Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 kwi 2012, o 14:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Jak w temacie - w jaki sposób najlepiej sie relaksujecie ? Co daje Wam wytchnienie, przy czym najchętniej "odpływacie" od codziennych stresów.
Dla mnie nie ma lepszego sposobu na relaks jak zagłebienie się w ciekawą lekturę gdzieś w pieknych okolicznościach natury. Wyłaczenie sie na kilka godzin. Wizualizacje treści. Mam kilka miejsc, do których często wracam. Wyszukane, wybrane, tam, gdzie niewielu chadza. Cisza, spokój, ksiązeczka i ja :) W ogóle obowanie z naturą wpływa na mnie kojaco.
A w okresach, kiedy pogoda wyklucza przycupnięcie pod drzewem wokół zieleni - przechadzki z aparatem, "polowanie", które zawsze jest owocne. Nie straszne śniegi ni deszcze.
Tak, to mi zdecydowanie pomaga :)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2012, o 14:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Oj ja już od kilku dni zapomniałam co to znaczy "relaks" nawet w święta nie miałam czasu na większy odpoczynek :-s
Ja relaksuję się podobnie jak ty - biorę dobrą książkę, szukam wygodnego miejsca i czytam, a czasami wystarczy mi spacer, albo po prostu przebywanie na zewnątrz i obserwowanie przyrody, gdy patrzę na drzewa, ptaki, motyle, to przepełnia mnie radość, że ten świat mimo wszystko jest taki piękny i na nowo nabieram energii i sił do dalszej życiowej wędrówki :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 17:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 20:28
Posty: 14
Podziękowań: 2
Dla mnie najlepszy relaks to spacer po lesie lub parku, świeże powietrze, śpiewające ptaki, i dużo zieleni.


Ostatnio edytowano 16 lis 2012, o 20:20 przez Uriel, łącznie edytowano 1 raz
Używanie "Alt" nie boli :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2012, o 20:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2012, o 17:16
Posty: 33
Podziękowań: 7
Odpływem może banalnie, ale przy dobrej książce, dobrym serialu i zamykając się w czterech ścianach, by coś własnego stworzyć, a raczej napisać ;) Przy tym najlepiej wypoczywam :D

Ups, zapomniałam o najważniejszym - bez czego nie umiem normalnie funkcjonować, czyli o muzyce! Kocham! :)


Ostatnio edytowano 8 maja 2012, o 20:36 przez elli90, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2012, o 20:33 

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 18:35
Posty: 52
Podziękowań: 12
dla mnie najlepszy relaks,to dobra książka i coś słodkiego np: czekolada


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2012, o 21:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Dla mnie dodatkowo dobrym sposobem na relaks jest wyciagniecie sie na łóżeczku, oczyszczenie głowy z wszelkich negatywnych mysli, totalne odprężenie, szczególnie po ciężkim dniu. Wtedy czuje, jak moje ciało płynie, odpoczywa i jest mi taaak miło :)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: metoda CSS
PostNapisane: 18 cze 2012, o 18:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 11:39
Posty: 17
Podziękowań: 0
Moja najlepsza metodą na relaks jest metoda CSS (cisza spokuj samotnosc), która polega na tym, by byc samemu w pomieszczeniu lub na łonie przyrody, milczeć i tak siedziec nieruchomo i uspokajac sie wewnetrznie. Ale! najtrudniejsze jest to, że w tym czasie trzeba nie myslec absolutnie o niczym. jest to strasznie trudne, bo mamy w glowie mnustwo mysli, wiekszosc z nich zupelnie nie potrzene. po siedzeniu tak 30 minut mamy zresetowany mózg i wpadaja do głowy nowe, swieze pomysly. polecam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 cze 2012, o 16:20 

Dołączył(a): 19 cze 2012, o 15:52
Posty: 12
Podziękowań: 1
A moją najlepszą metodą na relaks jest sauna, nie ma to jak wygrzać się i oczyścić ciało.


Ostatnio edytowano 16 lis 2012, o 20:22 przez Uriel, łącznie edytowano 1 raz
Ortografia


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2012, o 09:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sie 2012, o 08:57
Posty: 7
Podziękowań: 0
przerabiam zdjecia

_________________
spełnienia marzeń


Ostatnio edytowano 16 lis 2012, o 20:22 przez Uriel, łącznie edytowano 1 raz
Pisz dłuższe posty.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sie 2012, o 13:08 

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 16:35
Posty: 12
Lokalizacja: Wrocław / Częstochowa
Podziękowań: 1
Hmm.. spacer aleją brzozowa, gdzie jest mało ludzi, cisza i spokój. Iść tak bez celu i przed siebie.. ewentualnie słuchawki na uszy i odpłynąć.. :)


Ostatnio edytowano 16 lis 2012, o 20:26 przez Uriel, łącznie edytowano 1 raz
ortografia, pisz poprawnie


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL