Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 gru 2012, o 13:46 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Ja też jeżeli już to bym zdecydowała się na Kapłankę :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2013, o 11:21 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
a ja oczyściłam właśnie karty. A potem spróbowałam je ułożyć. Szybko zorientowałam się, że one już nie będą do mnie mówić. Przynajmniej na razie. Dziwne uczucie. Schowałam je głęboko.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2013, o 11:30 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Po oczyszczeniu nie chcą? Ja odłożyłam bo chyba obrazily się na mnie, ale jutro dopiero oczyszcze. Może przeprosimy sie :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2013, o 11:31 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Widać nie ten czas. Może są obrażone, a może nie mają mi na razie nic do powiedzenia. Nie będę robiła nic na siłę.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2014, o 14:27 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
A ja w dalszym ciągu strażnika nie mam, czasem przychodzi mi to na myśl, ale waham się i chyba jeszcze nie będę go ustalała;] Może spróbuje jak będę miała druga talię :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 mar 2014, o 18:31 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Asia, ja też nigdy nie wybrałam strażnika ;) Nie wydaje mi się to potrzebne.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2014, o 20:11 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 mar 2014, o 19:56
Posty: 4
Podziękowań: 0
witajcie! strażnik talii to indywidualny wybór - mozna mieć, nie trzeba

mam strażnika ale inaczej czuję to strażnikowanie w praktyce jeśli chodzi o przełożenie i rozkłady
bo skąd można mieć pewność, że właśnie karta Głupiec, Mag czy Kapłanka nie miały być częścią składową przełożenia? czy rozkładu?

dopiero kiedy "czuję", że strażnik pokazuje mi się na każdym kroku w rozkładzie i rozkład zaczyna się rozmydlać ... to właśnie dopiero wtedy wiem, że to mój strażnik zaczyna działać
zazwyczaj kiedy coś ze mną jest nie w porządku, z osobą pytającą coś nie w porządku lub zwyczajnie kiedy osoba pytająca nie powinna znać odpowiedzi na zadan e pytanie


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL