Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lut 2013, o 19:58 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Hmm, Wisielec... No rewelacja, zastój jest mi akurat najmniej potrzebny, refleksji też mam po dziurki wszelakie, acz opcja wydaje się wielce prawdopodobna bo w sumie już trwa i nie widać perspektyw zmiany.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2013, o 10:36 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
proponuję zmienić temat zamiast 2013 na "NOWY" rok
ja = 1
rok 2014 = 7
czyli 1+7 = 8

VIII Sprawiedliwość
Podejmiesz w tym roku ważne życiowe decyzje dotyczące pracy i związków. Nie możesz dłużej zwlekać, weź odpowiedzialność za swoje czyny. Karta wróży wygraną w procesie sądowym.

moje szczęscie = 5
czyli 5+7=12=3

III Cesarzowa
Przed tobą rok pełen miłości, dostatku i dobrobytu. Po latach trudów teraz uda ci się odpocząć, a twoja praca zacznie procentować. Dla kobiet karta wróży zamążpójście lub ciążę.

hm ciekawe czy dla mężczyzn znaczy ożenek ? ;)))))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2013, o 10:43 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
przypominam , że jak Irisa pisała :
" Jeśli stawiasz sobie rozkłady na dany rok, na przykład Koło roku lub inne rozkłady, które opisują, co się wydarzy w danym roku, to jeśli rozkładzie pojawi się twoja osobista karta na dany rok, oznacza to, że coś ważnego wydarzy się właśnie w tym miesiącu lub w tej dziedzinie, które ta karta opisuje."

Warto więc zapamietac swoją kartę roku :) bo jeśli ktos nam wróży lub sami to robimy a ona wypadnie ....

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2013, o 18:17 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
do tego co napisała Irisa o kartach dodałabym jeszcze od siebie Głupca.
Jest on też arkanem wielkim i myślę, ze nie sposób go pominąć.
Głupiec ma nr "0" ale przez niektórych jest uznawany za nr XXII.
Myślę, ze każdy sam winien zdecydować czy go zaliczać czy nie. Jeśli
chcesz go uważać za nr 22 to poniżej moja interpretacja , możesz go tez po prostu pominąć

Ja go zinterpretowałam tak :

XXII Głupiec
podjęcie wyzwania i otwarcie na nowe doświadczenia, gotowość na zmiany. Spontaniczność i świeżość spojrzenia na życie. Nastanie teraz beztroski czas w naszym życiu.Nie mamy nic do stracenia, bezczelni i pewni siebie kroczymy naprzód. Ryzykujemy, bo możemy dużo zyskać, a niewiele stracić. W miłości może nas czekać nowy związek lub zmiany w obecnym na lepsze, a także nieoczekiwaną ciążę i przyjście na świat dziecka.W finansach początek kariery, pomysł na biznes, nowe zadanie, uczenie się nowego zawodu, chęć zdobycia doświadczenia lub poszerzenie wiedzy. Jeśli nowy biznes to niestety ale bez kredytu się nie obejdzie.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL