Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 maja 2014, o 21:23 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Witam Was po dłuższej nieobecności. Nie udzielałam się jakiś czas, ale to nie znaczy, że opuściłam forum zupełnie. Ćwiczę ostatnio z Wami interpretacje kart, tylko po cichu, ponieważ jeszcze bardzo słabo mi to idzie. Podjęłam pierwszą próbę interpretacji dla osoby trzeciej, mojej znajomej. Miał to być „partnerski” który był zamieszczony w dziale o rozkładach, jednak nie do końca pasował do pytania które zadała, więc go sobie trochę zmodyfikowałam. Sytuacja wygląda tak:
Pani ma się spotkać z panem. Nigdy wcześniej się nie widzieli, więc chciałaby wiedzieć jakie zrobi wrażenie.
Postanowiłam zadać więc pytania, na które wyciągnęłam takie karty:
1) Jakie ma wobec niej intencje? - As buław – jest nastawiony na rozwój znajomości, chce bliżej poznać, jest zafascynowany (ale może brać pod uwagę tylko fizyczność?)
2)Jak oceni jej wygląd zewnętrzny? - 7 buław – dla mnie ta karta ma wydźwięk negatywny.. jednak nic więcej nie potrafię wymyślić.. Może, że ten mężczyzna ma swoje wyobrażenie piękna i wszystko co się z nim nie zgadza, nie podoba mu się? Albo, uzna, że pod względem wyglądu, nie pasuje do niego?
3) Jak oceni jej intelekt? - Król mieczy – ten mężczyzna jest osobą z którą można o wszystkim porozmawiać, czuć się komfortowo w jego towarzystwie, jest do nas pozytywnie nastawiony i dobrze nas ocenia pod warunkiem, że zgadzamy się z jego poglądami
4) Jaka rada dla niej by lepiej wpaść? - 6 mieczy - nie podchodzić do tego, aż tak serio, tylko mile spędzić czas, zrelaksować się, być naturalną.

Ciekawa jestem jak bardzo odbiegam od prawidłowej interpretacji. Jeśli ktoś mógłby podzielić się swoimi uwagami, byłabym bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam!

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2014, o 23:39 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Ja jutro naskrobie i cieszę się, ze nas nie opuscilas :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2014, o 11:12 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
1) Jakie ma wobec niej intencje? - As buław
Chce działać szybko, trochę jest narwany i może to być spowodowane względami seksualnymi. W głowie ma pełno pomysłów jak ją zdobyć, co zrobić, myśli o tym często i chce szybko osiągnąć swój cel.

2)Jak oceni jej wygląd zewnętrzny? - 7 buław
Tutaj coś nie do końca pasuje, jakaś niepewność występuje, facet się broni, ale "coś" go przyciąga, nad czym nie do końca jest w stanie zapanować. Może ta pani nie jest w jego stylu tak do końca, ma inny typ kobiety, ale bardzo go do niej ciągnie.

3) Jak oceni jej intelekt? - Król mieczy
Postrzega ją jako inteligentną osobę, która lubi przejmować pałeczkę w decyzyjnych sytuacjach, czyli to ona decyduje. Myśli o niej jako o kimś dominującym w związku, relacji..

4) Jaka rada dla niej by lepiej wypaść? - 6 mieczy
Jakaś zmiana by się przydała, ta karta akurat oznacza zmianę miejsca zamieszkania, jakiś wyjazd, podróż.. ale niekoniecznie może chodzić o to. Moim zdaniem powinna być bardziej niedostępna, ale delikatna. W moich interpretacjach spotkałam się też z propozycją miłości przy tej karcie, zaoferowaniem lojalności. Może tutaj chodzi o niewyjawianie otwarcie swoich głębszych uczuć do niego, ale pokazanie mu tego? Np. jeżeli "kręcą" ze sobą, to nie będzie spotykać się z kimś innym, ukrywać czegoś, tak mi się to kojarzy w tym przypadku.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2014, o 11:25 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Ewelinko,
Jak ja bym chciała już tak umieć.. Jedyne co mnie pociesza to to, że moja skąpa interpretacja nie rozmija się tak bardzo z tym co napisałaś Ty :D trzeba się cieszyć z małych sukcesów..

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2014, o 11:30 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Asiu, dzięki, za miłe przyjęcie ;) widzę, że awansowałaś kolorem :D

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2014, o 11:46 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Ha, a i owszem, ale nie ukrywam, że różowy bardziej mi się podobał:)

Niestety dopiero wieczorem będę mogła swoje 3 grosze dorzucić, bo za moment musze wyjsc :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2014, o 21:53 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
1. Jakie ma wobec niej intencje? As buław

Ja myślę, ze on na pewno będzie patrzył na Nią pod względem seksualnym, ale też odbierze to spotkanie jako interesujące i pomimo tego będzie miał pozytywne i dobre nastawienie wobec niej.

2. Jak oceni jej wygląd zewnętrzny? 7 buław

Ja tutaj myślę, że tutaj rzeczywiście może przejawiać się brak uznania względem jej wyglądu, ale to będą takie przebłyski. Tak jak Ewelina napisała coś nie do końca odpowiada, ale ciągnie go

3. Jak oceni jej intelekt? król mieczy

Odbierze ją jako kobietę, która ma swoje zdanie na pewne tematy i ich broni. Będzie uważał, że jest kobietą inteligentną i z poczuciem humoru - i tutaj będzie aprobata dla Niej z Jego strony

4. Jaka rada dla Niej, aby wypaść lepiej? 6 mieczy

Tutaj ta karta mi mówi o otwartości, czyli musi być śmiała, pewna siebie, ale nie wyniosła. Takie potraktowanie tego spotkania spokojnie i luźno.



Ja bym to tak widziała


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2014, o 22:11 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Dziękuję, że podzieliłyście się ze mną swoją opinią! Wiecie.. mówią, że nie powinno się wróżyć samemu sobie.. ale wróżenie znajomym też nie jest komfortowe.. :P bo jak mam jej powiedzieć, że może mu się nie spodobać.. to chyba jest w tym wszystkim najtrudniejsze. Mówienie nie tylko o tych dobrych aspektach, ale też o tych gorszych..

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2014, o 22:13 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
A swoją drogą, nie umiałam odczytać tej 7 buław więc wyciągnęłam jeszcze jedną kartę do tego.. Paź buław. Wtedy zgłupiałam..

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2014, o 22:18 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Nie mów jej wprost, że może jej się nie spodobać, powiedz jej np. hmmm, że w myślach ma swój ideał kobiety i tym się sugeruje. Wtedy nie poczuje się nieatrakcyjna, tylko przyjmie to tak, że ma swój typ i już, a nie ma wszystkich kobiet takich samych przecież


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL