[ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 sie 2014, o 19:19 

Dołączył(a): 3 maja 2013, o 14:36
Posty: 29
Podziękowań: 0
Hej. Znalazłam informację, że Król Pik+Dama Pik+ Walet Pik, jeśli stoją razem lub stykają się rogami, to oznaczają jakąś grupę osób nam nieprzychylnych i zamiary skierowane przeciwko osobie, dla której rozkłada się karty. Są też różne interpretacje zależne od tego, czy pierwszy jest król, dama, czy pik. Ale takie znaczenie w niektórych sytuacjach zupełnie nie pasuje. Tu mam więc pytanie, czy można tę trójkę czytać jako niesprzyjającą aurę, bardzo poważne kłopoty, ale nie mające ścisłego związku z jakimiś sekretnymi knowaniami konkretnych osób? Czy jednak taki układ zawsze mówi o osobach?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2014, o 20:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Tak, ale ... to zależy, kto jaki system przyjął i jak interpretuje karty, bo jedni oczywiście w takim układzie będą od razu widzieć zło, a drudzy nie.
Czasami karty Damy, czy Króla, Waleta wcale nie przedstawiają osób, ale dotyczą różnych spraw, na które pytający powinien zwrócić uwagę lub, które już miały miejsce w jego życiu lub dopiero będą mieć.
Owszem można taki rozkład interpretować jako złe towarzystwo, plotki, fałszywych ludzi, ale można także z tych kart powyciągać pojedyncze informacje. Duże znaczenie ma obecność kart sąsiednich, a także na pewno pytania.
Jeżeli masz możliwość zweryfikowania wróżby, w której wyszła ta trójka, to w niedługim czasie zobaczysz jakie te karty przybrały znaczenie.

Tutaj jest coś o kartach pik kolejnosc-kart-rozkladzie-t2178.html


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL