Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 maja 2014, o 22:28 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Wiem, wiem :) coś wymyślę

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2014, o 11:18 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
AuroraBorealis napisał(a):
A swoją drogą, nie umiałam odczytać tej 7 buław więc wyciągnęłam jeszcze jedną kartę do tego.. Paź buław. Wtedy zgłupiałam..


Paź buław może tutaj oznaczać, że koleżanka ma rywalkę, która jemu pod względem wyglądu bardziej mu się podoba, może porównuje do siebie obie panie.
Paź buław to młoda osoba przynosząca wieści, więc jeżeli jest ktoś jeszcze, to na pewno w niedługim czasie ta pani się o tym dowie. :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 wrz 2014, o 21:32 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Weryfikacja! Pan rzeczywiście był nastawiony na seksualny charakter znajomości i nic więcej go nie interesowało (As buław). Pani bardzo mu się spodobała, niestety w bardzo powierzchowny sposób (nie "och ach jaka ona śliczna", ale coś w rodzaju "zaj***a d*pa") do tego stopnia, że trudno mu się było opanować. Chciał ją po prostu mieć (7 buław). Natomiast spotkał niespodziewany opór, gdyż Pani wykazała surową i zimną postawę Króla mieczy. Została odebrana jako pewna siebie, ale nieufna w stosunku do niego. Pan stwierdził, że nie jest zainteresowana.

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL