Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2013, o 11:27 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Mam dla Was radę --> nigdy nie sprawdzajcie czy związek jest karmiczny, tylko żyjcie sobie spokojnie i róbcie jak uważacie za słuszne. Od razu zniknie większość związkowych problemów.
A miłość bez walki istnieje, bez szarpaniny i huśtawek emocjonalnych. Masz to w co wierzysz.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2013, o 11:29 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Sama walka trwała koło roku :) Mocno karmiczna :D
Tak- każdy ma inne zadanie do przerobienia i inne cechy w sobie które trzeba przepracować. Opisuję tylko to co mi się przytrafiło. To nie znaczy, że jest to złoty środek dla wszystkich.
Z perspektywy tego co mam za sobą mogę powiedzieć, że nawet jeżeli już jest ta miłość, trzeba ją pielęgnować, jak i taka zwykłą, nie karmiczną.
W sumie nie ma miłości zwykłej, każda jest niezwykła i wszystkim takiej prawdziwej, dobrej miłości życzę :)

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2013, o 12:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
To jest bardzo proste.
Dajmy na to, że jest pierwsze wcielenie - pojawia się miłość, zostaje odrzucona, nie wraca już nigdy więcej. (w tym pierwszym wcieleniu)
Przychodzi kolejne wcielenie - czyli szansa, aby przepracować karmę, "uzdrowić" relację, więc partner z poprzedniego wcielenia może się pojawić. Oczywiście nie musi się pojawić bezpośrednio po wcieleniu, w którym ta miłość została odrzucona, może później. Jeżeli znów będzie odrzucony, to znów więcej w tym wcieleniu się nie pojawi. Być może, że dopiero w kolejnym wcieleniu lub za xx wcieleń - jeżeli dusze się dogadają i sobie tego życzą.

A nie ma miłości bez walki? Jest. A poza tym każda relacja czegoś uczy.
Ja nie rozumiem ludzi, którzy na siłę wciągają do swojego życia karmę, relacje i związki karmiczne, a także miłość karmiczną. Pytam po co? Czy nie da się bez tego? Nawet jeżeli coś tam jest do przepracowania, to chyba to nie jest powód, aby to roztrząsać w nieskończoność, bo co to da? Całe nic.
Idealny związek, to związek oparty na miłości, wierności, szczerości i na czym tam kto chce, a nie na karmie i wszystkim co się jej tyczy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2013, o 13:22 

Dołączył(a): 10 lut 2013, o 21:20
Posty: 82
Podziękowań: 5
to teraz rozumiem jedno na wcielenie. Ale w moim przypadku nie szukałam karmy, moja relacja pojawiła się 20 lat temu pierwszy raz i wtedy nie wiedziałam co to jest. Po paru latach znajomości zerwałam kontakt nie chciałam się męczyć.9 lat spokoju myślałam że już nigdy nie będę się z tym męczyć. I co po 9 latach znowu pojawia się na mojej drodze on i po co żeby mi znowu w życiu zamieszać. Myślisz Iriso że tego chciałam nie. I po co to znowu wróciło ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2013, o 13:43 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Po to, żebyś miała okazję olać to z pełnią gracji i stylu :D Dano Ci szansę na to, więc jej nie zmarnuj. Olej znajomość z klasą :D

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2013, o 13:49 

Dołączył(a): 10 lut 2013, o 21:20
Posty: 82
Podziękowań: 5
Ewelino olej to tak tylko jak , jeśli zakochałam się w nim po raz drugi. Łatwo Ci mówić . Gdyby nie to myślisz żebym tego nie olała?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2013, o 14:13 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Myślisz, że nigdy nie byłam zakochana w kimś, kto mnie ranił na przykład? Musiałam skreślić taką znajomość i koniec, nie ma że boli.
Lepiej płakać i tkwić w tym dalej tłumacząc karmą? Tym bardziej bym się zbuntowała. Dlaczego coś takiego jak karma ma kierować Twoim obecnym życiem? Sama na to pozwalasz i moim zdaniem masz się nauczyć przestać użalać nad sobą, zacząć żyć TERAZ, nie patrzeć na karmy.

Mówisz jakbyś tylko Ty coś takiego przechodziła, a tak naprawdę prawie każdy człowiek na Ziemi musiał sobie radzić z takim problemem i jeszcze niejeden będzie musiał. Nie ma w tym niczego niezwykłego. Żyj dalej, znajdziesz innego partnera, skoro ta znajomość jest dla Ciebie toksyczna. Zakochujesz się w wyobrażeniu, nie tym co realne.

Nie chcę się już wypowiadać w tym temacie, zrobisz jak uznasz za słuszne.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2013, o 14:29 

Dołączył(a): 10 lut 2013, o 21:20
Posty: 82
Podziękowań: 5
Rozumiem Cię Ewelina zakochanie . ale czy uważasz ze 20 lat to tylko zakochanie?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 1 cze 2013, o 16:49 

Dołączył(a): 31 maja 2013, o 00:04
Posty: 4
Podziękowań: 0
Ewelina napisał(a):
Teraz sobie inni będą porównywać - "Jak im się udało, to może nam też się uda... Będę walczyć." :D :D :D
Zatem życzę powodzenia i udanych walk. Każdy ma swoje lekcje do przejścia, także nie będę przeszkadzać. :)


;) Możliwe, że ktoś będzie -zainspirowany innym pozytywnym scenariuszem.

Ewelina , wiem że dobrze radzisz , chcesz uchronić innych bo miałaś złe doświadczenia związane z ,,walką''.

Ja również mam złe doświadczenia w tym temacie, i nie zamierzam nikomu nadskakiwać, z drugiej strony można stracić wiele fajnych chwil, jeśli ta potencjalna walka skończyłaby się pozytywnym skutkiem.
Całe szczęście miałam czas na długie przemyślenia, i powoli przestaje się łudzić.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL