Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lip 2013, o 20:30 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
nie mam praktyki ani wiedzy w tym temacie
nie potrafię ocenić czy wprowadzi w maliny czy nie ( chociaż maliny jako owoce uwielbiam)
za to natykam sie na tę książkę co chwilkę
najpierw tu , później zamawiałam sobie książkę o uzdrawianiu i jako propozycja wpadła mi właśnie ta książka jako propozycja za niższą cenę i jeszcze wpadła mi jako propozycja kiedy szukałam jakiegoś temaciku poprzez google.
Nie lekceważę znaków - poza tym coś mnie do niej ciągnie- i tylko tym mogę umotywować chęc przeczytania i dokonania recenzji.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2013, o 09:10 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Witamy!
Drodzy Forumowicze, z racji tego, że niedługo naszym nakładem ukaże się książka dotycząca synchroniczności, koincydencji i odblokowywania umysłu [tytułu jeszcze nie zdradzamy, ale mamy nadzieję, że trochę już teraz Was zaintrygowaliśmy:)], to - zainspirowani jej treścią - postanowiliśmy nie lekceważyć znaków, jakie Wszechświat zesłał jednej z użytkowniczek forum ;)
Nie mogliśmy więc podjąć innej decyzji - książkę "Magiczne praktyki i rytuały" chcielibyśmy przeznaczyć do recenzji Mgielce. Gratulujemy i prosimy o dane kontaktowe.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Illuminatio

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2013, o 21:15 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
wow to ja :))) gdzie te dane komu ?

wow to ja ;)))
tak sie zamotałam :)
gdzie te dane podac ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2013, o 14:23 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
wczoraj nadeszła i ... e nic nie zdradzę, ale jestem juz w połowie :))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 7 sie 2013, o 20:28 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
mgielka napisał(a):
wczoraj nadeszła i ... e nic nie zdradzę, ale jestem juz w połowie :))


No nie badz taka, uchyl rabka tajemnicy...prosze :ympray:


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL