Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lut 2015, o 10:37 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Aby był wilk syty i owca cała, bede co drugi dzień tu kartę dnia wstawiała - na przemian z klasykami
i tak karta dnia na dziś to :

cesarzowa - karta z tarota złotego brzasku

Obrazek

Ciekawy dzień , taki raczej lajtowy. Będą jakieś pomysły i robienie czegoś dla przyjemności

Zapraszam do interpretacji.

Jeżeli ktos chętny na kartę, na jutro, proszę o info , warunek- musi ją sam też zinterpretować i później zweryfikować wszystkie interpretacje dotyczące jego karty

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2015, o 20:54 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 paź 2014, o 14:15
Posty: 21
Podziękowań: 4
A co mi tam :) jestem chętna :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2015, o 22:18 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
mgielka napisał(a):
Aby był wilk syty i owca cała, bede co drugi dzień tu kartę dnia wstawiała - na przemian z klasykami
i tak karta dnia na dziś to :

cesarzowa - karta z tarota złotego brzasku

Ciekawy dzień , taki raczej lajtowy. Będą jakieś pomysły i robienie czegoś dla przyjemności

I taki był ;)))) Luzacki, bardziej spotkania i luźne rozmowy ;)

niki7 napisał(a):
A co mi tam :) jestem chętna :)


Karta na środa 11.02.2015

król buław

Obrazek

Dzień w którym wszystko bedzie dla Ciebie możliwe. Czego się nie podejmiesz - uda się.

Teraz Ty zrób interpretację tej karty , a później po skończonym dniu - interpretację

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2015, o 12:40 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Ta karta u mnie oznacza dobrą radę od dojrzałego przyjaźnie nastawionego mężczyzny. Może to być przyjaciel rodziny lub ktoś z pracy, kto dobrze Ci życzy.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2015, o 22:29 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Niki 7 - czekamy na weryfikację

Moja karta dnia na jutro tj 12.02.2015 czwartek

As denarów - zwany talizmanem

Obrazek

Ta karta to takie szczęście w każdej dziedzinie życia. Wychodzi na to,że dzień będzie obfitował w różnego rodzaju okazje, propozycje. Być moze rozpocznę coś co bedzie początkiej większego projektu.

Prosze dołączajcie swoje opisy.

Ktos chętny na karte dnia ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2015, o 22:22 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
i taki był ten dzień. Rano w pracy neispodzianka dostałam tzw gifta;) Póżniej zebranie przebiegło miło a i goscie wieczorkiem byli sympatyczni:) Dzień takich mini sukcesów

Poniewaz na walentynki wyciągnęłam juz klasyka to tu wyciągne karte na 15.02.2015 czyli neidzilkę

sprawiedliwość

Obrazek
Dzień takzwanego rachunku sumienia. Dzień analiz swojego życia. I bede sie czuła jak ta laska na obrazku ( nie do końca trzeźwa ) myslaca jakie to moje zycie jest i czy ktos mnie kocha czy nie

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2015, o 13:39 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Niedzielę będziesz miała taką, na jaką sobie zasłużyłaś :P Planujesz kaca? :D

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2015, o 20:51 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 paź 2014, o 14:15
Posty: 21
Podziękowań: 4
Przepraszam za opóźnienie, co do środy "król buław" jakoś tak na pierwszy rzut oka nie kojarzy mi się dobrze i do tego ten papier w dłoni, poważna mina, nie wróży na mój gust nic dobrego.
A w środę nie działo się nic specjalnego poza tym, że miałam dużo pracy jak zwykle i duże zamieszanie, ale udało się wszystko ogarnąć.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2015, o 14:02 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
mgielka napisał(a):
sprawiedliwość

Dzień takz wanego rachunku sumienia. Dzień analiz swojego życia. I bede sie czuła jak ta laska na obrazku ( nie do końca trzeźwa ) myslaca jakie to moje zycie jest i czy ktos mnie kocha czy nie


e byłam śneita jak ta dziewczyna, snułam sie z kąta w kąt
Ewelina napisał(a):
Niedzielę będziesz miała taką, na jaką sobie zasłużyłaś :P Planujesz kaca? :D

kaca nie planowałam i nie miałam, ale byłam taka niewyspana.

Karta w sumie nastrój dobrze pokazała

niki 7 - dziękuję

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2015, o 14:44 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 paź 2014, o 14:15
Posty: 21
Podziękowań: 4
Kiedy kolejna karta, bo muszę jakis system sobie wyrobić, by na bieżąco opisywać :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL