Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 mar 2012, o 14:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Witam ;;)

W dzieciństwie pewnie każdy z nas zastanawiał się "kim będę kiedy dorosnę". Ja marzyłam o zostaniu piosenkarką lub policjantką, ale jak widać były to tylko marzenia :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2012, o 15:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lut 2012, o 08:57
Posty: 17
Podziękowań: 7
Ja marzyłem żeby zostać strażakiem, ale poszedłem w zupełnie innym kierunku :P


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2012, o 18:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 18:08
Posty: 55
Podziękowań: 7
marzyłam, by zostać dentystką O.O nie wiem, co mi odbiło ;)
Później marzyłam, by byc zakonnicą, haha
a na końcu, by zostać żołnierzem...
nic z tego wszystkiego nie wyszło
zostałam pisarką ;)

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2012, o 22:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 14:25
Posty: 29
Podziękowań: 2
Ja, co prawda mam teraz dopiero 16 lat, ale jak byłam młodsza miałam nierówno pod sufitem. Chciałam być chłopakiem i zostać księdzem. Potem policjantką już jako kobieta, albo jakimś prywatnym detektywem. Aktualnie wybieram liceum i nie wiem zbytnio co chcę robić, ale ze względu na bardziej humanistyczny umysł -idę w tym kierunku. Co będzie, to się okaże :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, o 07:01 

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
a ja chcialam pracowac w kiosku bo uwielbialam zapach gazet i wydawanie reszty :D

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2012, o 08:51 

Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 20:28
Posty: 44
Podziękowań: 5
a ja chciałam być fryzjerką :D
a skończyłam szkołę ekonomiczną i zaczęłam studia informatyczne
ale teraz wiem, że kiedyś będę pracować w policji :D (o ile przejdę rekrutacje xD) ale najpierw to musze schudnąć i wyrobić sobie trochę kondycji :D
także rozbieżność w moich planach jest znaczna :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, o 18:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Ja chcialam być weterynarzem. Ba, nie widziałam innej opcji. Dopiero kiedy podrosłam i uswiadomiłam sobie, że mimo starań zwierzęta i tak czasem umierają , i że niejednokrotnie musiałabym jakiegoś cudziaka uśpić - stwierdziłam ,że to nie moje nerwy. Co to za weterynarz, który po każdym zabiegu ryczy:)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2012, o 20:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Nie wiem, czy to się w ogóle liczy, bo właśnie obecnie jestem ,,mała", ale...
Kiedyś chciałam pomagać ludziom jako medium, a ostatnio póki mam w głowie bioenergioterapię. 8D I póki co myślę, że jednak spróbuję z tym drugim na poważnie. Ale kto wie. x3

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2012, o 20:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Sayiah, tylko przygotuj się, że wielu ludzi (póki co większość) bardzo sceptycznie podchodzi do tego typu zabiegów. Początki mogą być trudne, ale jak wiadomo - jak chcę to mogę ;)
Powodzenia w spełnianiu marzeń :)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2012, o 20:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Już jestem przygotowana. Zresztą... Na pewno na początku dobrze nie będzie. Będą potrzebne znajomości, i takie tam... Jakoś będzie trzeba zachęcić ludzi do przychodzenia. No ale postaram się i będzie ok. Zawsze mogę jeszcze na boku coś robić. Z tego co mówił mi Mistrz nawet niektórzy ludzie sceptyczni, którzy nie wierzą że ReiKi może im pomóc, przychodzą tam po to żeby przekonać się jakie to uczucie. Niektórzy chcą upewnić siebie że skoro nic tam nie poczują niezwykłego, to to wszystko bzdura. Więc... Tak czy siak może wypalić. ^ ^

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL