Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: inny wymiar
PostNapisane: 7 paź 2014, o 21:20 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 7 paź 2014, o 20:40
Posty: 30
Podziękowań: 1
Witam serdecznie

Może i mi ktoś pomoże w zrozumieniu moich snów. Ostatnio na okrągło śni mi się portal do innego wymiaru, który mnie "prześladuje" ciągle się pojawia przede mnie wszędzie.. a ja się go obawiam..

W sennikach online coś kiepściuchno z "innym wymiarem" "innym światem" Nie mogę nic znaleźć.. a w śnie byłam pewna że to portal do innego wymiaru. Nie planety, świata duchów itp. tylko inny wymiar świat równoległy.

Miło by było jakby ktoś mi doradził, może źle szukam :-)

Pozdrawiam,
Iv


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: inny wymiar
PostNapisane: 7 paź 2014, o 21:33 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
A może ten sen jest odzwierciedleniem Twojego obecnego stanu w rzeczywistości? Nowy wymiar, by oznaczał Twoje nadzieje na spokój, czyli taki inny wymiar - ten sam (równoległy), ale lepszy i szczęśliwszy? Prawdopodobnie we śnie nie masz czego się bać wchodzac do tego wymiary.

Takie moje pierwsze skojarzenie:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: inny wymiar
PostNapisane: 7 paź 2014, o 21:54 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 7 paź 2014, o 20:40
Posty: 30
Podziękowań: 1
Tak jak sobie tutaj czytam to i owo to w sumie już bardziej mi się rozjaśnia w głowie mój sen. Pewnie to wszystko to mój ciągły brak gruntu pod nogami od śmierci matki (była mi najbliższą osobą na świecie). Bo w tym śnie to właśnie Jej pokazuje tą straszną "świetlistą dziurę" do innego wymiaru, która trzeszczy głośno i mnie prześladuje.

Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy jest tu może coś na forum o snach ze zmarłymi bliskimi? Jak je odczytywać. Bo często mama we śnie mi mówi że tak na prawdę to jest 5 księżyców. I mówi to tak jakby mówiła że "2+2=4"..


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2014, o 15:03 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Portal może oznaczać nowy etap w życiu. Jakieś zmiany albo jest to informacja dla Ciebie, abyś w ogóle całkowicie zakończyła stare sprawy i wkroczyła na nową ścieżkę.
We śnie się boisz, a ten lęk może właśnie dotyczyć bezpośrednio Twojego życia. Zmian, nowości, może to być lęk przed tym co nieznane.

Z tego co pamiętam, na forum są takie sny, ale, aby je znaleźc musisz raczej przeczytać wszystkie wątki.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: inny wymiar
PostNapisane: 8 paź 2014, o 21:54 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 7 paź 2014, o 20:40
Posty: 30
Podziękowań: 1
Żeby te "nowości" chciały przyjść w ogóle to by było dobrze ;] a tu wieczna stara bida w kółko..
Dziękuję za odpowiedzi i porady :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: inny wymiar
PostNapisane: 9 paź 2014, o 23:05 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Ten inny wymiar to podpowiedź. Wejdź w niego we snie i zobacz co będzie się działo. Przesladuje Ciebie bo zaprasza do wejscia. Jak sie snia zmarli to musisz sprawdzić kiedy sie snią. U mnie niektórzy śnia sie jako uspokojeni inni jako ostrzezenie.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: inny wymiar
PostNapisane: 11 paź 2014, o 14:29 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Rakszaz napisał(a):
Żeby te "nowości" chciały przyjść w ogóle to by było dobrze ;] a tu wieczna stara bida w kółko..
Dziękuję za odpowiedzi i porady :)

Jeżeli zrobisz coś inaczej, pójdziesz "inną drogą" niż dotychczas, wybierzesz coś innego, to już zrobisz mały krok, do tego, aby w Twoim życiu pojawiły się nowości. Poza tym, nic samo z nieba nie spada. Wszystkiemu trzeba dopomóc i tak Twoje podjęte kroki, działania będą podstawą do tego, aby wyeliminować tę "bidę" ;)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: inny wymiar
PostNapisane: 11 paź 2014, o 22:43 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 7 paź 2014, o 20:40
Posty: 30
Podziękowań: 1
Nie ma się wpływu na wszystko w życiu już w to nie wierzę. Na najbliższe dwa lata mam ręce związane i nawet stawanie na głowie nic nie zmieni. Mniejsza z tym.

Poza tym ja nie bardzo wierzę w rzeczy typu "uwierz mocno a się spełni". I ja i moja mam wierzyłyśmy z całych sił, że wygra walkę z rakiem a żyć bardzo bardzo chciała. Ale z tego chcenia i wierzenia nic nie wyszło. Przez to też poczułam się jak naiwniaczka totalna..... I straciłam wiarę już w taką "ideologie". Są rzeczy na które nie ma się wpływu i to mocne "chcenie" zmiany nic nie da.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: inny wymiar
PostNapisane: 11 paź 2014, o 23:09 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Wierzyć zawsze trzeba. Nie można się załamywać i poddawać.

Co do choroby, to ja w takich sytuacjach oczywiście bardzo się martwię, ale też dochodzę do wniosku, że coś się dzieje w jakimś celu. Każda choroba, potknięcie, tragedia ma na celu w życiu czegoś nas nauczyć, zresztą tak samo jak radości i sukcesy. Oczywiście choroba kogoś bliskiego jest bardzo silnym przeżyciem i bardzo mocno to odczuwamy, ale powtarzam poddawać się nie można i doprowadzić do zwątpienia. Niestety jedne sprawy czy sytuacje nie ida po naszej myśli z jakiś względów, a inne idą


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: inny wymiar
PostNapisane: 12 paź 2014, o 18:22 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 7 paź 2014, o 20:40
Posty: 30
Podziękowań: 1
Nie żyje, nie ma jej, zostawiła mnie samą i nic tego nie zmieni. Nie wiem też w jakim celu to piekło zostało na mnie zesłane. Też zawsze w życiu moim widziałam tak jak Ty, że nic nie dzieje się bez powodu, wszystko ma jakiś sens bla bla bla....
Teraz widzę jasno i wyraźnie jakbym po raz pierwszy w życiu oczy otworzyła stu procentowy bezsens. Na pewno nie jest tak, że wszyscy mają "tu" cel istnienia.
Według mnie są ludzie "wybrani" - Ci potrzebni, żyją w jakiś celu po coś i "reszta" czyli tacy co zostali tu zesłani bez sensu, bez celu, nikt o nich "tam" nie da i nikogo nie obchodzą, takie o "mięso armatnie". Trzeba mieć po prostu szczęście żeby się urodzić w pierwszej grupie.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL