Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2013, o 11:49 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Otóż, to Gaja. Zwróciłam na to uwagę, ale stwierdziłam, że nie będę o to pytać, bo chyba Daniel sam nie wie skąd u niego taka przedziwna kombinacja.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2013, o 23:14 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2013, o 01:09
Posty: 23
Podziękowań: 5
Teraz to nie wiem od czego zacząć,bo na pisaliście nie którzy rzeczy które trzeba wyjaśnić ale to zaraz.
Sam się teraz przyznam że jest w tym mój błąd bo mogłem na pisać powitanie trzeźwy a byłem w sumie nieźle narąbany do takiego stopnia by udawać trzeźwego a jeszcze wczoraj w nocy też byłem ale mniej i z tego co pamiętam zignorowałem pewne fragmenty waszych wiadomości po prostu ich nie przeczytałem bo mi się nie chciało to też przez wypadek bo szkoda mi kłopotów jakie teraz mam,a teraz nie jestem pijany bo nic nie piłem,szczerze trochę zajarałem nie dawno tego co jest zakazane w dzisiejszej Rzeczpospolitej Polskiej.
I nie podoba mi się do końca to co na pisałem ale nie przejmuje się tym bo jeszcze mnie zrozumiecie lepiej gdy zacznę udzielać się w tematach czyli to znaczy że nie na piszę jeszcze raz powitania i dodam jeszcze że po alkocholu w padam depresję i przesadziłem z tym śmieciem ale to już nie ważne.
Zanim zacznę odpowiadać na wasze posty dodam że poczułem z co po nie których wiadomości : złość że tak się wyrażę i dodam jeszcze że nowych wrogów się nie boję przyzwyczajony jestem do zbierania ich na swojej drodze.
Nie pamiętam w jakiej kolejności pisaliście więc zacznę od tych co pamiętam.
sayah - od ciebie to chyba najwięcej tej złości,nie rozumiesz pewnych rzeczy i nie znasz a wypowiadasz się jakbyś była mną,nie chce się rozpisywać, dla przykładu nie prosiłem o żadną pomoc.
narrr coś tam - Jak na pijanego pisałem poprawnie ortograficznie,przynajmniej na moim monitorze widać wszystko ok.
I jeszcze kogoś interesowała moja numerologia : jest ona z moich danych osobistych na razie wystarczy wam tyle że nazywam się Daniel i mam 18 lat a gdy się za korzenie tutaj na prawdę stanę się bardziej otwarty a jak się ją oblicza dobrze wiem nie martwcie się po za tym numerologią interesowałem się na początku mojej drodze przebudzania że tak się wyrażę dawno temu.
No i to by było chyba wszystko na teraz,dzięki za uwagę mam nadzieje że zrozumiecie odpowiednio.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2013, o 01:53 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 145
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
*Sayiah, z serdecznej złości mogę Ci kupić ABC posługiwania się interpunkcją i znakami polskimi.
Było ode mnie jedynie bardzo dużo sarkazmu, nadinterpretujesz na swoją niekorzyść co tylko potwierdza moje zdanie. "Nie znasz się a się wypowiadasz" powiedziała osoba która na promilach pisała powitanie, do którego Ja się odniosłam.
Oh wybacz wielki Panie, że moje trzeźwe myślenie nie dorównuje twemu przepojeniu alkoholowemu.
Coraz bardziej zaczynam wątpić w przyszłość forum.

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2013, o 11:11 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 16 cze 2013, o 10:31
Posty: 28
Podziękowań: 7
Ehhh ta młodzież, jak widać w pewnym wieku "oświecenie" rzuca na umysł to i owo.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2013, o 16:49 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2013, o 01:09
Posty: 23
Podziękowań: 5
Na pisałem że popełniłem błąd ale przepraszać nie będę to nie w moim stylu :)
I chodziło mi oto sayiah że nie znasz mnie a oceniasz że tak się wyrażę i nie wiem co się tak czepiacie mojej ortografii jak piszę bez błędów,wybaczcie ale widzę doskonale co piszę nie ważne w jakim stanie,może czas za kupić nowe komputery bo coś nie działają jak trzeba :)
Ale widzę że zostałem osądzony z góry :ach ta młodzież itp hahaha
Korzystam z życia bawię się i jeszcze mam wakacje w sumie to ja mam wakacje od urodzenia nie mam czym się przejmować i martwić zadbano o to bym urodził się we właściwym miejscu we właściwym czasie i co mam robić ? opalić się ? już jestem czarny,mam być bogatym ? już jestem i mam gdzieś paplaninę ludzików i ich pouczeń jeszcze od Ziemianów haha
Użyje teraz paru metafor
Jestem piekarzem pieczę chleb,fryzjerem strzyże twoją głowę,graczem w kości pozostaję na czele.Jestem Skur****em zawijaj się stąd nie zadzieraj z dzieciakiem- tak w skrócie jaką mam reputację tam gdzie mieszkam.
Nazywają mnie kolesiem od kasy,typem który zaspokaja laski
Byłem młody nie mogłem robić wielu rzeczy teraz robię co chcę
Jeżdżę,rozpie****am nowe auto,potem po prostu kupuję nowe nawet nie ubezpieczam
jestem taki zapominalski haha, nazywają mnie bardzo dumnym
wracam od jubilera nazywają mnie wspaniałym
to diamenty na mojej szyi, nadgarstek lewej ręki.
Bling jak BLOOOOOOOOW!!!
podoba ci się mój styl? haaah haaah
Kiedyś byłem inny przesiadywałem większość dnia przed komputerem pisząc na podobnych forach o jakiś rewolucjach zmianie tego systemu i innych rzeczach chciałem pomóc a nawet się poświęcić miałem jeden cel w głowie za wszelką cenę zmienić wszystko,dziś się z tego śmieje bo tylko straciłem czas wszyscy są słabi i boją się to po prostu żałosne pisać :trzeba to zmienić itd ble ble a nic nie zrobili kompletnie nic tylko głupia gadka a sam nie będę nadstawiał policzka po prostu śmieję się z tego i pytam siebie czemu byłem taki głupi
I jeśli tutaj też wierzycie w jakieś zmiany to was oświecę że żadnych nie będzie bo nikt z was a ni z żadnego miejsca na Ziemi nic nie zmieni bo wszyscy są słabi,leniwi i myślą tylko o sobie a zmiany same się nie zaprowadzają tylko po przez działanie a nie przez klekokanie na dziobie
I tak samo jeśli wierzycie w jakieś wejście w 4 wymiar a potem w 5 tego też nie będzie
nawet ta wiedza nie ma żadnego potwierdzenia materialnego żadnego po prostu ktoś tylko puścił taką informację w internet równie dobrze mogły to zrobić sługusy systemu by wam namieszać w tych główkach :)
Kiedyś kochałem i lubiłem ludzi dziś tylko się nimi brzydzę i gardzę
Człowiek to wspaniała maszyna zdolna do wielu wielkich rzeczy a tak marnowana przez słabych użytkowników czyli duszę znajdujące się w nich i tak zastanawiając się nad tym dochodzę do wniosku że Ziemia jest tylko do miłego spędzania czasu,żyć najlepiej jak się da i umrzeć.I proponuję zamknąć ten temat bo za pewne nie które osoby się z denerwują :D


Przeczytaj Regulamin. Szczególnie punkt 3.2 - Avatary i sygnatury w podpisach i radzę zmienić treść własnej sygnatury!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2013, o 21:15 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Oj po prostu interesujące... chyba się pomyliłeś, bo jak chcesz zaszpanować i pochwalić się tym co masz, a czego można Tobie zazdrościć i co możesz robić, to wybacz, ale trafiłeś pod niewłaściwy adres. Swoją drogą nie masz wszystkiego, bo jednak dobry słownik poprawnej polszczyzny bardzo się Tobie przyda.

Temat zamykam.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL