Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ] 
1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 paź 2012, o 23:56 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Witam, zakupiłam karty "Mistyczny Tarot Marzyciela" - Czy na początek są one dobre?

ObrazekObrazek


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: tarot
PostNapisane: 10 paź 2012, o 10:40 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Ale ładne!! :)
Chyba kupiłaś takie, jak czułaś i jakie są dla Ciebie najbardziej czytelne, więc powinno być ok ;) Choć ja też dopiero początkująca, więc się za bardzo nie udzielam w odpowiedzi. Osobiście mam Tarota Osho :)
Powodzenia życzę na początku drogi z Tarotem :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: tarot
PostNapisane: 10 paź 2012, o 12:15 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
z trzech wpadły mi te od razu w rękę, więc nawet się nie zastanawiałam:) w obecnej cheili brakuje mi czasu na nie - ale mam nadzieje, że "polubimy się" z kartami :) pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: tarot
PostNapisane: 10 paź 2012, o 15:17 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Asia napisał(a):
Witam, zakupiłam karty "mistyczny tarot marzyciela" - czy na początek są one dobre?

Powiem Ci, że większość osób na początek poleca talię Rider Waite, gdyż są one najłatwiejsze i najprostsze w odczycie i ogólnie łatwo się nimi posługiwać. Moim zdaniem jeśli ta talia, którą wybrałaś Ci się spodobała, wybrałaś ją więc raczej również powinno Ci się z nimi dobrze pracować. Na pewno początki będą trudne, ale praktyka czyni mistrza ;)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: tarot
PostNapisane: 10 paź 2012, o 22:32 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Jest ciężko, ale jestem wytrwała:) dziekuje


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: tarot
PostNapisane: 10 paź 2012, o 22:53 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Asia napisał(a):
Jest ciężko, ale jestem wytrwała:) dziekuje

Jak, to na początku, ale później będzie tylko lepiej - innej opcji nie ma ;) Najważniejsze, że chcesz się uczyć.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2013, o 15:40 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2013, o 15:08
Posty: 23
Podziękowań: 7
Ja właśnie nie polecam Waite'a. A raczej nie polecam osobom, które myślą obrazami, te karty (przynajmniej mnie) niewiele mówią, nie działają tak dobrze na podświadomość. Wiadomo, że musicie wybrać coś, co przemawia bepzośrednio do Was, ale ja zawsze będę upierać się przy bogatej grafice (nie mówiąc tu o kiczu i przyroście formy nad treścią). Polecam talię Ciro Marchettiego - Boski Tarot, mnie czyta się rewelacyjnie.

_________________
Wróżę z Kart Tarota, kontakt za pośrednictwem bloga www.e-tarot.cba.pl lub pod adresem mailowym [email protected], zapraszam! :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: tarot
PostNapisane: 6 maja 2013, o 20:09 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Irisa napisał(a):
Asia napisał(a):
Witam, zakupiłam karty "mistyczny tarot marzyciela" - czy na początek są one dobre?

Powiem Ci, że większość osób na początek poleca talię Rider Waite, gdyż są one najłatwiejsze i najprostsze w odczycie i ogólnie łatwo się nimi posługiwać.

Inna sprawa, że są brzydkie xD

Asiu - większość talii jest teraz oparta na Riderze, więc nie ma problemu. Jestem zdania, że lepiej mieć pod górkę ucząc się i czerpać z tego radość, niż katować się tradycyjną talią, która ni kija nie leży wróżącemu. C;\

PS. piękne masz te karty @.@


Ostatnio edytowano 6 maja 2013, o 21:01 przez Cohen, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: tarot
PostNapisane: 6 maja 2013, o 20:56 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Cohen napisał(a):
Inna sprawa, że są brzydkie xD


Nie dla wszystkich, zależy, kto co lubi.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: tarot
PostNapisane: 7 maja 2013, o 08:43 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Cohen napisał(a):

PS. piękne masz te karty @.@

dziekuje:-D

A tak ogólnie uwawzam , ze to kwestia indywidualna jedni wola jasny przekaz drudzy ładne obrazki, bo takie najbardziej będą przemawiały do wrózacego, wiec ile ludzi tyle chyba opini na ten temat. Moje karty w miare zaczęły być przychylne po oczyszczeniu tak ni groma nie mogliśmy się oswoić ze sobą.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL