[ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 kwi 2013, o 21:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2013, o 11:59
Posty: 20
Podziękowań: 0
co do 8 & 1, czytałam już ten wątek, wszystko się zgadza. Rozumiem, nie musisz nic pisać ;-) Myślę, że jesteśmy związkiem karmicznym, tak przynajmniej czuje ale chętnie przeczytam co ty o tym sądzisz;-)

Lisatrycz


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2013, o 21:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Lisatrycz napisał(a):
co do 8 & 1, czytałam już ten wątek, wszystko się zgadza. Rozumiem, nie musisz nic pisać ;-) Myślę, że jesteśmy związkiem karmicznym, tak przynajmniej czuje ale chętnie przeczytam co ty o tym sądzisz;-)

Lisatrycz


Dobrze myślisz ;) jesteście związkiem karmicznym, ale żeby tutaj nie robić off topu to zapraszam tutaj - czy-jestes-zwiazku-karmicznym-t866-60.html wpisz się, dane możesz podać albo tam albo w wiadomości prywatnej, a ja zajmę się resztą :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2013, o 21:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2013, o 11:59
Posty: 20
Podziękowań: 0
nie ma sprawy już linkuje na ten wątek ;-)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL