[ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jutrzejszy dzien
PostNapisane: 14 paź 2014, o 16:26 

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 11:35
Posty: 46
Podziękowań: 9
Witajcie,

rzucilem karty na pytanie 'Co wydarzy sie w moim zyciu w dniu jutrzejszym'?

dama karo krol kier dama trefl


jako pierwsza karta odmiany losu ,potem ten pomocny blondyn a na koncu dodatkowa praca...


czyzbym dostal propozycje pracy od dobrze ustytuowanego czlowieka?

czy moze sie myle w tej interpretacji? jak wy byscie podeszli do tematu?

pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2014, o 16:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 20:19
Posty: 811
Podziękowań: 261
Ja bym to zinterpretowała tak ( uprzedzam dawno z klasykami nei miałam do czynienia) :
Jutro otrzymasz szanse na dodatkowy zarobek. Nic wielkiego ale zawsze moze pare groszy wpaść. szanas a się nadarzy od przyjaciela rodziny lub Twojego.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2014, o 17:27 

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 11:35
Posty: 46
Podziękowań: 9
dziekuje mgielka .czyli mamy podobna interpretacje .ciekawe czy irisa tez poszlaby w te strone


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2014, o 19:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 20:19
Posty: 811
Podziękowań: 261
sama jestem ciekawa ;)) ostatnio skupiłam sie na tarocie i kartach elli seleny , klasyki poszły w kąt i powiem, z emiło było interpretowac Twój post

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2014, o 16:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Co wydarzy sie w moim zyciu w dniu jutrzejszym'? --> to jest ogólne pytanie, bez wskazania na jakąkolwiek sferę życia. Także zapewne taka sama będzie odpowiedź.
Król Kier - Ty. Twoje działania, podjęte kroki.
Dama Karo - egoistyczne podejście do życia, lenistwo, może wybranie mniejszego zła, rozmowa z bliską/wpływową osobą, podjęcie decyzji.
Dama Trefl - intuicja, zmiana podejścia, rozmowa, spotkanie z kimś starszym. Rozmyślanie o nowej pracy, o rozpoczęciu nowego etapu.

Reasumując, wydaje mi się, że dzień głównie spędzisz na rozmyślaniu. Dojrzewasz do podjęcia jakiejś decyzji. Od kilku dni, tygodni nad czymś się zastanawiasz, może dziś, albo już niedługo zdecydujesz się coś zrobić, dokonać wyboru, postawić na pewną możliwość. Dodatkowo możesz dziś się z kimś spotkać, z kimś dla Ciebie bliskim, albo rozmawiać z tą osobą. Rozumiem, że interesuje Cię sfera zawodowa? Coś o jakiejś pracy możesz usłyszeć albo sam znajdziesz jakieś ogłoszenie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2014, o 18:18 

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 11:35
Posty: 46
Podziękowań: 9
i pojawila sie irisa.. :) dziekuje za interpretacje.

a wiec...

pytanie rzeczywiscie mialo byc ogolne .po prostu ogolnie zapowiadal sie kolejny dzien bez konkretow.

i tak...

zadzwonila moja znajoma z informacja ze jest jutro konferencja dotyczaca roznych form zatrudnienia itp i zebym sie zapisal .wywnioskowalem ,ze:

ta DAMA KARO jako odmiana losu moze po prostu oznaczala ze dzien potoczy sie inaczej niz zwykle i na to sie zanosi

ten KROL KIER jako ja ,ze podejme dzialanie - w sensie udam sie tam ,wezme w tym udzial

i DAMA TREFL jako dodatkowe zajecie w ciagu dnia

czy taka interpretacja ma sens?

irisa... czy ja moge byc okreslany w kartach waletem kier ? czy krol kier to bardziej dla dojrzalych wiekiem (po 40..) mezczyzn?


i jeszcze jedno ...czy uklad

walet karo as pik as trefl to bardziej trudnosci finansowe czy bardziej zaskakujaca wiadomosc na temat zmiany pracy? as pik i trefl w pozycji prostej

dziekuje :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2014, o 16:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Tak, są takie sytuacje, że nie zawsze osoba dla której jest wróżba będzie pod kartą Damy/Króla Kier.

maciek_ napisał(a):
walet karo as pik as trefl to bardziej trudnosci finansowe czy bardziej zaskakujaca wiadomosc na temat zmiany pracy?

Zależy od tego, jakie pytanie zadałeś.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2014, o 18:21 

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 11:35
Posty: 46
Podziękowań: 9
dziekuje ci za odpowiedz

pytanie dotyczylo wlasnie dnia kolejnego ,tez ogolne.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2014, o 21:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Jeżeli chcesz i jeśli wyciągasz te karty codziennie, to wybierz sobie sfery życia, które Cię interesują np., zawodowa, uczuciowa i wyciągaj na nie po dwie, trzy karty.
Czyli tak możesz zapytać na przykład, "Czy coś zmieni się w mojej sferze zawodowej jutro"? - dwie, trzy karty.
Inne pytanie "Jak będzie wyglądać moja sfera zawodowa jutro?" - dwie, trzy karty.
Plus układać sobie inne pytania. Oczywiście konkretne.Dodam, że w przypadku pytań zaczynających się od "Czy"., spodziewać się można odpowiedzi Tak/Nie.
To samo z uczuciami, czy finansami, rodziną, czy czym innym tam chcesz.
W tym wypadku będziesz miał karty dopasowane konkretnie pod daną sferę, a nie tak jak do tej pory - ogólnie.

Możesz także wyciągać jedną kartę, czyli tzw. kartę dnia. Wyciągać codziennie rano - na aktualny dzień albo wieczorem - już na kolejny dzień. Możesz wyciągać ogólną kartę dnia - dla siebie, w celu nauki. Do tego warto zakupić zeszyt, czy robić notatki w komputerze. Karta dnia, to również bardzo dobry sposób na naukę kart. Wydarzenia z dnia można szybko zweryfikować, mieć porównanie z tym co się wydarzyło, a tym co oznaczała karta.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2014, o 15:16 

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 11:35
Posty: 46
Podziękowań: 9
Ok ,to wszystko wiem :)

to moze inaczej ;)

walet karo as pik as trefl na finanse to trudnosci finansowe?


walet karo as pik as trefl na temat pracy to zaskakujaca wiadomosc na temat pracy?


z gory dziekuje :)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL