Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lut 2014, o 15:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
To jak jest z tym mięsem?


Człowiek powinien zjadać białka zwierzęce ponieważ białka zwierzęce odpowiadają strukturze organizmu ludzkiego.
Można zobrazować to tak:
Organizm ludzki jest jak zaczarowany budynek z czerwonych cegiełek który stoi w zaczarowanym lesie.
Budynek ten jest w ciągłym ruchu, ponieważ czerwone cegiełki ciągle i ciągle znikają.
Trzeba co chwile dostarczać czerwonych cegiełek.
Cegiełki innych kolorów jak ( brązowe czy czarne) nie nadają się, ponieważ nie będą pasować kolorystycznie.

Cegiełki czerwone to białka które powinny budować organizm ludzki.
Cegiełki innych kolorów to białka z których organizm ludzki budowany być nie może.

Człowiek jest tak przystosowany że potrzebuje białka zwierzęcego ( czerwone cegiełki) natomiast inne gorsze białka ( brązowe i czarne cegiełki) są nie przeznaczone dla ciała ludzkiego.

Skoro człowiek potrzebuje białka zwierzęcego to powinno się zjadać produkty w których to białko jest.
Białko zwierzęce występuje w mięsie ale także w JAJKACH/SERACH
.
Oznacza to że w cale nie trzeba jeść mięsa by dostarczać najlepsze białko dla człowieka.
Można jeść jajka i sery.

Istnieje grupa ludzi wg których człowiek nie może jeść mięsa.
Otóż jest to kłamstwo.Ta grupa ludzi zazwyczaj mówi że wystarczy jeść czarne i brązowe cegiełki
Czyli niektóre białka roślinne, jak te w soi.Powołują się na to że w soi jest tyle samo aminokwasów ( cząstek z których zbudowane jest białko) co w ciele ludzkim.
To prawda ale proporcje tych aminokwasów są zupełnie inne od tych w ciele ludzkim!
Nie mówiąc już o tym że soja jest gmo.

W skrajnych przypadkach ludzie mówiący że mięsa nie można jeść nie jedzą też jajek/sera tylko same owoce.
Białko w owocach jest nawet gorsze niż czarne i brązowe cegiełki. Z piasku z wodą można budować zamki w piaskownicy, ale nie budynki z cegieł.!!!

Z powyższych rozważań wynika że:
Po 1 człowiek powinien jeść mięso ale nie musi.
Po 2 Człowiek powinien ( jeśli dba o ciało) zjadać białko zwierzęce.

Najlepsze źródło białka. zwierzęcego (czerwonych cegiełek)


Najlepszym źródłem białka zwierzęcego są żółtka jaj.
Zółtko jaj jest najlepszym dostarczycielem czerwonych cegiełek. Lepszym niż każde mięso.

Białko w żółtku jaj jest najlepszym biologicznie białkiem jakie można zjadać na tej ziemi.
Nie potrzeba innego źródła białka. Można jeść same żółtka.

Niektórym nie smakują całe jajka. Jajka mogą się obrzydzić. Natomiast same żółtka smakują inaczej!
Żóltka są najlepiej wchłanianym pokarem ( zaraz po czystym tłuszczu) dlatego od żółtka nigdy nie może rozboleć brzuch( chyba że jedzenie żółtka łączy się z jedzeniem różnego ścierwa)

Podsumowując człowiek może jeść mięso ale nie musi. i jest to prawda.
Istnieją różne kłamstwa jak to że "człowiek nie może jeść mięsa" oraz to że "człowiek musi jeść mięso"
Człowiek Musi dostarczać białek zwierzęcych, które są w mięsie ale także w żółtkach jaj.
Dlatego człowiek może jeść mięso ale nie musi bo w zamian może jeść same żółtka.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 16:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Tak,tak przeczytałam, a te słowa kluczowe :-? trochę hmm jakby tu powiedzieć , rażą w oczy
Swoją drogą na etacie jesteś na tym tym portalu ? :D czy życia rodzinnego nie masz :) 89 postów w 4 dni no ,no .


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 16:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Na tym portalu robię kilka rzeczy.
Po pierwsze-reklamuję DEIR
Po Drugie-Daję wiedzę
Po trzecie- przenoszę mój umysł z jednej struktury energoinformacyjnej ( np szkoła) Do innej ( to forum).


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:10 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Lokator, oczekuj rachunku za reklamę :D

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Dobrze, ze na pierwszym miejscu wpisałeś reklamę :D bo to najważniejszy cel Twojego pobytu na forum:]

I tak się zastanawiam czy muszę być aż tak tym zasypana?


Ostatnio edytowano 10 lut 2014, o 17:39 przez Asia, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
"Dobrze, ze na pierwszym miejscu wpisałeś reklamę :D bo to najważniejszy cel Twojego pobytu na forum:]"

Masz rację :_):_)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Wiem, da się odczuc, a szkoda na początku myślałam, ze przyszedł fajny gość, który chce wymienić poglądy z innymi, coś przekazać, a nie przytłaczać reklama i narzucaniem zdania (niestety tylko tak odbieram Twoje wypowiedzi)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Asia napisał(a):
Wiem, da się odczuc, a szkoda na początku myślałam, ze przyszedł fajny gość, który chce wymienić poglądy z innymi, coś przekazać, a nie przytłaczać reklama i narzucaniem zdania (niestety tylko tak odbieram Twoje wypowiedzi)



No masz w końcu szkoła DEIR :D .


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
kalia napisał(a):
Asia napisał(a):
Wiem, da się odczuc, a szkoda na początku myślałam, ze przyszedł fajny gość, który chce wymienić poglądy z innymi, coś przekazać, a nie przytłaczać reklama i narzucaniem zdania (niestety tylko tak odbieram Twoje wypowiedzi)



No masz w końcu szkoła DEIR :D .


dlatego w życiu bym nie skorzystała z ich usług, uważam, ze została niekompetentnie zareklamowana, ale może to tylko moje skromne zdanie :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
"Wiem, da się odczuc, a szkoda na początku myślałam, ze przyszedł fajny gość, który chce wymienić poglądy z innymi, coś przekazać, a nie przytłaczać reklama i narzucaniem zdania (niestety tylko tak odbieram Twoje wypowiedzi)"

W żadnym wypadku nie przyszedłem wymieniać poglądów. Pogląd w moim rozumieniu to wyciągnięty przez człowieka wniosek który nie zawsze jest prawdziwy. Poglądy wielokrotnie doprowadzają człowieka do ruiny. Ja operuję na wiedzy ścisłej, podaję informację sprawdzone przez wielu ludzi i udowodnione zarówno teoretycznie jak i doświadczalnie.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL