Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2014, o 23:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2014, o 21:54
Posty: 30
Podziękowań: 1
To tylko teoria, nie fakt.
Nie spodziewaj się od razu rozwiązania.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwi 2014, o 11:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 12:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
A ja jakoś nigdy specjalnie nie marzyłam o podróżach do Azji, jednak wychodzi na to że po prostu będę tam i to z pewnością nie raz ( takie mam przeczucie).

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwi 2014, o 17:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2014, o 21:54
Posty: 30
Podziękowań: 1
Do Azji to i ja bym się wybrał.
Jednak jeszcze bardziej na wyspę wielkanocną, mimo, iż tam poza kamiennymi głowami nie ma co oglądać.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 8 kwi 2014, o 20:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Sen napisał(a):
Ps. Tak myślę, czy na podstawie takich miejsc do których nas ciągnie, można interpretować za ich pomocą cokolwiek?
Podobnie jak ze snami.


Moim zdaniem można interpretować nas samych. Miejsce, w którym najlepiej się czujemy pokazuje czego nam brakuje na codzień, co najlepiej na nas wpływa, mówi, jacy jesteśmy.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2014, o 23:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Mnie najpierw ciągnęło do Egiptu, później do Indii, a teraz Grecja.

Dodam, ze w żadnych z tych miejsc nie byłam - ale czułam silna potrzebę.
Ale do Grecji na pewno pojadę :-D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 kwi 2014, o 10:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 12:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
W sumie to w tym poście mowa o odległych nam miejscach. A nie macie takich miejsc, gdzie czujecie się bezpiecznie i jest Wam w nich po prostu dobrze, gdzieś w swojej okolicy ?

Ja mam tak zawsze kiedy jestem w pobliżu koni. Kocham ten spokój i tą ciszę jakie gwarantują mi te okolice. Kocham zapachy,no a przede wszystkim widoki. :)
PS na co dzień mieszkam w dużym mieście.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2014, o 10:47 

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Mówiąc o miejscach odległych to ogromnie ciągnie mnie na wschód. Takim moim marzeniem jest wyjechanie do Rosji. Od kiedy pamiętam zawsze jak tylko pomyślę sobie o tym kraju to ogarnia mnie takie niesamowite uczucie. Taka silna potrzeba znalezienia się właśnie tam, nigdzie indziej. W sumie to ciekawe i kiedyś na pewno się tam wybiorę.

Z miejsc w mojej okolicy to kocham las jakieś 8 km od mojego domu. Mogę tam przesiadywać godzinami. Jak przejdzie się przez gęstą część lasu to można wejść na taką polankę<3 W tamtym miejscu odcinam się od całego świata, tak jakby czas stanął w miejscu. Emanuje stamtąd taki spokój, czuję się tam naprawdę bezpiecznie. Po każdej wizycie na tej polance jestem ogromnie odprężony, pełen sił. Czuję się tak świetnie :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 kwi 2014, o 17:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2014, o 21:54
Posty: 30
Podziękowań: 1
Co sądzicie o tym, że może to być na zasadzie energii?
Będąc sobą, reprezentujemy jakąś prywatną i ''oryginalną'' energię, i miejsca które nas przyciągają mogą emitować podobną energię?

Ps. Większość ciągnie na wschód, głównie azja, domu religii i filozofi myślicieli.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2014, o 17:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2014, o 17:58
Posty: 17
Podziękowań: 2
Ja też tak mam ,że ciagnie mnie do jakiegoś miejsca. Wiem ,że prędzej czy pózniej i tak tam się pojawię.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 11 kwi 2014, o 17:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Tsuzumi napisał(a):
W sumie to w tym poście mowa o odległych nam miejscach. A nie macie takich miejsc, gdzie czujecie się bezpiecznie i jest Wam w nich po prostu dobrze, gdzieś w swojej okolicy ?


Ja mam kilka takich miejscówek niedaleko siebie. Łono natury. Wyciszam się tam, odpływam, wyzbywam stresu. Wystarczy, że się tam udam kiedy zaliczam nieprzyjemne emocjonalne doliny - od razu czuję się lepiej. Napawam się spokojem, pięknymi widokami, nikt mi nie przeszkadza, jest mi po prostu dobrze.
Czysta radość z bycia.

Nie wiem na ile odległe miejsca macie na myśli, ale ja mam od kilku lat wielką ochotę na Norwegię. Nigdy dotychczas nie byłam, ale z jakiegoś powodu bardzo bym chciała. Zapewne w końcu wycieczkę zaliczę (oby). Zobaczyć fiordy...mmm.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL