Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 20:49 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 13
Iriso to może jeszcze zrobię Krosowi w tym temacie aby nie przeoczyła?
A potem już założę nowy wątek?

Karmo bardzo Ci dziękuję i cieszę się, że się zgadza. :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 20:53 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Ok, niech będzie.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 21:53 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:41
Posty: 11
Podziękowań: 2
Eleantro jeżeli będzie trzeba prześle i zdjęcie w prywatnej wiadomości, daj tylko znać ;)

Pozdrawiam !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 22:18 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 13
Oj, tak zdjęcie się bardzo przyda. ! :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 23:59 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 13
Kros napisał(a):
A czy jest możliwość, żeby zrobić taki rozkład innej osobie ? Chętnie dowiedziałbym się co tam jest w kartach o mnie ;)


U Ciebie natomiast nie pokazano mi za bardzo obecnego wcielenia, ale przeszłe dość ładnie jest pokazane. :) No więc...

Duszę masz doświadczoną.
W tym wcieleniu masz się głównie skupić na stronie duchowej a nie materialnej, dlatego w tym wcieleniu bogaczem materialnym nie będziesz, jednak nie będziesz też biedny. Musisz się wystrzegać się podstawy ''nic nie umiem'', ''nie uda mi się'', ''nikt mnie nie kocha''.

Twoja matka ukrywała ciąże do czasu porodu, urodziła Cię samotnie poza domem a potem porzuciła. Twoi przybrani rodzice byli kochający i opiekuńczy, rodzina była dla Ciebie najważniejsza, przez jakiś czas pracowałeś w pewnej branży, potem ożeniłeś się/czy wyszłeś za córkę/syna przełożonego, nie musiałeś pracować i nie pracowałeś - miałeś dostatnie życie dzięki temu małżeństwu.

Żyłeś długo. Umarłeś spokojną śmiercią ze starości.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 1 lip 2013, o 09:29 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:41
Posty: 11
Podziękowań: 2
Dziękuje.. bardziej mi pomogło określenie obecnego życia gdyż jakoś zawsze nie robiły na mnie wrażenia dobra materialne, miliony na koncie i dziwiła mnie ta cała pogoń za pieniądzem. Biznesmenem też chyba nie zostanę bo jestem totalnie lewy od tych spraw :p
Eleantra napisał(a):
Musisz się wystrzegać się podstawy ''nic nie umiem'', ''nie uda mi się'', ''nikt mnie nie kocha''

Cholera jak bym siebie słyszał.. no to już wiem nad czym pracować, dziękuję z całego serca ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 14:57 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 14:44
Posty: 47
Podziękowań: 4
Fajne czy ja tez moge prosic?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2013, o 15:28 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
Kasiu13 napisz prośbę tutaj: sprawdze-poprzednie-wcielenie-t1606.html ten wątek Eleantra założyła żeby odpowiadać na prośby


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL