Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sie 2012, o 14:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Dla mnie Muzyka. Wystarczy, że sobie puszczę jakąś spokojną i wystarczy.
Mogę też tak w kilka sekund. Najpierw maksymalna koncentracja na punkcie. Potem samoistnie fala po ciele przechodzi gdy przestaję. Ale to dla hardkorowców :D
Gadanie do siebie, przemawianie jak do dziecka... uczucie senności wywołać- też da radę.

_________________
Moje FB: https://www.facebook.com/amon.resner

https://ommani.pl/


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2012, o 16:17 

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 15:49
Posty: 16
Podziękowań: 1
Dla mnie niezawodny jest taniec (w każdej postaci) książka dobry kryminał czy horror,ciasteczko przy kawce,przejażdżka autkiem i rowerem,bilard,dobry film,leniuchowanie)
Polecam)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2012, o 20:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 64
Podziękowań: 13
Najlepszym sposobem na zrelaksowanie się dla mnie jest wycieczka w góry, położenie się na trawie, puszczenie cicho muzyki, odpalenie papierosa i patrzenie się na niebo, czasami też nie potrzebuję muzyki wsłuchuję się w otoczenie. Lecz ten sposób relaksu jest zależny od pogody. Takim domowym sposobem jest położenie się na łóżku, czytanie fajnej książki o tematyce magicznej oraz puszczenie muzyki.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2012, o 21:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2012, o 21:57
Posty: 42
Podziękowań: 6
Zależy od pogody, jak jest ładna pogoda to lubię spacerować z moją drugą połową, a jak zaczyna się zima to po ciężkim dniu lubię obejrzeć dobry film i tak się relaksuję :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lis 2012, o 02:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
Oglądanie telewizji, gry, buszowanie w necie (w tym na forach), filmy, książki mają dla mnie zbliżoną wartość jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu. Ostatnio promuje się, że czytanie książek czyni człowieka mądrzejszym i bardziej elokwentnym, poszerzając przy tym jego wiedzę i stawiając go wyżej w którejś hierarchii. Każdy z wymienionych wyżej sposobów na relaks ma swoje mocne i słabe strony.

Spośród wielu praktykowanych przeze mnie form relaksu najlepiej sprawdza się chwila samotności, o którą ciężko w dzisiejszych czasach. Mam wtedy czas by "czynić swoje czary" wyrzucając to co zbędę i zbierać siły na kolejne wyzwania :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2012, o 08:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 12:11
Posty: 30
Podziękowań: 5
Dla mnie Muzyka.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2012, o 17:55 

Dołączył(a): 12 gru 2012, o 17:27
Posty: 4
Podziękowań: 0
Kąpiel, długa i w gorącej wodzie :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sty 2014, o 08:13 

Dołączył(a): 7 sty 2014, o 08:10
Posty: 1
Podziękowań: 0
A słyszeliście kiedyś o czymś takim jak muzykoterapia ? :) W linku możecie sobie o niej poczytać. Ta terapia jest moim sposobem na relaks - pozwala mi się rozluźnić , szczególnie po ciężkim dniu pracy i naładować baterie na resztę tygodnia.
Łagodzi problemy. Stosuję ją szczególnie wtedy kiedy jestem zdenerwowana i chciałabym nieco się rozluźnić.
Polecam praktycznie każdemu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2015, o 10:10 

Dołączył(a): 2 mar 2015, o 10:05
Posty: 3
Podziękowań: 0
Metod na relaks jest naprawdę dużo, sęk w tym aby znaleźć odpowiednią dla siebie.
Ja stosuję muzykę relaksacyjną, działa na mnie kojąco i uśmierza nerwy - także zależy co kto lubi :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2015, o 11:47 

Dołączył(a): 3 maja 2015, o 14:30
Posty: 11
Podziękowań: 0
Ja np. gram czasem na komputerze, najlepiej według mnie zająć się czymś tak, by nie myśleć o problemach, mozna tez obejrzeć jakiś film, albo iść na jakąś rozrywkę jak kręgle.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL