Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Sny » Świadome sny (LD)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 maja 2013, o 12:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Czy wiesz co to jest świadomy sen i co można w nim robić? Odczuwasz i doświadczasz wszystko tak jakbyś to robił w rzeczywistym świecie nawet jeszcze mocniej i bardziej intensywnie.

Lucid Dream - (LD)Świadomy Sen. Jak sama nazwa wskazuje jest to zwykły sen w którym mamy pełną świadomość tego co robimy. Możemy nim kierować i robić to czego nie możemy w realnym świecie. Można łamać tam wszystkie prawa - nie ma ograniczeń. Doznania, które przeżywamy w astralu są kilkukrotnie lepsze niż w fizycznym ciele, ponieważ nasz umysł włącza prawie wszystkie zmysły, dzięki którym możemy doświadczać tego bardziej niż w FŚ.

Zacznę od tego co można w nim robić żeby Ci pokazać że jeżeli nie przeczytasz tego artykułu do końca to stracisz coś fajnego w życiu Świadomy sen to umiejętność świadomej kontroli swojego snu, dzięki czemu możesz zrobić w nim WSZYSTKO co tylko chcesz i co sobie jesteś w stanie wyobrazić.
Możesz również latać (też fajne doświadczenia), możesz podróżować w kosmosie, jeździć super samochodami, zwiedzać świat... wszystko co tylko chcesz. Ze świadomych snów korzystają malarze, pisarze, naukowcy – sny są dla nich źródłem inspiracji i odpowiedzi na problemy i pytania. Jest nawet historia że Einsteinowi przyśnił się wzór E=mc2.
Innymi słowy jeżeli nie nauczysz się świadomie śnić (co jest bardzo proste) to stracisz możliwość dobrej zabawy kiedy śpisz ( musisz spać tak czy owak, więc czemu nie spróbować ? )

Jeżeli teraz sobie myślisz „fajnie, ale ja i tak nie pamiętam swoich snów” to wiedz że większość ludzi ich nie pamięta, a żeby się nauczyć je zapamiętywać wystarczy tydzień praktyki i będziesz w stanie przypomnieć sobie nawet 4-5 snów każdej nocy (tak tyle snów ma się każdej nocy).

Ile zajmuje trening i jak szybko można nauczyć się świadomie śnić? To zależy tylko od Ciebie... ja pierwszy świadomy sen miałem po dwóch tygodniach ćwiczeń, gdzie startowałem z miejsca gdzie nie pamiętałem w ogóle swoich snów.
Świadome sny są tak bezpieczne jak bezpieczny jest normalny sen – w rzeczywistości świadomy sen jest normalnym snem, z tym że masz nad nim nieograniczoną kontrolę.

Ok zaczynamy. Kurs jest podzielony na cztery szybkie kroki - czytaj je po kolei bo inaczej zgubisz po drodze informację które są niezbędne do nauki świadomego śnienia. Dodatkowo dla tych którzy lubią głębiej zgłębiać wiedzę, zamieściłem kilka dodatkowych technik i ciekawostek o świadomym śnie.

FAZY SNU
Zanim przejdziemy do konkretnych technik, musisz wiedzieć jak „działa” sen.
W ciągu dnia, kiedy sobie „żyjesz” i wykonujesz normalne czynności, Twój mózg pracuje na falach „beta”. Kiedy kładziesz się, zamykasz oczy i odprężasz, Twój mózg przełącza się na fale „alfa” (np. kiedy leżysz sobie w wygodnej pozycji na kanapie).
Faza 1 - Hipnagogi
Jeżeli pozwolisz sobie „odpływać w sen” to po chwili (5 – 10 minut) zaczną Ci się pojawiać „hipnagogi”. Hipnagogi są strefą między snem a byciem obudzonym, gdzie Twoje mięśnie odprężają się i gdzie pojawiają Ci się przeróżne obrazy, kolorowe kropki i scenki. Większość ludzi którzy nie wiedzą (a większość nie wie) że coś takiego istnieje, nie zauważa ich.
Faza 2 - Płytki Sen
Po fazie z hipnagogami zapadasz w płytki sen w którym Twój mózg przestawia się na fale „theta”. Ta faza trwa około 20 minut i łatwo Cię z niej obudzić (jeżeli się obudzisz podczas trwania tej fazy, nawet nie poczujesz że spałeś). Dla ciekawostki, ta faza jest już stanem bardzo głębokiego relaksu i można ją też osiągnąć poprzez wchodzenie w trans.
Faza 3 i 4 - Głęboki Sen
Po około dwudziestu minutach po tym jak zapadasz w płytki sen, przechodzisz w fazę głębokiego snu. Tutaj Twój mózg pracuje na falach „delta”, serce zaczyna bić wolniej i oddychasz wolnym regularnym rytmem. Jeżeli obudzisz się podczas trwania tej fazy, będziesz czuł się jakby Ci szumiało w głowie (taki zdezorientowany, wiesz o co mi chodzi nie )
Powrót Do Fazy 3 i 2
Po zakończeniu fazy 4 powracasz do fazy 3 i 2. Cały ten proces zajmuje 90-120 minut i jest określany jako „N-REM” (w wolnym tłumaczeniu NIE-REM)

Faza REM
Tutaj zaczyna się zabawa o którą nam chodzi Faza REM (Rapid Eye Movement – Szybkie Ruchy Gałek Ocznych) następuje po cyklu N-REM. Jest to faza w której mózg zaczyna pracować tak jakbyśmy byli przebudzeni, ciśnienie krwi wzrasta, serce bije szybciej, wzrasta puls. Tutaj śnimy wszystkie sny. Co prawda mózg i ciało pracuje tak jakby były obudzone, ale umysł nakłada na ciało swego rodzaju „klatkę paraliżującą” żebyśmy nie poruszali np. rękoma i nogami jak coś się nam śni.
Cykl Się Powtarza
Po fazie REM, powracamy do snu płytkiego, potem znowu wchodzimy w fazę N-REM, potem w REM i tak w kółko aż do przebudzenia. Pierwsza faza REM trwa około 10-20 minut a jej długość wzrasta im dłużej śpimy – w ostatnich dwóch godzinach snu faza REM może trwać nawet godzinę.
Podsumowując, jeden cykl snu trwa około 90 minut, więc podczas jednej nocy masz 4-5 cykli co równa się 4-5 fazom REM co równa się 4-5 różnych snów.

JAK PAMIĘTAĆ SNY?
Ok, zanim będziesz mógł mieć świadomy sen, musisz nauczyć się pamiętać przynajmniej jeden sen dziennie. Przeciętny człowiek nie pamięta w ogóle snów – to nie jest problem, to tylko kwestia praktyki i chęci. Dobra lecimy z tym:
Musisz chcieć pamiętać sny. Po prostu myśl o tym czasem w ciągu dnia a szczególnie gdy kładziesz się spać. Twoja podświadomość podłapie że chcesz pamiętać sny i będziesz je pamiętał. Ludzie nie pamiętają snów głównie dlatego, bo nie mają takiej intencji.
Dodatkowo gdy kładziesz się spać wykonuj takie ćwiczenie. Połóż się w wygodnej pozycji, wyczyść swój umysł. Myśl o tym że się relaksujesz i odprężasz, możesz skupić się na rytmie Twojego oddechu. Gdy zlikwidujesz całe napięcie z Twoich mięśni, i głęboko się odprężysz, powtórz sobie kilka razy w myślach „ Idę teraz spać i będę śnić. Kiedy się obudzę, będę pamiętał moje sny”. Ja po takich sugestiach pamiętałem pierwszy sen już na drugi dzień (gdzie nigdy wcześniej nie pamiętałem snów) ale może się zdarzyć że minie kilka dni zanim zaczniesz pamiętać swoje sny – efekty są indywidualne dla każdego i uwarunkowane tym jak bardzo tego chcesz i jak bardzo wierzysz że to rzeczywiście jest możliwe.

Dziennik Snów (Obowiązkowy) Załóż sobie zeszyt albo dokument tekstowy w komputerze, gdzie będziesz zapisywał swoje sny (możesz też używać dyktafonu jeżeli chcesz). Dziennik snów spełnia kilka funkcji, po pierwsze drastycznie zwiększa Twoją umiejętność zapamiętywania snów, po drugie pozwala Ci odnaleźć twoje „znaki senne” (rzeczy, sytuacje, osoby które pojawiają się bardzo często w Twoich snach). Znaki senne są ekstremalnie pomocne w uzyskiwaniu świadomości we śnie ( wszystko jest opisane w dalszych częściach tego kursu).
* Od razu po przebudzeniu nie poruszaj się, tylko staraj się przypomnieć sobie sen. Czasem może Ci się zdarzyć, że obudzisz się w środku nocy od razu po zakończonym śnie – zapisz go od natychmiast! Rano możesz go już nie pamiętać. Ja np. po tym jak powiedziałem sobie że chcę pamiętać sny, budziłem się kilka razy w nocy za każdym razem kiedy kolejny sen się skończył. Sny przypomina się od końca, więc przypominając sobie go, staraj się ułożyć historyjkę od końca do początku.
* Nadaj Tytuł I Datę Każdemu Snu
Zapisuj dokładne daty snów i nadaj im tytuły które pomogą Ci sobie przypomnieć, o czym był konkretny sen kiedy będziesz przeglądał dziennik.
* Zapisuj Wszystko
Zapisuj sny ze wszystkimi szczegółami, wszystkie czynności, emocje, kolory. Jak zauważyłeś że jakiś kamyk leżał obok zielonego smoka w czapce czarodzieja, to też to zapisz;)
* Wyrób Sobie Nawyk
Najważniejsze żeby zapisywanie snów w dzienniku stało się Twoim rytuałem. Zdecyduj się na jedną formę zapisywania (zeszyt, komputer, dyktafon) i trzymaj się jej cały czas. Jeżeli jest to zeszyt, to używaj jednego długopisu, a zeszyt trzymaj w jednym miejscu (ja trzymałem pod poduszką). Zdecyduj i powiedz sobie że będziesz zapisywał przynajmniej jeden sen dziennie. Chodzi w tym wszystkim o to, że ciągłe powtarzanie jednej rutyny trenuje Twoją podświadomość, żeby automatycznie wykonywała to co chcesz - to powoduje że efekty przychodzą dużo szybciej.
* Jak Szybko Możesz Spodziewać Się Efektów?
Jak zawsze efekt jest indywidualny dla każdego (wkurzające co ) Ja potrafiłem sobie przypomnieć pierwszy sen już następnego ranka od kiedy zdecydowałem że chcę pamiętać sny. Po około dwóch tygodniach potrafiłem sobie przypomnieć 2-3 sny każdego ranka a po miesiącu 4-5. Najważniejsza jest sumienność i regularność.

JAK ZDOBYĆ ŚWIADOMOŚĆ WE ŚNIE?

Sen jest tak samo rzeczywisty jak „normalne” życie, więc trzeba użyć jakiegoś sposobu żeby odróżnić czy śnimy czy nie. Tak naprawdę to teraz gdy czytasz ten tekst, to też mógłby być sen i byś o tym nie wiedział. Dodatkowo gdy śnimy, akceptujemy wszystko co się stanie, np. gdy we śnie siedzisz sobie w domu i serfujesz po internecie, to nie będzie nic dziwnego jak godzilla wejdzie Ci frontowymi drzwiami i da Ci prezent na urodziny -we śnie nasz zmysł krytyczny jest zawieszony

TEST RZECZYWISTOŚCI (TR)
Test rzeczywistości polega na wykonaniu czynności która pozwoli Ci jednoznacznie stwierdzić czy właśnie teraz śnisz czy nie. Może zdarzyć się np. że nie będziesz pewien czy śnisz czy nie- to oznacza że prawie na pewno jesteś we śnie. Zrób TR i jeżeli rzeczywiście śnisz, to automatycznie się uświadomisz.
Przykładowe testy rzeczywistości:
--Zacznij coś czytać, spójrz na coś innego i znów spójrz na to co czytałeś. Jeżeli śnisz, to tekst który czytałeś zmieni się.
--Spójrz na zegarek, odwróć wzrok i spójrz znowu na zegarek – jeżeli godzina się zmieni to oznacza że śnisz. We śnie zegarki nigdy nie pokazują właściwego czasu, co więcej często zegarki ze wskazówkami nie mają wskazówek, a elektroniczne nie mają cyfr tylko dziwne symbole.
--Zaciśnij palce na nosie i spróbuj oddychać. Jeżeli możesz oddychać przez palce to znaczy że śnisz.
--Spójrz na swoje ręce i przestudiuj czy nie wyglądają dziwnie,. Spróbuj przetknąć palec przez drugą dłoń.
--Spróbuj Lewitować. Tylko spróbuj. We śnie wystarczy że sobie o czymś pomyślisz i to się dzieje. Jeżeli zaczniesz lewitować, to od razu uzyskasz świadomość.
--Przełącz Włącznik Światła.We śnie włączniki nie działają, a jeżeli działają to zmieniają tylko kolor światła w pomieszczeniu. Jeżeli włącznik nie działa to na pewno śpisz (albo wywaliło korek )
--Dotknij Lustra. Włóż palec w lustro albo w ścianę. Fajne uczucie


LEPSZE UŻYCIE TESTÓW RZECZYWISTOŚCI
Np. ja ustaliłem sobie że za każdym razem kiedy patrzę na zegarek to wykonuję TR (moje ulubione to próba latania albo rozpalanie ogniska myślą). Potem podczas snu, gdy przypadkiem spojrzę na zegarek, automatycznie z nawyku robię TR i okazuję się że wzbijam się w powietrze, co znaczy że śnię – automatycznie staję się świadomy.
Możesz np. ustawić sobie alarm w telefonie albo zegarku na odstępy np. 10 minutowe i co dziesięć minut robić test. Jeżeli wyrobisz sobie nawyk, to we śnie też go zrobisz.
Użyj Swoich Znaków Sennych Do Testu Rzeczywistości
Tak samo jak trenujesz nawyk robienia TRów w regularnych odstępach czasu , to możesz powiązać TR, ze swoimi znakami sennymi (dlatego Dziennik Snów jest taki ważny). Po prostu bierzesz swój znak senny (sytuację, rzecz lub osobę która Ci się często śni) i podczas dnia gdy widzisz ją, albo gdy robisz tą czynność (Twój znak senny) to robisz test rzeczywistości. Mi na przykład często śni się radiowóz policyjny (pewnie przykre wspomnienie jak za małolata złapali mnie jak kradłem kod do gry komputerowej w media markt ). Wyrobiłem sobie nawyk, że robię TR za każdym razem kiedy w ciągu dnia widzę radiowóz, to powoduje że gdy we śnie widzę radiowóz, to od razu robię TR i staję się świadomy. To prosta i potężna technika, użyj jej.

NAGŁY WSTRZĄS
Chcesz szybko doświadczyć świadomego snu? Wypróbuj tę technikę.
Określiłbym ją mianem pioruńsko skutecznej metody. Znajduje się w ścisłej czołówce na mojej liście skutecznych technik na LD. Mam duże nadzieje co do rezultatów jakie dzięki niej osiągniesz. Technikę tę nazwałem - nagłe wstrząsy.

Technika będzie tylko wtedy skuteczna, gdy będzie Ci się chciało spać. Jest to warunek jaki musisz spełnić. Musisz być śpiący. Możesz być zmęczony, zaspany czy wyczerpany. Ma wpadać Ci do głowy jedna myśl - Chcę mi się spać. Wystarczy, więc, że pójdziesz odpowiednio późno „spać”.

Najlepszym stanem niewyspania byłaby jedna sytuacja. Twoja chęć snu sięgnęłaby niesamowitego wręcz stopnia. Taka chęć rodzi się, gdy powieki same zamykają Ci się ze zmęczenia ( oczywiście taki stan nie jest wymagany ). W tym momencie kładziesz się na swoim przytulnym łóżku. Układasz się w wygodnej pozycji. Zamykasz oczy i odliczasz. Liczysz do 30 sekund po czym otwierasz oczy na 2-3 sekundy i znów je zamykasz. Odliczanie, otwieranie i zamykanie oczu wykonujesz, aż do uzyskania świadomego snu.

Powtarzasz raz jeszcze, to jest najważniejsza czynność. Odliczasz 30 sekund z zamkniętymi oczami, po 30 sekundach otwierasz oczy na 2-3 sekundy i znów je zamykasz. Powtarzasz tę czynność do uzyskania rezultatu.

Uwaga: Otwierając oczy nie zdziw się, gdy nagle znajdziesz się w środku akcji we świadomym śnie. Obszar w świadomym śnie w którym otworzysz oczy, może przybrać kształt twojego pokoju ( pokoju w który położyłeś się ). Patrz bacznie na szczegóły. Czy ten obraz rzeczywiście tu wisiał? Nie jesteś pewny? Pomyśl o ulubionej rzeczy, bądź sytuacji jakiej chciałbyś doświadczyć w LD. Obszar zaczął zmieniać się lub dana rzecz nagle pojawiła się w pokoju?

Oznacza to twój wielki sukces. Teraz możesz kontynuować zabawę w świadomym śnię. Życzę ciekawych doznać. Polecam ten sposób osobom, które nie chcą pisać sennika i w ogóle nie chce im się na to czekać z góry jak wam się uda napiszcie jakiś post.

To już wszystko! Te techniki i dziennik snów pozwolą Ci przy odrobinie praktyki i samozaparcia nauczyć się świadomie śnić.
PS. Jedni mają spontaniczne świadome sny od urodzenia, inni muszą się postarać żeby się ich nauczyć, ale fakt jest taki że, każdy może to zrobić. Jednym efekty przychodzą szybko innym wolniej – ale systematyczność prędzej czy później zostaje nagrodzona.
W tym wypadku trochę Twojego wysiłku zostanie nagrodzone pięknymi i fascynującymi przeżyciami do końca życia – raz się nauczysz i będziesz śnił świadomie już zawsze. Życzę Ci fajnej zabawy.

autor tekstu: Bartłomiej Pietrasz
źródło: artelis.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2014, o 19:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 13:31
Posty: 25
Lokalizacja: stalòwka
Podziękowań: 2
mi sie wczoraj snilo ze nie spie i niewiedzialam czy to sen czy jakis rownolegly swiat w domu w kuchni podloga stala sie fioletowa, pomyslalam ze albo spie albo to ten rownolegly swiat tylko nie wiedzialam jak wrocic.
ale jesli chodzi o moje sny to zawsze pamietam od 1 do 3 dziennie a czasem po prostu nic mi sie nie sni. jeden z moich snow sie sprawdzil to bylo dziwne.

szkoda ze nie widzialam tego wpisu o swiadomych snach juz jakis czas temu. :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 maja 2015, o 20:17 

Dołączył(a): 21 maja 2015, o 20:03
Posty: 1
Podziękowań: 0
Ja od bardzo dawna mam sny które czasem kontroluję i np latam we śnie , czyli mam uczucie oderwania od ciała i możliwość sterowania lotem np nad lasami itp - zdaję sobie sprawę że śnię a jednocześnie steruję lotem . Mam jednak inne pytanie dwa dni temu śniłam że unoszę się pod sufitem i widzę symbol biały i wyraźny - nigdzie nie mogę takiego znaleźć ale nie jest mi nieznany , takie mam odczucie - opiszę go choć łatwiej byłoby narysować to pozioma gruba kreska a nad nią pozioma cieńsza jakby jedynka- bardzo mnie to nurtuje .Kilka nocy wcześniej tez ulecialam pod sufit (mam z desek)i widziałam dokładnie strukturę drewna na suficie oraz wrażenie że stukają niezamknięte drzwi od pokoju - miałam wrażenie że zamykam te drzwi - był to jednak sen bo gdy wyszłam z pokoju i spojrzałam w okno w kuchni to na dworze padał śnieg .Dodam że prawie zawsze moje sny są kolorowe i wyraźne , miałam też doznania obecności .Proszę o jakąkolwiek wskazówkę


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2015, o 23:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
COMA77SS - narysuj ten symbol i zrób zdjęcie, a następnie za pomocą np fotosik.pl możesz wstawić na forum.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2015, o 15:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Irisa mam pytanie, może wydawać się głupie ale często się nad tym zastanawiam, co ma na celu świadome śnienie ?

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 cze 2015, o 01:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Kamea, a dlaczego do mnie kierujesz, to pytanie?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 cze 2015, o 10:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Irysa, założyłam że jeśli piszesz o świadomym śnie to również go doświadczasz więc z twojego punktu widzenia chciałabym wiedzieć czy w czymś Ci to pomaga , czy w jakimś celu z tego korzystasz i do czego ?
Ja z tego co piszą raczej nie śnię świadomie, czasem wiem że śnię ale nie ingeruję w zdarzenia świadomie, raczej i z tego co obserwuję moja podświadomość , natura decyduję o zdarzeniach lub co robię. Sny są dla mnie wglądem, obserwacją i z tego czerpię wskazówki, również o samej sobie, jak i o zdarzeniach. Czasem robię skany energii jak chcę sprawdzić, czy to co odczuwam w rzeczywistości się pokrywa. Dla mnie sny to źródło informacji w odniesieniu do swoich stanów i mojej przestrzeni. Dlatego moje pytanie.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 cze 2015, o 20:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Prawdą jest, że wkleiłam ten tekst, jednak wiele takich tutaj wkleiłam, a to niekoniecznie znaczy, że tym wszystkim się interesuje. Dbam jedynie o to, aby na forum coś było.
Przez cale swoje życie, świadomy sen miałam może raz, czy dwa. Nie panuję nad tym, ani tez nie wykonuję żadnych ćwiczeń, aby takie sny się u mnie pojawiały. Póki co ten temat w ogóle mnie nie interesuje :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2015, o 15:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Dziękuję za szczerą wypowiedz i że poświęciłaś temu czas :) dzięki :)

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2016, o 08:39 

Dołączył(a): 10 paź 2016, o 08:07
Posty: 16
Lokalizacja: Ziemia
Podziękowań: 0
Ale to co śnimy w LD to fikcja prawda? Pytam bo szukam informacji o swoim śnieniu. A śnie coś takiego:
Po zwizualizowaniu danej scenerii pojawiam się właśnie tam (następnie zaczynam tracić możliwość kierowania swoim snem i sen zaczyna podążać "swoją drogą".
Konkretnie chodzi o to że założyłem sobie że pojawię się w astralu i tam przeprowadzę dyskusję z konkretnym duchem a kiedy przychodzi do mnie w tym śnie duch okazuje się że przyszedł nie ten co chciałem (przyszedł "obcy") i żeby było śmiesznie (a wcale mi nie do śmiechu) zleciłem mu coś czego tak naprawdę w realu nigdy bym nie uczynił - ZEMSTĘ :ymdevil:

Olałbym to - bo to tylko sen - ale rano zwyzywał mnie człowiek (medium) że ponoć do niego przyszedł "posłaniec" ode mnie i próbował naruszyć jego "przestrzeń" (zaatakował go :)

No po prostu odlot :-?


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL