Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lip 2012, o 19:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Baran (21 III - 21 IV) - lato 2012

Praca i pieniądze:
Uran przebywający aktualnie w Twoim znaku i wspomagający go Jowisz dodadzą Ci wiary w siebie, zapewnią dużą siłę przebicia, postawę wojowniczą i zdecydowaną. Najlepiej będzie Ci się pracowało indywidualnie, natomiast źle zniesiesz kontrole, wtrącanie się przełożonych czy pracę zespołową. Masz szansę zaskoczyć siebie i innych intrygującymi pomysłami i nowatorskim podejściem do zadań. Zodiakalny Baranie, staraj się przez cały czas być czujnym, gdyż pojawi się wiele nowych, interesujących propozycji. Jednak trzeba być wobec nich realistą. Nie warto ryzykować. Jeśli podejmiesz jakąś nieprzemyślaną decyzję, później będziesz się musiał dużo nagłowić, aby wykręcić się z kłopotów. Szczególną uwagę zwróć na dokumenty, które podpisujesz, zwłaszcza w miejscach, gdzie wyczuwasz wyraźne naciski z zewnątrz. Przez „przypadkowe” nieporozumienie lub czyjąś lekkomyślność może opóźnić się rozwiązanie ważnej dla Ciebie kwestii finansowej. Planując domowy budżet, uważaj na zbędne wydatki, szczególnie na wszelkie okazje i promocje. Staraj się tak działać, by nie ponosić zbytniego ryzyka. Jeśli masz tylko szansę, wybierz się w długą podróż. Odpoczniesz i nabierzesz dystansu do bieżących spraw.

Miłość i partnerstwo:
Lato upłynie pod znakiem gwałtownych emocji. Nastroisz się romantycznie, spojrzysz na świat przez różowe okulary, które skutecznie przesłonią Ci szarą rzeczywistość. Możesz liczyć na ożywienie w życiu towarzyskim, które tak bardzo przecież lubisz. Wreszcie będziesz w swoim żywiole. Ekscytować Cię mogą nowe, niebanalne znajomości, masz szansę poznać ludzi zupełnie innych niż dotychczas. Możliwy jest gwałtowny wybuch namiętności. Nie ulokuj jednak uczuć w kimś, kto znacznie różni się od Ciebie wiekiem lub już jest z kimś na stałe związany. Sierpień to dobry moment na wyznanie uczuć osobie, z którą spotykasz się od dawna. Dzięki temu Wasz związek nabierze wreszcie rumieńców. Nawet jeśli sądzisz, że ukochana osoba jest przekonana co do Twoich uczuć, nie pozostawiaj jej na łasce wyobraźni, a odkryj się przed nią. Pod koniec lata nastąpi przełom w znajomości, która trwa już od jakiegoś czasu. Niestety, gorzej może układać się w małżeństwach z długim stażem, zwłaszcza w okresie „drugiej młodości”. Nietrudno w tej chwili o „trójkąt” małżeński, który rozbije dotychczasowy szczęśliwy układ.

Zdrowie i samopoczucie:
Lato, zwłaszcza lipiec, przyniesie poprawę nastroju. Będziesz atrakcyjna i uwodzicielska, co jest ważne, gdy gwiazdy wzmocnią Twój erotyczny potencjał i silną potrzebę seksualnych fantazji. Śmiało kieruj się teraz kaprysem zamiast rozsądkiem. Przez niekorzystny wpływ Saturna i Plutona możesz czasem czuć się na łasce losu, ale nie wpadaj w panikę, tylko weź się w garść, a Jowisz Ci pomoże.
Przyjazne znaki w 2012 roku: Byk, Panna, Waga, Koziorożec i Wodnik

źródło astro.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2012, o 19:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Byk (21 IV - 21 V) - lato 2012

Praca i pieniądze:
Pod korzystnym wpływem Plutona odnajdziesz w sobie silną motywację do działania, a wszelkie przeszkody wydadzą się łatwe do pokonania. Narzucisz sobie duże wymagania, bo wszystko wyda się możliwe do osiągnięcia. Rzucisz się w wir pracy, nawiążesz nowe kontakty. Spróbuj zadziałać niebanalnie, nowocześnie (zwłaszcza na początku września), tak by wyeksponować swoją osobę, a wszystko, co zaplanujesz, będzie przebiegać zgodnie z planem. Intuicja podpowie Ci, jak najkorzystniej wykorzystać nadarzającą się szansę, by zyskać lepsze stanowisko lub zmienić pracę na ciekawszą i korzystniejszą finansowo. Pomocne będą tu dobre kontakty i układy z doświadczonymi ludźmi, wyżej stojącymi w hierarchii zawodowej lub publicznej. W kwestiach finansowych – dobra passa (koniec września). Możesz pomnożyć kapitał przez wysiłek włożony w pracę zawodową, własny interes, ale też przez jakieś operacje bankowe, szczególnie obligacjami czy papierami wartościowymi. Niewykluczona też wygrana w grach liczbowych, dzięki której mogłabyś sobie pozwolić na daleką podróż. Dzięki Neptunowi jest to czas sprzyjający sukcesom na polu artystycznym i w dziedzinach związanych ze sztuką.
Miłość i partnerstwo:
Nie tylko poczujesz się doskonale psychicznie i fizycznie, ale będziesz też emanować urokiem osobistym. Twoje życie nabierze barw i tempa, wzrośnie temperatura uczuć. Za sprawą Wenus, zwłaszcza w sierpniu, w miłości inicjatywa będzie należeć do Ciebie. Czekają Cię wybuchy namiętności i ochota na erotyczne zabawy. Twoje relacje z partnerem wyraźnie się poprawią, a wszelkie konflikty odejdą w niepamięć. Jest to zapowiedź pozytywnych zmian w Twoim związku. Raz na zawsze zamkniesz pewien etap w życiu i z optymizmem otworzysz nowy – dużo lepszy i ciekawszy niż poprzedni. Samotne Byki mają szansę na zrealizowanie marzeń o wyśnionym partnerze, dlatego nie będziesz skłonna do związania się z mężczyzną przypadkowym. Wakacyjny wyjazd w lipcu może zaowocować fascynacją uczuciową kimś zupełnie nowym. Może to być związek długi, intensywny i ciekawy. Musisz tylko uważnie rozglądać się dokoła. Spełnienie w miłości odmieni Twoje życie na lepsze, sprawi, że poczujesz się atrakcyjna, pożądana i jedyna w swoim rodzaju.
Zdrowie i samopoczucie:
Nadchodzi czas wewnętrznego rozluźnienia, harmonijnego zrównoważenia psychiki i ciała. Odczujesz lekkość i radość życia w pełni pozbawionego problemów. W naturalny sposób przyciągać będziesz ludzi, a Twoje zadowolenie udzieli się najbliższym. To także idealny czas na rekonwalescencję i nabieranie sił. Jeśli regularnie zaczniesz uprawiać sport, nie będziesz musiała długo czekać na efekty. Organizm odwdzięczy Ci się doskonałą kondycją i wzmocnieniem odporności.
Przyjazne znaki w 2012 roku: Byk, Lew, Koziororzec, Skorpion i Wodnik

źródło astro.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2012, o 19:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Bliźnięta (21 V - 21 VI) - lato 2012

Praca i pieniądze:
Będziesz optymistycznie nastawiona do pracy, a Twoja obiektywność i logiczne myślenie pomogą Ci w wypełnianiu obowiązków. W pełni będziesz je kontrolować, biorąc przy tym odpowiedzialność za ich efekt. Jowisz, Saturn i Uran wesprą Cię, jeśli dasz wreszcie sobie szansę, poszukasz niezbędnych sił i dasz upust zgromadzonemu przez długi czas zapasowi twórczych idei. Talent i kwalifikacje będą przy tym doskonałym wsparciem. We wrześniu możesz wpaść na ciekawy pomysł, który za sprawą umiejętności przekonywania uda Ci się przeforsować i zrealizować. Jeśli nie wypuścisz z rąk inicjatywy i pójdziesz za ciosem, przypieczętujesz pierwszy sukces kolejnym znaczącym projektem. Planując wydatki, możesz uwzględnić zakup jakiegoś ładnego i praktycznego mebla lub sprzętu do domu, a będziesz z niego zadowolona pod każdym względem. We wszystkich poczynaniach konieczny jest rozsądek, bo przez niekorzystny wpływ Neptuna, nadmierny optymizm lub łatwowierność mogą być przyczyną straty, a nie spodziewanego, dużego zysku. Unikaj w tym czasie ludzi, którzy obiecują „złote góry”.

Miłość i partnerstwo:
Zyskasz na atrakcyjności, a przy tym zaczniesz działać dynamicznie i zaradnie. Odczujesz wpływ Planety Szczęścia, Jowisza, a to zapowiada naprawdę gorący okres, zwłaszcza w sierpniu. Twoje serce się obudzi, ogarnie Cię fala gorących uczuć. Będziesz szczęśliwa i promienna, odczujesz potrzebę harmonii, wyrozumiałości i oddania. Dojdziesz do wniosku, że szczęście małżeńskie wymaga pełnej akceptacji partnera takim, jakim jest, ze wszystkimi zaletami i wadami. Dzięki temu Wasza psychiczna więź się umocni. Wzmogą się Twoje instynkty, pobudzi erotyczna wyobraźnia i wzajemna fascynacja. Nawet jeśli swojego mężczyznę znasz dwadzieścia lat, zakochasz się w nim znowu jak nastolatka. Ta miłość podtrzyma Cię na duchu w trudnych chwilach, a te szczęśliwe uczyni jeszcze wspanialszymi. Jeśli jesteś samotna, szukaj stałego partnera, bo nie zabraknie okazji do zawarcia nowych znajomości (lipiec). Towarzyskie kontakty i nowe przyjaźnie mogą przynieść wielką miłość. Jeśli naprawdę się zakochasz, nie skrywaj swoich uczuć. Wówczas możesz być pewna, że Twoja miłość zostanie odwzajemniona.
Zdrowie i samopoczucie:
Wokół Ciebie będzie się działo naprawdę wiele. Spodziewaj się świetnego samopoczucia i bądź pewna, że siły Cię nie opuszczą aż do końca sierpnia. Będziesz aktywna, dynamiczna, żywotna. Przeszkody wydadzą się łatwe do pokonania. Nadmiar energii wyładuj w fizycznej aktywności (sport, piesze lub rowerowe wycieczki, praca w ogrodzie). W przypadku choroby gwarantowany szybki powrót do zdrowia. Korzystne efekty da masaż ciała i rozpoczęcie diety lub głodówki leczniczej.
Przyjazne znaki w 2012 roku: Bliźnięta, Rak, Panna, Skorpion i Koziorożec

źródło astro.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2012, o 19:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Rak (22 VI - 22 VII) - lato 2012

Praca i pieniądze:
Będziesz optymistycznie nastawiona do pracy, a Twoja obiektywność i logiczne myślenie pomogą Ci w wypełnianiu obowiązków. W pełni będziesz je kontrolować, biorąc przy tym odpowiedzialność za ich efekt. Jowisz, Saturn i Uran wesprą Cię, jeśli dasz wreszcie sobie szansę, poszukasz niezbędnych sił i dasz upust zgromadzonemu przez długi czas zapasowi twórczych idei. Talent i kwalifikacje będą przy tym doskonałym wsparciem. We wrześniu możesz wpaść na ciekawy pomysł, który za sprawą umiejętności przekonywania uda Ci się przeforsować i zrealizować. Jeśli nie wypuścisz z rąk inicjatywy i pójdziesz za ciosem, przypieczętujesz pierwszy sukces kolejnym znaczącym projektem. Planując wydatki, możesz uwzględnić zakup jakiegoś ładnego i praktycznego mebla lub sprzętu do domu, a będziesz z niego zadowolona pod każdym względem. We wszystkich poczynaniach konieczny jest rozsądek, bo przez niekorzystny wpływ Neptuna, nadmierny optymizm lub łatwowierność mogą być przyczyną straty, a nie spodziewanego, dużego zysku. Unikaj w tym czasie ludzi, którzy obiecują „złote góry”.

Miłość i partnerstwo:
Zyskasz na atrakcyjności, a przy tym zaczniesz działać dynamicznie i zaradnie. Odczujesz wpływ Planety Szczęścia, Jowisza, a to zapowiada naprawdę gorący okres, zwłaszcza w sierpniu. Twoje serce się obudzi, ogarnie Cię fala gorących uczuć. Będziesz szczęśliwa i promienna, odczujesz potrzebę harmonii, wyrozumiałości i oddania. Dojdziesz do wniosku, że szczęście małżeńskie wymaga pełnej akceptacji partnera takim, jakim jest, ze wszystkimi zaletami i wadami. Dzięki temu Wasza psychiczna więź się umocni. Wzmogą się Twoje instynkty, pobudzi erotyczna wyobraźnia i wzajemna fascynacja. Nawet jeśli swojego mężczyznę znasz dwadzieścia lat, zakochasz się w nim znowu jak nastolatka. Ta miłość podtrzyma Cię na duchu w trudnych chwilach, a te szczęśliwe uczyni jeszcze wspanialszymi. Jeśli jesteś samotna, szukaj stałego partnera, bo nie zabraknie okazji do zawarcia nowych znajomości (lipiec). Towarzyskie kontakty i nowe przyjaźnie mogą przynieść wielką miłość. Jeśli naprawdę się zakochasz, nie skrywaj swoich uczuć. Wówczas możesz być pewna, że Twoja miłość zostanie odwzajemniona.

Zdrowie i samopoczucie:
Wokół Ciebie będzie się działo naprawdę wiele. Spodziewaj się świetnego samopoczucia i bądź pewna, że siły Cię nie opuszczą aż do końca sierpnia. Będziesz aktywna, dynamiczna, żywotna. Przeszkody wydadzą się łatwe do pokonania. Nadmiar energii wyładuj w fizycznej aktywności (sport, piesze lub rowerowe wycieczki, praca w ogrodzie). W przypadku choroby gwarantowany szybki powrót do zdrowia. Korzystne efekty da masaż ciała i rozpoczęcie diety lub głodówki leczniczej.
Przyjazne znaki w 2012 roku: Bliźnięta, Rak, Panna, Skorpion i Koziorożec

źródło astro.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2012, o 19:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Lew (23 VII - 23 VIII) - lato 2012

Praca i pieniądze:
Uran wzmocni w Tobie motywację do działania, nauczy przyjaźni i współpracy z innymi ludźmi. Dopisze Ci talent dyplomatyczny i ujawni się intuicja, co pomoże w konsekwentnej realizacji zaplanowanej strategii działania. To dobry moment, by umocnić swą pozycję w firmie oraz ustabilizować sytuację materialną. Głowę zaprzątać Ci będą liczne pomysły i plany twórcze, adekwatne do Twojej pracy. Będziesz pewna siebie, dlatego zaufają Ci zarówno współpracownicy, jak szefowie. Już w lipcu odczujesz przypływ energii i wzmocni się w Tobie chęć zdrowej rywalizacji. Sprzyjający w tym czasie Jowisz sprawi, że wszelkie pertraktacje i podpisywane umowy będą korzystne. Nie musisz się obawiać, że podjęte ryzyko przyniesie szkody. Wytężona praca i wysiłek zapewnią Ci profity pod warunkiem, że zaufasz intuicji. Saturn sprzyja w tym czasie zakupom nieruchomości. Jeśli marzysz o własnym domku za miastem, to dobry moment na staranie się o kredyt. We wrześniu znowu szansa na korzystne kontakty zawodowe i harmonijną współpracę. Wzbudzisz uznanie wśród najbliższego otoczenia wysiłkiem, jaki wkładasz w to, co robisz.

Miłość i partnerstwo:
Poczujesz się jak nastolatka. Młodzieńcza niefrasobliwość i beztroskie podejście do życia zdominują sferę Twoich uczuć. Uran obdarzy Cię urokiem osobistym, umożliwi świetne kontakty i sukcesy towarzyskie. Przyśpieszy się tempo Twojego życia, zwłaszcza w lipcu. Nastawisz się na maksimum przeżyć, szaloną zabawę i podboje sercowe. Twoja śmiałość i finezja ułatwią nawiązywanie flirtów i znajomości. Będziesz odważniejsza w sypialni i otwarta na erotyczne fantazje. Samotne Lwy podczas urlopu, zwłaszcza za granicą, mają szansę na ekscytujące przeżycie miłosne. Jeśli jesteś uwikłana w jakieś komplikacje uczuciowe, znajdziesz rozwiązanie swoich problemów. Lato tego roku sprzyja stabilizacji związku, zawarciu małżeństwa lub poczęciu planowanego dziecka. W związkach o długim stażu, które przetrwały próbę czasu i niejedną burzę, nastąpi korzystne ożywienie. Nie zdziw się, kiedy niespodziewanie dostaniesz od męża bukiet róż lub zaproszenie do teatru. Zawiążą się nowe przyjaźnie i umocnią stare. To wszystko zaprocentuje po okresie wakacyjnym

Zdrowie i samopoczucie:
Zwiększy się Twoja odporność psychiczna, a zdrowie ulegnie poprawie. Odczujesz spokój, pogodzisz się ze sobą. Pogodą ducha i radością zarazisz otoczenie. Jeśli cierpisz na jakieś chroniczne choroby, zwłaszcza związane z układem kostnym i skórą, za sprawą korzystnego wpływu Saturna będą one mniej dokuczliwe, możliwa jest nawet pewna poprawa. Natomiast Uran zachęca Cię do zastosowania niekonwencjonalnych zabiegów medycznych, które będą teraz wyjątkowo skuteczne.
Przyjazne znak w 2012 roku: Baran, Rak, Waga, Lew i Koziorożec

źródło astro.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2012, o 19:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Panna (24 VIII - 23 IX) - lato 2012

Praca i pieniądze:
Duża doza optymizmu, zdolność przewidywania i planowania przyszłych zadań – to Twoje aktualne zalety, którym będzie patronował korzystny układ planet. Skoncentrujesz się na dążeniu do obranych przez siebie celów, a Twoja drobiazgowość i pedantyczność ułatwią te działania. Sprawy pozornie trudne do zrealizowania nie będą stanowiły w tym czasie problemu. Panno, zwłaszcza czerwiec okaże się najlepszym okresem, byś polepszyła swoją sytuację życiową. W końcu uwierzysz, że się to uda. Praca będzie jednak wymagać od Ciebie wiele wysiłku i cierpliwości – nie należy się łudzić, że osiągnięcia przyjdą łatwo. Ale tym bardziej będziesz dumna z efektów swoich starań. Do września musisz uparcie dążyć do celu, nie zważając na przeszkody. To także odpowiedni moment na decyzje dotyczące zakupu nieruchomości czy budowy domu. Pluton będzie wspomagał zwłaszcza osoby ciężko pracujące nad jakimś dużym przedsięwzięciem. Podejmiesz decyzję, w wyniku której wyjdziesz finansowo „na prostą”. Musisz jednak uważać z nieuzasadnionym optymizmem, bo zwodniczy Neptun może chcieć pomieszać Ci szyki.

Miłość i partnerstwo:
Pod wpływem Jowisza staniesz się wyjątkowo atrakcyjna, wręcz olśniewająca urokiem osobistym. Jest to czas sukcesów w zawieraniu znajomości i kontaktów intymnych. Odkryjesz, jakie to przyjemne znaleźć się w centrum uwagi. Będziesz wzbudzać zainteresowanie mężczyzn, którzy zaczną Cię adorować i obdarzać względami. A Ty masz szansę zniewalać ich swym wdziękiem, taktem oraz umiejętnością prowadzenia ciekawej konwersacji. Pluton w tym czasie (zwłaszcza w lipcu) stymuluje fascynację, pogłębi emocje i potrzebę intensywnego przeżywania miłości. Jest duża szansa na to, że w lipcu/sierpniu poznasz miłość swojego życia, kogoś nieprzypadkowego i przeznaczonego Ci przez los. Zatem miej oczy szeroko otwarte, bo miłość może przyjść w najbardziej nieoczekiwanym momencie. W małżeństwach generalnie czas spokojny i harmonijny, ale jeśli jesteś w okresie tzw. drugiej młodości, pojawi się okazja i pokusa na, zdawałoby się niezobowiązujący, flirt z dużo młodszą osobą. Postaraj się jednak uwzględnić realia, w których żyjesz, i nie narób głupstw.
Zdrowie i samopoczucie:
Lato to okres wewnętrznego rozluźnienia, harmonijnego zrównoważenia psychiki i ciała. Odczujesz radość życia, pewien podniosły nastrój, a Twoje potrzeby seksualne rozkwitną ze zdwojoną siłą. Dobre samopoczucie będzie wypływać z przekonania, że postępujesz właściwie wobec siebie i innych. Będzie to też czas na refleksję. Wiele Panien odkryje istotne prawdy o sobie. Siły żywotne organizmu wzrosną, skuteczne będą ćwiczenia relaksacyjne, np. joga. Jeśli jesteś znerwicowana i zestresowana, odczujesz poprawę stanu zdrowia.
Przyjazne znaki w 2012 roku: Lew, Waga, Skorpion i Ryby

źródło astro.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2012, o 19:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Waga (24 IX - 23 X) - lato 2012

Praca i pieniądze:
Zapowiada się okres zamieszania i niepewności, w którym kierunek Twojego życia i życiowe cele mogą stać się niejasne. Wago, pod wpływem Plutona wszelkie obowiązki możesz zacząć odczuwać jako przymus i uważać, że jesteś niedoceniana, mimo ogromnego nakładu pracy, energii i poświęceń. Mogą pojawić się jakieś nieokreślone trudności i przeszkody, ale absolutnie nie należy się uginać pod ich naporem. Być może pewne dotychczasowe rozwiązania w sferze zawodowej trzeba będzie odrzucić i zacząć wszystko od nowa. Jeśli szybko zrozumiesz, że jest to część Twojego przeznaczenia, łatwiej zniesiesz niepewność i lęk o przyszłość. Całkowita zmiana miejsca pracy lub branży (jeśli już, to we wrześniu), choć nie odbędzie się bezboleśnie, w perspektywie kilku lat wyjdzie Ci tylko na dobre. Przy podejmowaniu ważnych decyzji nie działaj jednak pochopnie, połącz rozwagę z odwagą, potrzebny będzie nie tylko rozum, ale i intuicja. Ponieważ od połowy roku wspiera Cię Jowisz, możesz pomyśleć też o pracy za granicą. Jeśli planujesz jakieś inwestycje, a wydatków będzie więcej niż pieniędzy, to ewentualne kredyty zaciągaj z dużą ostrożnością.
Miłość i partnerstwo:
Mimo zamieszania w pracy, Twoje samopoczucie będzie doskonałe, a optymizm, graniczyć może wręcz z lekkomyślnością. Skutkiem tego będzie emocjonalne otwarcie się na innych ludzi i pragnienie kontaktu uczuciowego bez oglądania się na konsekwencje. Przez niekorzystne działanie Plutona i Urana mogą uwolnić się napięcia, ale tylko w związkach o długim stażu. Jest to w ogóle czas sprzyjający romansom, więc uważaj na siebie, by jeszcze bardziej nie skomplikować sobie życia. Najbardziej narażone na zamieszanie są związki ze znakami ognistymi (Baran, Lew, Strzelec). Jeśli uporasz się z pokusami, w sierpniu przeżyjesz niezapomniane chwile przy boku partnera. Nie broń się przed okazywaniem mu uczuć i wyrażaniem swoich potrzeb, nawet tych najbardziej skrytych. Wyjaśnią się też wszelkie nieporozumienia, jakie do tej pory kładły się cieniem na Waszym związku. Natomiast jeśli jesteś samotną Wagą, w lipcu zrozumiesz, co znaczy szczęście. Nieśmiałość gdzieś się ulotni, będziesz przejawiać inicjatywę, mieć szalone pomysły i niewyczerpaną ochotę na seks. Zwróć uwagę na zachęcające sygnały, jakie wysyła osoba, która Ci się podoba. Może to być niepowtarzalna okazja i szansa na ułożenie sobie życia.
Zdrowie i samopoczucie:
Poprzez wpływ opozycyjnego Urana odczujesz psychiczne ożywienie i zechcesz rozładować w działaniu nagromadzoną energię. Ale nie przesadzaj, używając życia – szaleństwa i nadmiar emocji mogą osłabić Twój organizm i nadszarpnąć zdrowie. Pozytywne skutki przyniesie Ci sport, a przy okazji zrzucisz parę kilogramów.
Przyjazne znak w 2012 roku: Byk, Rak, Skorpion, Strzelec i Koziorożec

źródło astro.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2012, o 19:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Skorpion (24 X - 22 XI) - lato 2012

Praca i pieniądze:
W sprawach finansowych będzie Ci się wyjątkowo dobrze układać. Pluton pomoże Ci przezwyciężyć wszelkie trudności i otoczy Cię opieką, dzięki której Twoje szanse na zarobienie dodatkowych pieniędzy znacznie wzrosną. Może też ulec radykalnej zmianie cel, któremu poświęcasz swe życie. Uda Ci się połączyć racjonalne spojrzenie z „szóstym zmysłem”, a do głowy przyjdą nowe pomysły i idee. Znajdziesz rozwiązania spraw pozornie wręcz niemożliwych do rozwikłania. Dzięki opiece Neptuna, szczególnie powodzić się będzie Skorpionom, które mają styczność w pracy z modą, wyposażeniem wnętrz, artystom i ludziom zajmującym się sztuką użytkową. Będziesz podróżować i załatwiać wiele spraw – niewykluczone, że w odległych miejscach. Jeśli prowadzisz własny biznes, możesz wejść w kooperację z firmą zagraniczną. Saturn sprzyja objęciu w posiadanie jakiejś posiadłości, zakupowi ziemi, rozpoczęciu budowy. W sierpniu uważaj na finanse, nie daj się ponieść fantazji na zbędne wydatki, do czego będzie zachęcać Cię beztroski Jowisz. Ale już we wrześniu nadzieja na większy zakup czy wymarzoną daleką i kosztowną podróż może stać się rzeczywistością.

Miłość i partnerstwo:
a uczucia między Tobą i partnerem się pogłębią. Na więcej wyrozumiałości możesz liczyć nie tylko z jego strony, ale także najbliższych Ci osób. Będziesz dążyć do pełnej harmonii z otoczeniem, bo już dojrzałaś do tego. Dojdzie do głosu rozsądek oraz Twoja dobroć, w końcu zrozumiesz, na czym najbardziej Ci w życiu zależy. To wszystko naprawdę sprawi Ci radość. Rozkwitną nowe przyjaźnie, odnowią się więzi rodzinne. W kontaktach partnerskich fantazja i rozsądek będą szły ze sobą w parze, więc łatwo będzie o nić porozumienia uczuciowego. Zauważysz, że jakość wzajemnych stosunków mniej zależy od seksu, a więcej od zrównoważenia Waszych charakterów. Jeżeli w Twoim związku są jakieś napięcia, wyjedźcie razem na wakacje, najlepiej za granicę. Tam bez codziennych stresów odnowieniu ulegnie więź emocjonalna, a nieporozumienia załagodzone. Jeśli jesteś samotna, najpewniej w lipcu, ktoś, kogo poznasz, nie poprzestanie na romansie – jego zamiary wobec Ciebie będą dużo poważniejsze, niżby Ci się początkowo wydawało.

Zdrowie i samopoczucie:
Na początku lata warto skupić się na wyglądzie zewnętrznym, bo zmiana image'u świetnie wpłynie na Ciebie. Poczujesz, jak opuści Cię stres i wiosenne napięcie, poczujesz się zrelaksowana i pogodnie spojrzysz w przyszłość. Będziesz mieć doskonały wpływ na otoczenie, ludzie będą się przy Tobie czuć komfortowo i nabierać energii. Nastąpi wzmocnienie odporności i ogólna poprawa zdrowia. Przy odpowiednim pobudzeniu organizmu, np. dietą oczyszczającą, pozbędziesz się wieloletnich dolegliwości czy chronicznego bólu.
Przyjazne znaki w 2012 roku: Bliźnięta, Lew, Skorpion, Strzelec i Ryby

źródło astro.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2012, o 19:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Strzelec (23 XI - 21 XII) - lato 2012

Praca i pieniądze:
Początek sezonu przyniesie Ci poczucie znudzenia dotychczasową pracą. Wprawdzie cenisz sobie stabilne zajęcie, ale Twój charakter domaga się ciągłego pobudzania inteligencji i okazji do wykazywania się oryginalnością. Odczujesz wspierającą energię Urana, który popychać będzie Cię w kierunku rewolucyjnych zmian na polu zawodowym. Pojawią się całkiem nowe możliwości zrealizowania się. Nic nie uda się bez ciężkiej pracy, ale jest szansa na wprowadzanie nowych, oryginalnych i twórczych pomysłów, które otworzą drzwi do kariery. Być może będzie to sygnał do rozpoczęcia pracy na własny rachunek. Najkorzystniejsze byłoby poszukanie zajęcia w branży turystycznej lub związanej ze sportem, bo to będzie coś, co kochają wszystkie Strzelce. We wrześniu widoczne efekty pracy wzmocnią Cię w Twoich postanowieniach. Pod wpływem opozycyjnego Jowisza możesz zbyt lekką ręką wydawać pieniądze czy zainwestować je w nieodpowiednim czasie i bez korzyści. Jednak dzięki korzystnemu oddziaływaniu Saturna wszelkie sprawy oparte na wytrwałości, rzetelności i głębokiej wiedzy (np. studia) mogą przynieść pełną satysfakcję.

Miłość i partnerstwo:
Ogarnie Cię poczucie całkowitej beztroski i psychicznego odprężenia. Będziesz wyjątkowo atrakcyjna dla płci przeciwnej – przyciągać ich będzie Twój tajemniczy magnetyzm. Neptun nastroi Cię sentymentalnie, oddasz się marzeniom o romantycznej, nierzeczywistej wręcz miłości. Jednak w tym sezonie nie ma widoków na zawarcie poważnego związku partnerskiego lub małżeństwa – wciąż wzmacnia się Twoja ekscentryczność i pragnienie niezależności, a Twój niekonwencjonalny styl bycia jest dla wielu osób nie do zaakceptowania. Lecz wszelkie znajomości, jakie zawrzesz tego lata (sierpień), urozmaicą Twoje życie, a nawet wzbogacą Cię duchowo. Będziesz szczególnie przyciągać osoby z żywiołu powietrza: Bliźnięta i Wagi. Jeśli jak większość Strzelców łatwo ulegasz pokusom, możesz lato spędzić w ramionach przypadkowych amantów, a takie krótkotrwałe znajomości nie przyniosą nic prócz chwilowej satysfakcji. Jeżeli pod wpływem impulsu zechcesz planować ślub czy też wspólne zamieszkanie z kimś dopiero co poznanym, lepiej odczekaj z tym do późnej jesieni, bo czas może jeszcze zweryfikować Twoją decyzję.
Zdrowie i samopoczucie:
Pełna optymizmu, poczujesz się o wiele młodziej i tak też będziesz postępować. Na wakacje postaraj się wyjechać nad morze, aby uzupełnić zapas jodu w organizmie. W sprawach intymnych zdominuje Cię potrzeba erotycznych fantazji i niecodziennych zachowań. Będziesz bardziej wrażliwa na humory i nastroje innych ludzi, wystrzegaj się jednak osób o negatywnym sposobie myślenia, po spotkaniu z którymi będziesz czuć się wyczerpana i przygnębiona.
Przyjazne znaki w 2012 roku: Baran, Bliźnięta, Panna, Lew i Ryby

źródło astro.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2012, o 19:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Koziorożec (22 XII - 20 I) - lato 2012

Praca i pieniądze:
Pod wpływem Plutona przebywającego aktualnie w Twoim znaku ożywisz się, zaczniesz działać energiczniej i bardziej przedsiębiorczo. Wyeksponujesz swoją oryginalność, pomysłowość i chęć robienia czegoś innego niż dotychczas. Zaczniesz bardziej ufać sobie, a przeszkody staną się łatwiejsze do przeskoczenia. Koziorożcu, będziesz walczył o to, by być w centrum zainteresowania i nadawać ton otoczeniu. Energiczne działanie pozwoli Ci rozstrzygnąć ważne sprawy zawodowe i finansowe. Jednak będzie wymagać to działań niestandardowych, czasem wręcz szalonych, np. nagłej decyzji o zmianie zawodu, dziedziny biznesu lub miejsca zamieszkania. Zwłaszcza czerwiec sprzyja poszukiwaniu nowej pracy. W intuicyjnym rozwiązywaniu problemów pomoże Ci Neptun, który mocno sprzyja osobom urodzonym w Twoim znaku, szczególnie gdy mają do czynienia z telewizją, filmem czy muzyką. Wrzesień może zaowocować nieoczekiwaną perspektywą awansu lub nowego interesu. Możliwe, że wymyślisz jakiś sposób na pomnożenie gotówki, lecz nie podejmuj ryzykownych przedsięwzięć finansowych pod wpływem emocji, gdyż zamiast zyskać, możesz stracić. I nawet jeśli nic nie zmienisz w swoim życiu, bądź pewna, że zostaną Ci ważne doświadczenia.

Miłość i partnerstwo:
Wraz z letnią aurą ogarnie Cię poczucie całkowitej beztroski i psychicznego luzu. Będziesz wyglądać kwitnąco i poczujesz się pewna siebie, z powodzeniem wykorzystasz swój wdzięk w sprawach sercowych. W sierpniu zapowiada się okres intensywnych kontaktów z płcią przeciwną. Możesz liczyć też na nowe przyjaźnie z ciekawymi ludźmi. Za sprawą Neptuna i Urana masz szansę nawiążać tajemniczą i ekscytującą znajomość. Choć okoliczności będą romantyczne i zmysły się rozbudzą, znajomość zawarta pod wpływem tych planet zazwyczaj nie trwa długo. Nie planuj przedwcześnie i nie oczekuj po niej zbyt wiele – czas pokaże, czy warto inwestować energię i emocje w coś tak niepewnego. Jeśli jesteś w stałym związku, gdzie zdarzają się napięcia, a Ty czujesz, że oparty jest on wyłącznie na konwencjach i słabych podstawach, opuści Cię zapał w nieustających staraniach, by dogodzić partnerowi. Możesz być nawet skłonna się od niego uwolnić. Jednak spróbuj przeczekać kryzys i nie działaj pod wpływem emocji, zwłaszcza jeśli macie małe dzieci.
Zdrowie i samopoczucie:
Zapowiada się gorący czas, który nie pozwala myśleć o zmęczeniu i odpoczynku. Wzrośnie wiara we własne siły, która skłoni do podejmowania stanowczych i decydujących działań. Za sprawą Plutona i Neptuna czekają Cię pozytywne zmiany, a nawet wewnętrzna przemiana. Zagrożeń dla zdrowia nie ma, ale ze względu na niekorzystny wpływ Urana lepiej odłożyć na później planowane operacje czy poważniejsze zabiegi kosmetyczne.
Przyjazne znaki w 2012 roku: Bliźnięta, Panna, Waga, Koziorożec i Wodnik

źródło astro.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL