Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sty 2013, o 00:01 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Karta osobista na rok 2013 i wyjaśnienie

Osobista karta na rok wskaże ci tendencje i aurę nadchodzących miesięcy, a także da ci rady, jak wykorzystać drzemiący w tobie potencjał.

Karty tarota mogą służyć nie tylko do wróżenia na konkretne pytania. Dzięki nim możesz obliczyć, jakie karty patronują kolejnym latom twojego życia. Osobista karta na rok wskaże ci tendencje i aurę nadchodzących miesięcy, a także da ci rady, jak wykorzystać drzemiący w tobie potencjał. Używamy tylko Wielkich Arkanów, bo one przedstawiają życiowe przełomy i wskazują, co ważnego mamy do zrobienia w życiu.

Osobista karta
Jak obliczyć osobistą kartę tarota na dany rok? Napisz na kartce swoją datę urodzenia i rok, na jaki zamierzasz obliczyć sobie kartę. Potem sprawdź, co przyniesie ci rozpoczynający się nowy rok według rad tarota.

Na przykład osoba, która urodziła się 1 stycznia 1980 roku chce obliczyć swoją kartę na rok 2010.

1 + 1 + 1 + 9 + 8 + 0 + 2 + 0 + 1 + 0 = 23
2 + 3 = 5

Kartą na 2010 rok dla osoby urodzonej 1 stycznia 1980 roku jest arkan wielki numer V Kapłan.

Droga Wielkich Arkanów
Kiedy obliczysz swoją kartę na ten rok, spójrz też na kartę, która charakteryzowała rok, który minął. Wielkie Arkana są ze sobą powiązane, symbolika kolejnych kart wynika z tego, co pojawiło się na poprzednich. Jeśli twoją kartą na rok jest Umiarkowanie, widać od razu, że poprzedni rok był dla ciebie wielką próbą sił (XIII Śmierć) i musisz odpocząć i doprowadzić swoje życie do równowagi. Tak samo patrzymy w przyszłość, która karta opisuje rok następny. Jeśli w tym roku patronuje nam karta XIX Słońce, to widzimy, że warto ryzykować i się starać, bo kolejny rok to XX Sąd Ostateczny, czyli czekają nas zawodowe i rodzinne sukcesy.

Aura roku
Podaję ogólne wskazówki, jak interpretować osobistą kartę tarota na rok. Pamiętaj, że jej szczegółowe znaczenie zależy od tego, w jakiej sytuacji się znajdujesz i jakie masz życiowe plany.

I Mag
W twoim życiu zaczyna się nowy etap. Nie przegap ważnych wydarzeń. Twoje sprawy zawodowe mocno ruszą do przodu. Dostaniesz awans lub zostaniesz ekspertem. Dla samotnych kobiet karta oznacza nowy związek.

II Kapłanka
Kieruj się intuicją, bo ten rok jest dla ciebie sprawdzianem, jak dużo wiesz o sobie i swoich bliskich. W pracy uzyskasz dostęp do umiejętności i wiedzy tylko dla wybranych. Dla uczniów i studentów karta zapowiada sukcesy w nauce.

III Cesarzowa
Przed tobą rok pełen miłości, dostatku i dobrobytu. Po latach trudów teraz uda ci się odpocząć, a twoja praca zacznie procentować. Dla kobiet karta wróży zamążpójście lub ciążę.

IV Cesarz
Twoje życie wymaga porządków i wzięcia się do pracy. Nikt tego nie zrobi za ciebie. Narzuć sobie dyscyplinę i zacznij realizować ambitne plany. Dzięki temu osiągniesz stabilność finansową i uczuciową.

V Kapłan
Staniesz się autorytetem dla innych. Staniesz na nogi i poczujesz się spełniony w życiu zawodowym. Posłuchaj rady starszej i bardziej doświadczonej osoby, a nie popełnisz żadnego błędu.

VI Kochankowie
Kieruj się sercem, a ten rok będzie udany. Dzięki intuicji dokonasz właściwego wyboru zawodowego lub uczuciowego. Karta zapowiada udane negocjacje i podpisanie ważnej umowy.

VII Rydwan
W tym roku rozgromisz konkurencję i przestaniesz oglądać się na innych. Poczujesz się panem swojego życia. Wykorzystaj tę siłę i energię do zbudowania trwałej relacji czy umocnienia swojej pozycji zawodowej.

VIII Sprawiedliwość
Podejmiesz w tym roku ważne życiowe decyzje dotyczące pracy i związków. Nie możesz dłużej zwlekać, weź odpowiedzialność za swoje czyny. Karta wróży wygraną w procesie sądowym.

IX Pustelnik
W tym roku wreszcie odkryjesz swoje prawdziwe powołanie i talenty, które zaczniesz rozwijać. Zapragniesz wiedzieć więcej o świecie i bliskich. Rozpoczniesz naukę lub odbędziesz daleką i pouczającą podróż.

X Koło Fortuny
Czeka cię bardzo dobry rok. Zacznie lepiej ci się wieść, a ludzie wokół ciebie bardzo ci pomogą. Twoje życie zmieni się całkowicie. Wygrasz na loterii, zmienisz pracę na lepszą lub zakochasz się z wzajemnością.

XI Siła
Zmobilizuj wszystkie swoje siły i zacznij wreszcie robić to, na czym najlepiej się znasz. To rok próby dla twoich umiejętności. Łagodnością i zdecydowanie pokonasz każdą przeszkodę na drodze do zawodowego i miłosnego szczęścia.

XII Wisielec
Twoje życie zwolni, a ty będziesz potrzebować więcej czasu na relaks i refleksję. Rozwiązanie, którego szukasz, jest w zasięgu twojej ręki. Nie spiesz się jednak z podjęciem ważnej życiowej decyzji.

XIII Śmierć
Przygotuj się na duże zmiany i wielkie życiowe porządki. Przestań zajmować się tym, co nie przynosi ci korzyści, a wręcz przeszkadza ci w życiowym rozwoju. Dobry rok na uwalnianie się od nałogów.

XIV Umiarkowanie
Uzyskasz życiową równowagę i będziesz cieszyć się spokojem i szczęściem swoich bliskich. To dobry rok na rozpoczęcie nauki lub nauczenie się nowego zawodu. Niczego ci nie zabraknie.

XV Diabeł
Będziesz żyć pełnią życia i używać wszystkich jego przyjemności. Trudno ci będzie skupić się na pracy, pilnuj jednak swoich spraw, boi ktoś inny chętnie zajmie twoje stanowisko. Istnieje ryzyko zdrady lub niebezpiecznego romansu.

XVI Wieża
Zanim podejmiesz ryzykowną decyzję, dobrze się zastanów. To nie jest dobry rok na zmiany pracy czy partnera, nawet jeśli będzie ci się wydawać, że propozycje i okazje są bardzo kuszące.

XVII Gwiazda
Spełnią się wreszcie twoje marzenia i pewna trudna sprawa, która nie dawała ci spokoju od dawna, teraz rozstrzygnie się na twoją korzyść. Ryzykuj i w miłości, i w sprawach zawodowych, bo szczęście ci sprzyja.

XVIII Księżyc
Zdobądź się na odwagę i zrób to, co konieczne. Nie daj się pokonać swoim lękom i obawom. Działaj systematycznie, krok po kroku, a osiągniesz sukces. Dla kobiet karta może oznaczać ciążę.

XIX Słońce
Dostaniesz awans i przeżyjesz romans, który może przerodzić się w stały związek. Bądź po prostu sobą i nic nie udawaj. Będziesz bardzo twórczy, a twoja praca wreszcie zacznie przynosić wymierne korzyści i finansowe zyski.

XX Sąd Ostateczny
Odnowisz siły, wyzdrowiejesz i nabierzesz nowej życiowej energii. Twoje kontakty z rodziną poprawią się, pogodzisz zwaśnionych krewnych. Odkryjesz nowe hobby, znajdziesz lepszą pracę.

XXI Świat
To rok wielkich sukcesów i zasłużonej nagrody. Twoja sytuacja finansowa bardzo się poprawi. Czeka cię wyjazd za granicę lub korzystne kontakty z obcokrajowcami. Jeśli jesteś samotny, spotkasz swoją drugą połówkę.

Osobista karta tarota na rok to jedna z wielu wróżb, która pomoże nam określić, co nas czeka w nowym roku. Jeśli stawiasz sobie rozkłady na dany rok, na przykład Koło roku lub inne rozkłady, które opisują, co się wydarzy w danym roku, to jeśli rozkładzie pojawi się twoja osobista karta na dany rok, oznacza to, że coś ważnego wydarzy się właśnie w tym miesiącu lub w tej dziedzinie, które ta karta opisuje.

źródło: Tarocista

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2013, o 00:19 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
mi wypadł VII Rydwan i w sumie to by sie zgadzało bo wziełam sie ostro za swój rozwój zawodowo duchowy :))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2013, o 00:42 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
jak tak sie wczytać to 2012 byli kochankowie i to by sie zgadzało. Teraz też jeszcze jego resztki sie plącza a 2014 bedzie rokiem podjęcia decyzji czyli co naprawdę zrobic ze swoim życiem. Analizując cos w tym jest

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2013, o 01:03 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 84
U mnie rok Cesarzowej :)
Zaczynam jako singielka, a moge skończyć jako zona, albo... matka.
Albo i to, i to :)
Fakt- po ciężkich 2 latach przyda się dużo miłości :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2013, o 01:24 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Dobre, kapłan mi pasuje :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2013, o 18:45 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2012, o 21:57
Posty: 42
Podziękowań: 5
:ymparty: ja teraz idę sobie rokiem tarotowej gwiazdeczki;) bardzo mnie to cieszy bo 2012 rok jako wieża rzeczywiście był dla mnie bardzo trudny od samego początku do samego końca....


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2013, o 22:49 
Kreator

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 19:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
No ja mam rok z Kołem Fortuny. Bardzo mi pasuje


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2013, o 23:24 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Powiem wam tak, że to się pokrywa z tym co dodałam w numerologii - rok numerologiczny, więc jeżeli ktoś ma rok numerologiczny na ten rok 6 to i kartę tarota będzie miał 6. I na tym przykładzie widać, że to wszystko ładnie się ze sobą łączy.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2013, o 23:31 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:15
Posty: 43
Podziękowań: 11
Bezcenna napisał(a):
U mnie rok Cesarzowej :)
Zaczynam jako singielka, a moge skończyć jako zona, albo... matka.
Albo i to, i to :)
Fakt- po ciężkich 2 latach przyda się dużo miłości :)


Życzę w takim razie duuużo miłości. Mnie też wyszła Cesarzowa, kurcze, aż się boję pomyśleć, co to będzie ... No nic, che sara, sara, jak mawiał klasyk (czy raczej klasyczka:). Pozdrawiam wszystkich


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lut 2013, o 12:28 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 20:28
Posty: 44
Podziękowań: 5
ja mam VII Rydwan
od początku roku powtarzam, że czuję, że to będzie wyjątkowy rok :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL