Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lut 2014, o 18:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Was po prostu jesteś nieomylny i wszechwiedzący - jak my głupie istoty smiemy wyrażać swoje zdanie, które pewnie nie jest i tak nasze, bo jemy chleb, a nie jemy jajec. Hahahhaha


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 18:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
"Was po prostu jesteś nieomylny i wszechwiedzący - jak my głupie istoty smiemy wyrażać swoje zdanie, które pewnie nie jest i tak nasze, bo jemy chleb, a nie jemy jajec. Hahahhaha
"


Ja nikogo nie uważam za głupich. Jednak mogę wysunąć wniosek, że skoro ktoś je chleb, gumy i czipsy, to oddziałuje na swój mózg szkodliwymi substancjami. Skoro tak, to ktoś taki musi być otumaniony mniej lub bardziej. Nie ma tutaj nic osobistego, to tylko przedstawianie pewnych prawideł.

Od tego jest forum by wyrażać tak zwane swoje zdanie. Ja nikomu nie bronię tego.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 18:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Dobrze, że nie wszyscy na tym świecie oceniają ludzi po jedzeniu chleba i zuciu gum :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 23:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
xDDD to się uśmiałem. Czy ja Ciebie oceniam? ja jedynie oceniam stań Twojego mózgu.
Jeśli żujesz gumy, Twój mózg musi funkcjonować źle. Ja nie mówię Ci tego żeby Ci dokuczyć/wyśmiać. Naprawdę. Ja tylko stwierdzam fakty. Może kiedyś mi przyznasz rację i razem się pośmiejemy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 07:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
No to mnie, mój mozg jest częścią mnie . Fakt jest taki, ze to Twoj mozg nie funkcjonuje tak jak powinien. Teraz to ja się usmialam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 02:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Powtórzę stanowczo. Ja Cię nie oceniam, a Twój mózg, oraz Twoje zdolności. Nie oceniam Cię w sposób taki, że nakładam swoją interpretacje na Ciebie.
Oceniam Cię w sposób następujący: Dowiaduję się co jesz, dzięki temu wiem jakie procesy biochemiczne w Tobie zachodzą. Skoro wiem jakie procesy w Tobie zachodzą mogę stwierdzić jakie są Twoje możliwości poznawcze.
Wychwytujesz różnicę?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 07:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Ja też powtórzę, ze juz sięe nie wypowiadam w tych wątkach, bo kompletnie nic z tego mnie nie rusza, a w szczególności DO.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 10:33 

Dołączył(a): 12 lut 2014, o 09:18
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 3
Witajcie

myślę, że pytanie było konkretne nie o szkoły czy inne tematy tylko o mięso powiem Wam tak to oczywiście moja i tylko moja prawda Ty wcale nie musisz się z nią zgadzać lubię praktykę więc opowiem o sobie.

Osobiście uważam, że człowiek ni jak nie jest istotą mięsożerną budowa naszego przewodu pokarmowego na to nie wskazuje 7 razy dłuższy niż Tors zobacz np. przewód pokarmowy wilka. Nie jesteśmy przystosowani przez naturę do spożywania mięsa nasze zęby nie są do rozrywania tylko do rozdrabniania twardszych nasion, orzechów lub roślin. Nasze kończyny również nie są przystosowane do uganiania się za zdobyczą.

Teraz kwestia moralna kiedyś kiedy jeszcze nasza Ludzka zachłanność nie posunęła się tak daleko myśliwy po zabiciu zwierzęcia dziękował jemu i jego Duchowi za to, że oddało ono życie by on i jego rodzina mogli przeżyć a dziś myśliwi strzelają mimo ograniczeń, kłusownicy szkoda słów co oni robią, malutki kurczak tylko dlatego,że urodził się chłopcem jest wrzucany żywcem do rozdrabniarki by być potem jakąś tam karmą, krowy płaczą bo odbierają im ich dzieci na ich oczach i to robimy my Ludzie.

Więc jeśli nie jest ci to obojętne zastanów się czy warto spożywać mięso. Ktoś pisze o żółtkach ok to jest sposób ale tak naprawdę to jakby kobieta dostała okresu a Ty konsumujesz jajeczko ale to lepsze niż parówki:-) Mamy bardzo niską świadomość tego co dzieje się wokół nas, czy wiesz np. że miód to nic innego jak wymiociny pszczół.

Nie mówię Ci tego by coś Ci obrzydzać lecz tylko po to by pokazać Tobie jak niską mamy świadomość jak pozwalamy by koncerny farmaceutyczne nas leczyły, by nasze dzieci uczestniczyły we fluoryzacji a jak poczytamy fluor naprawdę nie pomaga Twoim zębom ani dziąsłom tylko jest po to abyśmy już od małej istotki byli podatni na sugestie taki ma to cel ale jesteśmy Polakami i nawet pewnie nie wiemy co mamy a mianowicie Aronię a ona oprócz witaminy C ma taką cudowną właściwość uwalniania naszego ciała od metali ciężkich.

Teraz , króciutkie podsumowanie osobiście uważam tak, że nie powinno się nikogo do niczego przymuszać samego siebie też nie bo efekt jest zupełnie inny jeśli to wypłynie z naszego serca wtedy nie trzeba żadnych diet żadnych leków bo tam jest Nasza Boskość Nasza Doskonałość i jeśli coś stamtąd wypływa zawsze jest dla nas dobre i łatwe

Decyzja zawsze należy do Ciebie pamiętaj o tym. Myślę, że nikogo nie zanudziłem a informacje podane tu prze ze mnie pomogą wielu zrozumieć sens spożywania mięsa może napiszę jeszcze kiedyś o stronie energetycznej jak to wygląda ale to już naprawdę innym razem.

Pozdrawiam
Mariusz Siejak DaryDucha.pl
[/color]

_________________
Mariusz Siejak


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL