[ Posty: 30 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 cze 2013, o 18:25 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 06:23
Posty: 91
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 11
Ella62b napisał(a):
Ella62b napisał(a):
Witam

Ja tez spróbuję chociaż kartami bawiłam się dawno temu i już prawie nic nie pamiętam, ale jak zabawa to zabawa :)

2013-06-09 8 karo


znaczenie-
Karta mocy i obfitości, silne wartości, moc zarabiania pieniędzy, sukces finansowy, poprawa sytuacji materialnej, finansowa moc, organizacja, zyski materialne, pokonanie problemów finansowych, stawia karierę ponad związkami, dominujący.

Dzien spedzilam w domu na odpoczynku, wiec chyba nic nie pasuje :)

Karta na jutro 2013-06-10 As karo


As Karo- wiadomości, nowiny, informacja

Dostałam wiadomość która trochę pokrzyżowała mi szyki. Ale mam nadzieje ze wszystko dobrze pójdzie w przyszłości :)

Karta na jutro to : Król pik

Znalazlam taki opis tej karty:

Ogólne znaczenie karty:
Karta mistrzostwa. Karta mistrza, rządzi poprzez wiedzę i pracę, mistrzostwo we wszystkich dziedzinach lub w wybranej dziedzinie, ma najwyższy potencjał ze wszystkich kart ale musi podjąć się roli Króla i nie unikać odpowiedzialności. Karta ta oznacza człowieka obdarzonego autorytetem i przywódcę. Dobra karta do spraw prawnych i biznesowych. Człowiek bystry, inteligentny, ostry, z ciętym językiem i dowcipny. Może mieć trudności w związkach i partnerstwie.

Ciekawe co sie sprawdzi jutro :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2013, o 18:38 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 maja 2013, o 14:36
Posty: 23
Podziękowań: 0
9 karo: zapowiada małe pieniądze, prezent otrzymywany lub dawany. Może też symbolizować stabilizację materialną, spokój w sprawach finansowych lub majątkowych.

Dzisiaj był dzień zakupów, odbioru paczek, w tym dwóch, za które dopiero muszę zapłacić i rozmowa z partnerem o naszych wspólnych finansach. Poza tym, dzień jak co dzień.


Na jutro, 11.06.: 9 trefl.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2013, o 20:27 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 maja 2013, o 14:36
Posty: 23
Podziękowań: 0
9 trefl to m.in. małe zmartwienie, nieporozumienia, lekka choroba lub jej zapowiedź, kłótnia.

Nic z tego się nie wydarzyło. Przeciwnie, dostałam dobre wiadomości podczas kontroli, dzień był spokojny.

A na jutro 12.06. pojawiła się dama trefl, chociaż podczas tasowania wypadł z talii król kier a przeczytałam gdzieś, że należy zwrócić uwagę na 'latające karty'.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2013, o 23:35 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 1825
Podziękowań: 988
ejmi napisał(a):
9 trefl to m.in. małe zmartwienie, nieporozumienia, lekka choroba lub jej zapowiedź, kłótnia.

Nic z tego się nie wydarzyło. Przeciwnie, dostałam dobre wiadomości podczas kontroli, dzień był spokojny.

A na jutro 12.06. pojawiła się dama trefl, chociaż podczas tasowania wypadł z talii król kier a przeczytałam gdzieś, że należy zwrócić uwagę na 'latające karty'.


Tak, te karty, które wypadną z talii są najważniejsze i bierze się je pod uwagę. Najczęściej one przekazują bardzo cenne informacje, wskazówki.

9 Trefl w zasadzie ma nieprzyjemne znaczenie, pełno w niej bólu, cierpienia, łez, ale i tak jest łagodniejsza od 10 Trefl. Z racji, że późna pora, wyżerałam takie gotowe znaczenie 9 Trefl: Karta wszechstronnej mądrości, wiedza uniwersalna, dawca wiedzy, spełnienie poprzez dzielenie się wiedzą z innymi, zawód umysłowy, frustracje, zakończenie relacji, związku rodzinnego, dopływu pieniędzy, planów, dystans umysłowy, zmysłowy i romantyczny ale negatywne myśli są przeszkodą, z którą trzeba walczyć.

_________________
Nie interpretuję kart, ani nie sprawdzam karmy na PW.
Przeczytaj http://wrotarozwoju.pl/post14198.html#p14198


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 cze 2013, o 15:30 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 maja 2013, o 14:36
Posty: 23
Podziękowań: 0
Jeśli chodzi o zbędne negatywne myśli, to faktycznie by się zgadzało, ale to już w kontekście króla kier z wczorajszego dnia (tu akurat wszystko się sprawdziło).

Król kier:
Mężczyzna, któremu wróżymy, najbliższy mężczyznakobiety, której wróżymy, przyjaciel, sprzymierzeniec, kolega. Może oznaczać też blondyna, dojrzałego, bogatego, godnego zaufania mężczyznę, człowieka, który może być doradcą lub przewodnikiem pytającego w sprawach zawodowych lub urzędowych. Karta ta może również oznaczać bardzo ważną osobę urzędową.

Aj, Iriso i tu mam problem, bo wydaje mi się, że trochę naciągam interpretację 9 trefl, albo niezupełnie rozumiem znaczenie. Dla mnie ta dziewiątka to takie bardzo wyraźne niepokoje i stres, chociaż jeszcze nie silne nerwy, czy choroba nerwowa itp. które przyporządkowałabym do dziesiątki treflowej.
A co do damy trefl, którą wyciągnęłam z talii, to nic się nie sprawdziło.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 cze 2013, o 19:40 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 06:23
Posty: 91
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 11
Witam

Na dzisiaj byla Dama Trefl

Dama Trefl
Kobieta szczera i wesoła. Kocha życie więc podniesie cię na duchu. Możesz jej zaufać. Jej wpływ będzie korzystny na Ciebie. To również zaufana krewna, matka, starsza koleżanka. Opiekunka lub współpracownica.
Wiek 40-60 lat.Matka, siostra, przyjaciółka.Przełożona, partnerka w biznesie.
Wykształcona, życzliwa, lecz gadatliwa.Praktyczna, inteligentna, pomysłowa.Lubi pomagać innym.
Dodatkowa praca.

Moge powiedziec ze spotkalam taka osobe dzisiaj i bylo to zwiazane z moja praca :)

Karta na jutro 10 karo

Ogólne znaczenie karty:
Karta sukcesu finansowego. Sukces na poziomie materialnym, karta błogosławieństw, sukces finansowy, finansowa kreatywność, obfitość, duże zaangażowanie w sprawy finansowe, może być hojny lub egoista.

Hmm ... :))))


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2013, o 14:46 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 maja 2013, o 14:36
Posty: 23
Podziękowań: 0
A ja po kilku tygodniach stwierdzam, że sama ciekawość i chęć nauki to w moim przypadku chyba za mało. Może okres zbyt krótki na takie stwierdzenia, ale po prostu nie widzę żadnych postępów. Może cel powinien być trochę inny, bo u mnie było to zainteresowanie wyłącznie dla mnie samej, kierowane potrzebą lepszego uporządkowania własnych spraw. Pozostaje mi wyrazić podziw dla osób sprawnie poruszających się w tej dziedzinie i życzyć powodzenia pozostałym zainteresowanym klasycznymi kartami.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2013, o 02:30 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 11 sie 2013, o 01:42
Posty: 5
Podziękowań: 0
As karo
inicjatywa ( przejęcie lub z czyjejs strony),wysyłki ,wiadomości,komunikacja werbalna bądz pisemna ,nowe początki,świadomy umysł ,swiadoma kontrola .


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2014, o 08:03 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 75
Podziękowań: 16
Moja karta na dzien dzisiejszy to 9 kier odw.

przypuszczam że to co sobie na dzis zaplanowałam nie do końca uda mi się zrealizować albo nie do końca będę zadowolona.

To co zaplanowałam tak w miarę udało mi sie zrealizować. Miałam małe niepokoje w miłości ale takie naprawdę małe :)

Ogólnie całkiem fajny, udany dzień.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2014, o 11:17 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 75
Podziękowań: 16
Na dzien dzisiejszy mam Damę kier odw.

Pewnie będę dziś dość mocno , tak egoistycznie skupiona na sobie, zobaczymy :)

Raczej bylo tak jak napisałam ;) no i taka dobra i słodka tez nie byłam :-w


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL