Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2014, o 23:13 

Dołączył(a): 14 mar 2014, o 22:06
Posty: 38
Podziękowań: 0
A czy mogłabyś położyć ma karty na to moje powyższe pytanie?


Ostatnio edytowano 26 mar 2014, o 23:16 przez Irisa, łącznie edytowano 1 raz
nie piszemy drukowanymi literami!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2014, o 23:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
Domyślam się, że chodzi o tego samego Pana co pytałaś mnie w moim wątku, więc masz tam odpowiedź.
Powtarzam, nie wróży się na jedno i to samo pytanie cały czas w tak krótkim odstępie czasowym.
Napisałam, jesteście w stanie zawieszenia, jest opóźnienie, macie czas na zastanowienie się nad sobą


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2014, o 23:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
halcia przeczytaj dokładnie, to co napisała Asia... Skoro miałaś robione wróżby, przez koleżankę, to po raz kolejny nie ma sensu na to samo rozkładać kart.
Druga sprawa, to dodam, że karty nie są zabawką i jeżeli już się bierzesz Ty, czy koleżanka za rozkładanie, to proponuję poznać podstawowe zasady, które obowiązują podczas wróżenia! choćby po to, aby nie zrobić sobie krzywdy...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2014, o 23:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 09:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
A może to były karty cygańskie Piatnika? Tam nie ma karty Sąd ale jest karta Sędzia, dwie pozostałe by się zgadzały.
halszko dowiedz sie dokładnie co to były za karty.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2014, o 23:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
Trzeba by było byc alfą i omegą, żeby mieć pojęcie o wszystkich kartach i rodzajach talii. Osoba zainteresowana powinna chociaż wiedzieć co to za karty


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, o 11:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 09:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Zgadza się :) :) :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2016, o 09:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
Asia napisał(a):
halcia, ja pytam jakie dokładnie karty miałas rozkładane :)

przeciez to jest dział Lenormand wiec karty Lenormand - nei rozumie pytania

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2016, o 00:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Działu dla Kart Lenormand na forum nie ma, a tytuł tematu jest błędny, gdyż halcia sama nie wiedziała z jakiej talii otrzymała wróżbę. Najpierw pisała o Lenormand i Tarocie, a później okazało się, że (chyba) chodzi o Cygańskie. Poza tym, sprawa dawno jest nieaktualna, bo z 2014 roku.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 25 lut 2016, o 14:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
Irisa napisał(a):
Działu dla Kart Lenormand na forum nie ma, a tytuł tematu jest błędny, gdyż halcia sama nie wiedziała z jakiej talii otrzymała wróżbę. Najpierw pisała o Lenormand i Tarocie, a później okazało się, że (chyba) chodzi o Cygańskie. Poza tym, sprawa dawno jest nieaktualna, bo z 2014 roku.

Zauwazyłam jak napisałam :)) Dzięi Iriska

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL