Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lip 2013, o 08:59 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Drodze Forumowicze!
zgodnie z nową formułą, przedstawiamy Wam do recenzji naszą nowość wydawniczą. Oto ona:
Magiczne praktyki i rytuały dla początkujących autorstwa Brandy Williams


Obrazek


To przystępny podręcznik, który wprowadza w zagadnienia magii praktycznej.

Część teoretyczna w prosty sposób omawia liczne kwestie związane z przygotowaniem zarówno siebie, jak i otoczenia do magicznych obrzędów, a także wyjaśnia magiczne pojęcia i procesy. Przedstawia także zagadnienia dotyczące pracy z energią i snami, postrzegania aury, wróżenia, czakr i magii ochronnej.

Część praktyczna już od pierwszych rozdziałów wdraża mnóstwo ćwiczeń, a przede wszystkim prezentuje 20 prostych rytuałów magicznych do stosowania w codziennym życiu. Proste techniki, takie jak: uziemianie, centrowanie, tworzenie tarcz czy wznoszenie osłon chroniących dom, a także krótkie rytuały dotyczące życia uczuciowego, dostatku i finansów, marzeń, a nawet zarządzania czasem, to podstawowe umiejętności codziennej magii praktycznej.

Aby nauczyć się tych prostych rytuałów, nie trzeba mieć żadnego doświadczenia z magicznymi praktykami, a proponowane metody można stosować w ramach dowolnie wybranej tradycji czy ścieżce duchowej.

Oto proste, praktyczne czynności, które pomogą w rozwinięciu silnych umiejętności magicznych.

>

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2013, o 15:18 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Bardzo przepraszamy.
Podajemy zatem raz jeszcze link do fragmentu:
http://www.illuminatio.pl/wp-content/uploads/2013/04/Magiczne-praktyki-i-rytua%C5%82y_do-netu.pdf

Mamy nadzieję, że tym razem już wszystko będzie działało, jak należy.
Pozdrawiamy
Zespół Illuminatio

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2013, o 15:25 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Aby ten link dobrze zadziałał, trzeba by go wstawić w bbcode w "url".
Wtedy powinno być okej.
Bo tak to, to forum ma tendencje do ucinania linków.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2013, o 21:19 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Poprawiłam i teraz powinno być dobrze.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2013, o 10:49 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Jak już wszystko naprawione (dziękujemy, Irisa), to zajmijmy się w końcu tym, po co został stworzony ten wątek :)

Kto zgłosi się do recenzji "Magicznych praktyk i rytuałów dla początkujących"? :)

Pozdrawiamy wszystkich Forumowiczów,
Zespół Illuminatio

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2013, o 12:10 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 163
Podziękowań: 79
Hmmm... To może ja?

Znam się na rytuałach i wiem czego nie robić, na co uważać. Jeśli książka wpuszcza w przysłowiowe maliny to opiszę ją krytycznie...
No i ostatnio nie mam co czytać, a więc czemu nie? :D

Dodam, że link nadal nie działa...

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl

Profesjonalny blog poświęcony trzeźwemu spojrzeniu na magię i okultyzm.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2013, o 13:56 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Drodzy Forumowicze,
na zgłoszenia naszych potencjalnych recenzentów czekamy do końca lipca :)
Wszyscy mają szanse, Resner - ty również.
Jeśli waszym zdaniem książka - mówiąc słowami Resnera - wpuszcza w maliny, to nie zdziwi nas jej krytyczna recenzja. Ale mamy dobre przeczucia ;)

Podajemy także link do fragmentu książki. Jeśli i tym razem nie zadziała, to oficjalnie prosimy administratora o ingerencję :)
http://www.illuminatio.pl/wp-content/uploads/2013/04/Magiczne-praktyki-i-rytua%C5%82y_do-netu.pdf

Pozdrawiamy
Zespół Illuminatio

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2013, o 14:39 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 25 gru 2012, o 20:02
Posty: 27
Podziękowań: 6
Brzmi dość ciekawie wypróbuje rytuał dostatku po powrocie do domu i wtedy się wypowiem czy jesteśmy wpuszczani w "maliny"


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lip 2013, o 08:58 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 163
Podziękowań: 79
Jestem krytyczny co do rytuałów, gdyż mam już około 20 książek z nimi i niestety większość zamieszczonych ceremonii jest niebezpieczna (o czym autorzy praktycznie nie wspominają).
Najwyższym szczytem głupoty na jaki się natknąłem był rytuał na... przeklęcie kogoś.
Mówiąc obrazowo trzeba było zapalić czarną świecę. Potem przez 3 dni stawiać ją na... sedesie. Na końcu wymieszać stopiony wosk i wyrzucić... uwaga - na najbliższym skrzyżowaniu od wschodu!

Nie wiem kto wymyślał te głupoty, ale totalnie tchną idiotyzmem. Stąd moje krytyczne nastawienie na wszelkie formy rytuałów. Zwłaszcza, że w pracy (uzdrawiam, uwalniam itp) natykam się na przypadki osób, które postępowały wedle rad "magów" i pseudowróżek przez co narobili sobie kłopotów, a wyciszanie echa tych czynów jest trudnym zajęciem.

Nie mniej chętnie przyjrzę się tej książce i być może nawet wypróbuję kilka opisanych w niej rytuałów, by recenzja była w dechę :D

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl

Profesjonalny blog poświęcony trzeźwemu spojrzeniu na magię i okultyzm.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2013, o 09:44 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Drodzy Forumowicze,
zapraszamy każdego z Was, byście - tak jak Resner - wypróbowali rytuały, przeczytali ciekawe książki. Zapewniamy Was, że warto :)
A jeśli my chcemy Wam przekazać książkę nieodpłatnie, to skorzystajcie. Możecie tylko zyskać :)

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Illuminatio

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL