Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lut 2015, o 22:20 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
niki zawsze kiedy zgłosisz akces. Weź tylko pod uwagę ,ze ja jestem przeważnei po 22 drugiej i moge wtedy wyciągnac karte na następny dzień . W weekendy z reguły mnei nei ma

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2015, o 22:53 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 paź 2014, o 14:15
Posty: 21
Podziękowań: 4
mgiełka jestem więc :) chętna
zobaczymy jakie skojarzenie wywoła we mnie Twoja kolejna karta, a jutro zobaczymy cóż się wydarzy :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2015, o 08:27 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 paź 2014, o 14:15
Posty: 21
Podziękowań: 4
Wczoraj juz Cię mgiełko nie było, więc wyciagnij proszę dzis na jutro :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2015, o 17:29 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
niki7 napisał(a):
Wczoraj juz Cię mgiełko nie było, więc wyciagnij proszę dzis na jutro :)

na jutro czyli środa 18.02.2015 dla Niki7

As pucharów
Obrazek

Karta uczuć i spełnionych miłości. Dobry dzień na pojednanie z kimś te ręce trzymające kielich wygladaja jakby go komuś podawały więc albo w końcu z kims się poggodzisz albo będzi eto dzięń kiedy spotak Ciebie coś naprawdę miłego w dziedzinie uczuc. czy to spotkanie z kimś dawno nei widzianym czy tez wyznanie miłosne luba sama zorbisz ten pierwszy krok. Moze to byc tez uczucie rodzinne nei koniecznie do płci męskiej.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2015, o 21:56 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 paź 2014, o 14:15
Posty: 21
Podziękowań: 4
Karta lekko mroczna, ale przepełniona magią i duchowością.To światło być może rozpromieni moja duszę i serce, a to cos czerwonego w kielichu sprawi, że moje serce przyspieszy rytm.
Jutro zobaczymy co z tego było prawdą :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lut 2015, o 19:39 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 paź 2014, o 14:15
Posty: 21
Podziękowań: 4
No i chyba już nic się dziś nie wydarzy, więc mogę zdać relacje co było :) Rano byłam na przeglądzie auta i może mi serce zabiło szybciej, gdy powiedzieli mi, żeby usunąć wyciek paliwa, zanim powstanie jakaś iskra i zjara mi auto :)
Po tym wszystkim z przejęcia zadzwonilam pożalić się do przyjaciółki , która ostatnio jakoś miała do mnie pretensje, ale o dziwo była to miła rozmowa (więc tu mgiełko miałaś chyba rację) i myslę, że jest już w porządku między nami :)
Liczylam na jakiś mocniejszy poryw serca :) no ale dzień się jeszcze nie skończył, kto wie....


Zatem proszę kartę na jutro :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lut 2015, o 23:30 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
dziękuję niki ;))
Karta na jutro czyli na czwarteczek to sprawiedliwość
Obrazek

Dzień pełen załatwiania spraw nie tylko urzedowych. Taki naprawde zaganiany dzień , w którym bedziesz starała sie wszystko zrównoważyć ale i bedziesz dbała by wszytko było zrobione dobrze i nikomu się krzywda nei stała. Nie wiem moze ktoś bedzie chciał kogoś okłamac czy okantowac, a Ty sie za kimś ujmiesz, czy tez sama dostrzeżesz, ze ktoś chce Ci zroboic kuku i się po prostu nie dasz;)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2015, o 08:32 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 paź 2014, o 14:15
Posty: 21
Podziękowań: 4
Zanim odwiedziłam dziś "wrota" od samego rana mam myśli o tym jak pewien ktos mnie oszukiwał, a ja głupia tego nie dostrzegałam, bądź nie chciałam dostrzegać, gdzies tam błądzą mi te myśli mi po glowie :(
Co do karty....waga kojarzy mi się ze sprawiedliwością, zrównoważeniem czegoś, tylko ten miecz mnie niepokoi....czyzby oznaczał jakąś karę?! Mam nadzieję, że nie dla mnie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2015, o 08:50 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
To jeszcze dla mnei na dzis
czwartek
3 buław
Obrazek
Wygląda na to, ze bedzie to luźny dzięń taki sympatyczny zarówno w pracy jak i prywatnie. Moze jakies rozmowy telefoniczne lub spotkania ze znajomymi albo poznam kogoś nowego ;)
Ten człowieczek jest taki rozmarzony więc ja moze bede błądziła w marzeniach

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2015, o 20:23 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 paź 2014, o 14:15
Posty: 21
Podziękowań: 4
No i miałaś rację mgiełko, zawirowania przy papierach na maxa, poza tym mam z nimi styczność codziennie, więc nie było trudno, ale jakimś fartem, w sumie przypadkiem wyszło, że klient powinien dokonać pewnego zakupu, bo tak nakazuje prawo i wykryłam jeszcze jeden błąd, więc jak dla mnie sie zgadza :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL