Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 maja 2012, o 20:50 

Dołączył(a): 4 maja 2012, o 12:01
Posty: 29
Podziękowań: 3
a ja zawsze chciałam zostać farmaceutką:D
miałam też taki epizod jako mała dziewczynka,że chciałam pracować w bibliotece:) :P
haha:P - ale jednak życie potoczyło się inaczej i właśnie kończę studia ekonomiczne;p


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2012, o 23:25 

Dołączył(a): 12 maja 2012, o 23:21
Posty: 1
Podziękowań: 0
od małego chciałam być archeologiem i do tego dążę, póki co liceum :) mam w planach otworzenie karczmy z prawdziwego zdarzenia i jeszcze pewnie coś sobie wymyślę


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2012, o 10:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
A ja marzyłam o pracy w policji
Ale dobrze,że tylko na marzeniach się skończyło


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2012, o 17:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2012, o 17:16
Posty: 33
Podziękowań: 7
A ja w dzieciństwie lubiłam bawić się w bibliotekarkę albo w "przychodnię" [czy to dla ludzi czy to dla zwierząt] i zawsze, ale to zawsze byłam tą, która rejestrowała. A obecnie jestem rejestratorką medyczną. Chyba jakieś ukryte przeznaczenie :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 cze 2012, o 16:44 

Dołączył(a): 19 cze 2012, o 15:52
Posty: 12
Podziękowań: 1
A ja chcialam byc modelka ale jakos nic z tego nie wyszlo


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2012, o 15:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2012, o 21:57
Posty: 42
Podziękowań: 5
Ja miałam wiele pomysłów jak byłam mała. Chciałam zostać weterynarzem potem była faza na fryzjerkę potem faza na sprzedawcę w sklepie spożywczym ostatnia faza na lekarkę. I chyba wszystko chociaż może sobie jeszcze coś przypomnę to dopiszę ;-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 16:30 

Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 15:32
Posty: 11
Podziękowań: 0
Jak byłam dzieckiem, miałam kilka lat uwielbiałam zamykać się w swoim pokoju,udawałam, że mam mikrofon w ręce i przemawiałam do niewidzialnego tłumu...Uwielbiałam rozmawiać, stać na niby scenie i przekazywać ludziom swoją wiedzę, kto wie, może zostało mi to po porzednim wcieleniu?:) Co dziwne na co dzień byłam zamknięta w sobie i niewiele rozmawiałam...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2012, o 12:27 

Dołączył(a): 4 gru 2012, o 11:01
Posty: 2
Podziękowań: 0
Ja jak byłam małą dziewczynka chciłam zostać hydraulikiem =)), a potem ekspedientką ;;) i "pania z okienka" :D:D poczta to walenie pieczątką :D:D:D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2012, o 22:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
czarodziejką lub pisarka albo podrózniczką.
czarodziejką nie jestem ale kto wie co będzie
pisarka - nie . Dla siebie pisze opowiadanka i poezje na blog wstawiam
podrózniczka - nic straconego :))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2013, o 21:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:54
Posty: 11
Podziękowań: 0
Chciałam być policjantką, potem dziennikarką. Ostatecznie pracuję w branży reklamowej.

_________________
Chcieć. Móc.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL