[ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2014, o 18:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
maciek_, może tak, Ty masz inną wizję kart, ja inną, a jeszcze ktoś inną. Ja w tych przedstawionych kartach widzę coś innego, niekoniecznie trudności finansowe, czy jakąś zaskakującą wiadomość. Oczywiście nie wykluczam takich znaczeń.
Najlepiej zrób tak jak napisałam - spróbuj sam poznać karty. Wyciągaj kartę dnia, pod wieczór weryfikuj. To jest naprawdę bardzo dobry sposób nauki kart. Jeżeli chcesz, to utworzę na forum temat Karta dnia i tam będziesz mógł wpisywać wylosowane karty, swoje przemyślenia, znaczenia, a także później weryfikację. Możliwe, że inni użytkownicy również zainteresują się tym tematem.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL