Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 maja 2013, o 10:25 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
Znalazłam jeszcze jeden rozkład karmiczny na pierwsze wcielenie, jakie było moje pierwsze wcielenie, jaką karmę sobie nagrabiłam na następne itd
Oczywiście zinterpretowałam bardzo ogólnie i mam wątpliwości

1- czasy i tło historyczne Rydwan
2- czasy i tło historyczne Sprawiedliwość
3- czasy i tło historyczne Gwiazda
4-kim byłem Papież
5-samoświadomość Sąd ostateczny
6-stosunki rodzinne i partnerskie Umiarkowanie
7-stosunek do Boga ( Istoty Najwyzszej) Koło fortuny
8-stosunek do spraw materialnych Kapłanka
9- dobrze czy żle wykorzystałem swoje wcielenie Moc
10- jaką karme wyniosłem z tego wcielenia Mag

1 -2-3 - nie bardzo umiem zinterpretować tło historyczne ale może chodzi o jakiś rozwój nowej cywilizacji, rozkwit społeczności może starożytna Grecja? ale raczej dobre czasy, dobrobytu
4- jakimś może urzędnikiem, pawnikiem, osobą uważaną w swoim otoczeniu lub ojcem rodziny i chyba byłam mężczyzną w swoim pierwszym wcieleniu?
5- raczej niewielką miałam samoświadomość
6- może nie miałam rodziny a jeśli już to nie bardzo o to dbałam
7- to zależało od sytuacji, może szukałam boga dopiero wtedy kiedy byłam w ciężkiej sytuacji
8- raczej sie o to nie troszczyłam, inni mogli starać sie zapewnić mi godne warunki, korzystałam ze swojej intuicji w tej kwesti?
9- pewnie do zaspokajania własnych potrzeb i realizacji egoistycznych celów czyli raczej źle
10- raczej negatywną karmę wyniosłam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2013, o 16:40 
a mi sie kojarzy z czasami Starożytnego Rzymu

w sumie moc jest dobra karta

mag-umie korzystac z kilku rzeczy naraz


  
 
PostNapisane: 25 cze 2013, o 18:32 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
Hekate napisał(a):
a mi sie kojarzy z czasami Starożytnego Rzymu

rzeczywiście teraz jak pomyślałam to bardziej mi sie kojarzy ze starożytnym rzymem, ogólnie to całkiem możliwe bo zawsze mi sie tego typu tereny wydawały jakoś dziwnie znajome :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 07:30 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 13
Kapłan wskazuje na kapłana, szamana, nauczyciela i autorytet moralny w jednym. Sąd wskazuje na doświadczoną duszę. Umiarkowanie raczej mówi o posiadaniu rodziny ciepłej, serdecznej i harmonijnej, gdzie jest mało dzieci. Koło Fortuny moim zdaniem pokazuje, tak jak napisałaś - że zależy od sytuacji. Kapłanka wskazuje, że nie interesowałaś się sprawami materialnymi lecz duchowymi (jak to właśnie szaman czy kapłan), Moc tutaj wspomina że to było bardzo dobre wcielenie i tak wykorzystane, że zdobyte zostało w tym wcieleniu dużo doświadczenia. Co do Maga uważam, że więcej dobrej karmy niż złej. Mogę sprawdzić dokładniej wcielenie, ale to chyba nie w tym temacie. :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 13:08 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:41
Posty: 11
Podziękowań: 2
A czy jest możliwość, żeby zrobić taki rozkład innej osobie ? Chętnie dowiedziałbym się co tam jest w kartach o mnie ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 15:42 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 13
Jest możliwość, ale lepiej wyjdzie ze zdjęciem bo zapis energetyczny tylko z tekstu jest dość słaby.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 17:00 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
Eleantro mogłabyś mi też sprawdzić? Robiłam sobie ten rozkład sama i nie wiem czy wyszło wszystko obiektywnie...

Dużo rzeczy z Twojej intepretacji ma teraz ozdwierciedlenie w moim życiu bo faktycznie bardziej skupiam sie na duchowości i czuje sie doświadczoną duszą (jakbym żyła wieczność) :) i podobnie jest teraz z rodziną - ciepła i mało dzieci także dużo z pierwszego wcielenia przeszło na obecne


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 19:25 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 13
Nie mam nic prócz Twojego nicku i słabego zapisu energetycznego... ale to nie kłopot, jeśli to co powiem o obecnym życiu będzie prawdą to reszta również nią będzie. Jeśli w przeciwnym razie postawię jeszcze raz, ale to już za jakiś czas. :)

No więc wychodzi mi, że to jedno z Twoich pierwszych wcieleń, ale mimo tego masz dusze bardzo doświadczoną.
Wiesz że w najgorszym człowieku jest ziarenko dobra, a w najlepszym ziarenko zła. Znasz stronę ciemną i jasną człowieka, nie pozwalasz aby ciemna strona nad Tobą zawładnęła, starasz się być dobrym człowiekiem, chcesz robić wszystko za co się zabierzesz jak najlepiej.
Jesteś spokojna, opanowana, cechuje Cię emocjonalna stałość i szczerość.

Kiedy się urodziłaś w poprzednim wcieleniu byłaś tratowana przez rodziców jako skarb, byłaś oczekiwana z miłością. Faktycznie byłaś kapłanem, szamanem i nauczycielem w jednym - wyszedł mi również Kapłan. :)
Byłaś pracowita wierna swoim zasada, dla wielu byłaś autorytetem, nauczycielem, przykładem.
Żyłaś długo, szczęśliwie i spokojnie. Śmierć łagodna, ze starości.

Zrobiłam inny rozkład, mam nadzieję że nie masz mi za złe. :) Ale dzięki temu wiesz troszkę więcej. :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 20:44 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Eleantra masz zamiar robić takie rozkłady innym użytkownikom? Widzę, że i Kros jest chętny, więc jeżeli chcesz załóż swój własny, przeznaczony do tego celu temat, aby tutaj nie pisać.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 20:45 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
bardzo dziękuję Eleantro :)
Eleantra napisał(a):
No więc wychodzi mi, że to jedno z Twoich pierwszych wcieleń, ale mimo tego masz dusze bardzo doświadczoną.
Wiesz że w najgorszym człowieku jest ziarenko dobra, a w najlepszym ziarenko zła. Znasz stronę ciemną i jasną człowieka, nie pozwalasz aby ciemna strona nad Tobą zawładnęła, starasz się być dobrym człowiekiem, chcesz robić wszystko za co się zabierzesz jak najlepiej.
Jesteś spokojna, opanowana, cechuje Cię emocjonalna stałość i szczerość.

dokładnie wszystko sie zgadza :) od zawsze mam wrażenie jakbym żyła już niewiadomo ile czasu a jednocześnie czułam sie zawsze bardzo zagubiona w takim sensie, że życie w świecie fizycznym jest dla mnie czymś naprawde nowym szczególnie jeśli chodzi o codzienność np o utrzymywanie sie dbanie o takie przyziemne sprawy itd jakbym nie bardzo była w tym wprawiona

masz duży dar, dziekuję Ci bardzo ;) pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL