[ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2014, o 10:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Mam takie pytanie :)

Jeżeli w odpowiedzi na pytanie na początku rozkładu znajduje sie karta osobowa to dużo będzie zależało od osoby którą ta karta reprezentuje.

Jak to będzie wyglądało jeżeli karta osobowa znajdzie sie na końcu rozkładu np. zamyka układ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2014, o 19:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Zależy od pytania i rozkładu. Bardzo często karty osobowe nie oznaczają osób, a dają informacje o sprawie i są w ten sposób odczytywane. Jeżeli leżą na początku, to owszem może, to być informacja, że wiele - jak nie wszystko, zależy od osoby pytającej lub od tej, o którą pytamy. Jeżeli leżą na końcu rozkładu, to może, to oznaczać, że dana osoba ma jakiś problem lub nie powinna otrzymać odpowiedzi, bo może nie być na nią gotowa.
Możliwe też, że skoro karta osobowa jest ostatnia, to osoba pytająca nie zrobi nic, aby zmienić swoją sytuację i wtedy wróżka powinna zmobilizować tę osobę do działania, zachęcić ją, aby coś zrobiła, zadziałała, bo inaczej jej problem nie zostanie rozwiązany lub nie w taki sposób jaki byłby dla tej osoby najlepszy.
I jeszcze najważniejsza kwestia - nie można przyjmować tego jako gotowego wzoru, bo tak jak już wspomniałam, często karty informują o sprawie niż o osobie, a dodatkowo wszystko zależy od kart, które są obok.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2014, o 16:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Dziękuję Iriso za odpowiedz , pozwolisz że dopytam cos jeszcze w sprawie kart osobowych?

Dość często w rozkładach pojawiają mi sie karty: Walet pik, Dama pik oraz Król pik czy te karty zawsze w pozycji prostej i odwróconej oznacząja osoby nam nie przychylne oraz takie których lepiej sie wystrzegać?? Jakos nie potrafię się do nich odnieść w swoich rozkładach. Czy zawsze jeżeli będa dotyczyły sprawy bądz osoby , będa oznaczały że cos pójdzie zle?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2014, o 21:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Nie zawsze te karty będą oznaczać, że coś pójdzie źle lub, że ktoś nam źle życzy, plotkuje o nas, ma złe intencje itp.
Dużo zależy od kart, które będą obok. Sama Dama Pik nie jest karta optymistyczną, oznacza kogoś, kto jest nieuczciwy, wymagający, często surowy, zasadniczy, kogoś kto lubi plotkować, jest nieszczery i kłamliwy. Ale w połączeniu np. z 10 kier Dama pik 9 kier, znaczenie Damy Pik ulega zmianie, w tym przypadku będzie oznaczać osobę romantyczną, dla której rodzina jest ważna, która kieruje się sercem, owszem może być zasadnicza, konsekwentna, ale robi, to ze względu na dobro kogoś lub w ogole ze względu na swoją rodzinę (może, żeby syn zmienił zachowanie lub córka przestała się buntować itp.), aby zostać np. autorytetem.
Dama Pik+Dama Kier, tutaj może Dama Pik oznaczać cechy, które będzie posiadać przyszła partnerka - będzie ona, cierpliwa, pełna życia, ale także pokażą się jej wady - będzie np., złośliwa, uparta, egoistyczna. Kobieta z zasadami, ale o dobrym sercu.
Tak samo w przypadku Króla Pik obok Króla Kier, lub w połączeniu innych kart Kier, albo też Karo.
Jeżeli chodzi o Waleta, to tu podobnie, tylko, że Walet, to jest już ktoś przebiegły, cwaniak, który potrafi dobrze maskować swoją prawdziwą naturę. Owszem Dama Pik i Król Pik też, to potrafią, ale Walet w tej kwestii wiedzie prym.
Natomiast jeżeli dwie lub wszystkie te karty są obok siebie, to wtedy można to odczytać (zależy od pytania), że sprawy przybiorą zły obrót, coś się nie potoczy tak jakbyśmy chcieli, pojawią się ludzie, którzy będą utrudniać realizacji naszych celów.
Te karty w pozycjach prostych mają wiadome znaczenie, natomiast w odwróconych również zależy od kart sąsiadujących co będą oznaczać. Z reguły jest tak, że jeżeli karta w pozycji normalnej ma złe znaczenie, to odwracając się przyjmuje dobre. Z tymi kartami też tak jest, o ile nie stoją wszystkie obok siebie lub nie ma obok Trefli lub innych Pików.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2014, o 15:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Dziękuję bo już się zniechęciłam do kart w kolorze Pik :)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL