[ Posty: 30 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 cze 2013, o 21:25 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 1824
Podziękowań: 986
Zapraszam wszystkich zainteresowanych Kartami Klasycznymi do wyciągania KARTY DNIA. Jak wiemy - trening czyni mistrza, doświadczenia nie zastąpi sucha teoria. Jeśli chcesz nawiązać prawdziwy dialog z kartami i poznać ich tajemnice, rozpocznij swoją podróż wyjmując jedną kartę opisującą Twój dzień. Codzienne losowanie karty można wykorzystać do zaznajomienia się z symboliką, wyrobienia sobie intuicyjnego myślenia potrafiącego łączyć ze sobą fakty. Wieczorem zastanów się o czym ważnym chciała powiedzieć Tobie karta i podziel się tym na forum.

Proponuję, aby pisać w następujący sposób: najpierw data, czyli np. 9.6.2013, dalej podajemy kartę, która została wyciągnięta na ten dzień, a następnie jej znaczenie i piszemy weryfikację, czyli co miało odzwierciedlenie w rzeczywistości, co ta karta przekazała, co się sprawdziło itp.


To ćwiczenie można potraktować jako wróżbę - wyciągając kartę dnia rano, można zobaczyć jakie wydarzenia mogą mieć miejsce - uniknąć ich, ale także Karta Dnia doskonale pomoże zaznajomić się ze znaczeniami kart. Można wieczorem wyciągać - już na kolejny dzień lub bezpośrednio rano. Jak, kto chce.

Zapraszam do ćwiczeń.

_________________
Nie interpretuję kart, ani nie sprawdzam karmy na PW.
Przeczytaj http://wrotarozwoju.pl/post14198.html#p14198


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 cze 2013, o 22:11 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 1824
Podziękowań: 986
Dobra, żeby was zachęcić będę pierwsza.

Moja karta na jutro - 8.6.2013 to 10 Trefl

Jutro zobaczymy, czy mój dzień pokryje się z jej znaczeniem, chociaż już dziś wiem, że na pewno ;)

Dobra, moja weryfikacja: Ogólnie dzień minął mi bardzo fajnie = odpoczynek, relaks, lenistwo. Ale od samego rana chodziłam poddenerwowana, pojawiło się kilka nieprzyjemnych słów i kłótni, drobnych problemów i nieprzyjemności. Byłam pozbawiona sił, nic mi się nie chciało, byłam kompletnie pozbawiona energii. Bardzo zmienny humor miałam - raz dobrze, ładnie, pięknie, a za chwilę brak słów, ale to i tak fajnie, bo ta 10 Trefl nie działała zbyt mocno.

Znaczenie tej karty jest większe, przeważnie oznacza : Zdradę, kłopoty, ciężkie przeżycia psychiczne, depresje, choroby oraz załamania nerwowe. Symbolizuje trudne i bolesne przeżycia życiowe, które mogą mocno ściągnąć w dół i pozbawić sił. Całkowity chaos w życiu, nieporządek, bałagan i mętlik w głowie. "

_________________
Nie interpretuję kart, ani nie sprawdzam karmy na PW.
Przeczytaj http://wrotarozwoju.pl/post14198.html#p14198


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2013, o 10:04 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 maja 2013, o 14:36
Posty: 23
Podziękowań: 0
Na dzisiaj 8.06.2013. mam damę kier.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2013, o 13:11 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:05
Posty: 68
Podziękowań: 5
8.06.13r. Karta dnia to 8kier. A więc zobaczymy :)

_________________
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę i nawet skakać po nie.. Bo warto.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2013, o 09:53 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:05
Posty: 68
Podziękowań: 5
bellis napisał(a):
8.06.13r. Karta dnia to 8kier. A więc zobaczymy :)


Więc na to znaczenie które znam karta sie w pewnym sensie spełniła, ale to tak okrężnie.

_________________
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę i nawet skakać po nie.. Bo warto.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2013, o 10:25 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 06:23
Posty: 91
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 11
Witam

Ja tez spróbuję chociaż kartami bawiłam się dawno temu i już prawie nic nie pamiętam, ale jak zabawa to zabawa :)

2013-06-09 8 karo


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 cze 2013, o 17:42 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 1824
Podziękowań: 986
Można już podać znaczenie i weryfikację - ejmi

bellis podaj znaczenie 8 kier i mniej więcej jak wyglądał Twój dzień, tak jak ja to zrobiłam.
Ella62b a więc czekamy na znaczenie i weryfikację tej karty.

Swoją drogą ja polecam, aby używać tylko 24 kart, lepiej i dużo wygodniej jak na początek :)

_________________
Nie interpretuję kart, ani nie sprawdzam karmy na PW.
Przeczytaj http://wrotarozwoju.pl/post14198.html#p14198


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2013, o 19:44 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 maja 2013, o 14:36
Posty: 23
Podziękowań: 0
Moją kartą na sobotę była dama kier.

Znaczenie:
Dama Kier: kobieta, której wróżymy lub partnerka, żona, przyjaciółka mężczyzny, któremu wróżymy. Opiekuńczość, umiejętność tworzenia rodziny, domatorka.


Przez cały dzień zajmowałam się domem i psami siostry, trochę sobą w takim sensie, że miałam czas na czasopisma i książkę, no i na czytanie forum ;;) Było spokojnie, choć plany na ten dzień były trochę inne.
Na dzisiaj niestety zapomniałam o karcie.




Karta na jutro, 10.06.2013: 9 karo.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2013, o 20:13 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 06:23
Posty: 91
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 11
Ella62b napisał(a):
Witam

Ja tez spróbuję chociaż kartami bawiłam się dawno temu i już prawie nic nie pamiętam, ale jak zabawa to zabawa :)

2013-06-09 8 karo


znaczenie-
Karta mocy i obfitości, silne wartości, moc zarabiania pieniędzy, sukces finansowy, poprawa sytuacji materialnej, finansowa moc, organizacja, zyski materialne, pokonanie problemów finansowych, stawia karierę ponad związkami, dominujący.

Dzien spedzilam w domu na odpoczynku, wiec chyba nic nie pasuje :)

Karta na jutro 2013-06-10 As karo


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2013, o 21:01 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 1824
Podziękowań: 986
ejmi napisał(a):
Moją kartą na sobotę była dama kier.

Znaczenie:
Dama Kier: kobieta, której wróżymy lub partnerka, żona, przyjaciółka mężczyzny, któremu wróżymy. Opiekuńczość, umiejętność tworzenia rodziny, domatorka.


Przez cały dzień zajmowałam się domem i psami siostry, trochę sobą w takim sensie, że miałam czas na czasopisma i książkę, no i na czytanie forum ;;) Było spokojnie, choć plany na ten dzień były trochę inne.
Na dzisiaj niestety zapomniałam o karcie.


Dama Kier, to TY, a więc cały dzień podlegał Tobie, od Ciebie zależało co będziesz robić, to Ty decydowałaś o wszystkim.

Ella62b napisał(a):
Ella62b napisał(a):
Witam

Ja tez spróbuję chociaż kartami bawiłam się dawno temu i już prawie nic nie pamiętam, ale jak zabawa to zabawa :)

2013-06-09 8 karo


znaczenie-
Karta mocy i obfitości, silne wartości, moc zarabiania pieniędzy, sukces finansowy, poprawa sytuacji materialnej, finansowa moc, organizacja, zyski materialne, pokonanie problemów finansowych, stawia karierę ponad związkami, dominujący.

Dzien spedzilam w domu na odpoczynku, wiec chyba nic nie pasuje :)


A może robiłaś zakupy, posługiwałaś się pieniędzmi? Karo to przeważnie pieniądze, ale tutaj może chodzić np. o wewnętrzną siłę, o zdolność planowania, ambicję, aktywność lub kreatywność.

_________________
Nie interpretuję kart, ani nie sprawdzam karmy na PW.
Przeczytaj http://wrotarozwoju.pl/post14198.html#p14198


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL