, po chwili jednak spodobało mi się. Następnie, kilka razy powtórzył mi się następujący sen: w każdym na nowo odkrywałem, że mam zdolność latania. Wystarczyło, żebym odpowiednio ugiął nogi i pomyślał o tym, że jestem w powietrzu, po czym się unosiłem. Nie miałem też trudności z kontrolą toru lotu i z lądowaniami. Bywałem w różnych miejscach: w jednym ze snów latałem nad główną ulicą mojego miasteczka; w kolejnym, latałem przed Zamkiem Książ (tam właśnie pracujemy ja i moja mama); a w następnym, że latanie było po prostu środkiem transportu. Latałem między Zamkiem Książ, a domem dziadków, czy sklepami. Nie pamiętam zbyt wielu szczegółów dlatego, że ostatni z tych powtarzających się snów miałem z pół roku temu.

Jestem ciekawy, co mogą oznaczać te sny.
Pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL