[ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lip 2012, o 18:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 09:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Wodnik (21 I - 19 II) - lato 2012

Praca i pieniądze:
Poczujesz wigor i zapał do pracy, będziesz pozytywnie nastawiona do współpracowników. Wyostrzy się Twój refleks i postrzeganie detali. Męczyć Cię będą rutynowe zajęcia, za to wszelkie nietypowe działania dadzą mnóstwo satysfakcji. Pojawi się okazja, by zabłysnąć ciekawym pomysłem, inicjatywą, a nawet zająć się działalnością charytatywną. Rozwiązując jakąś kwestię, możesz wpaść na intrygujący pomysł lub znaleźć przysłowiową kropkę nad „i” ważnego zagadnienia, nad którym od dłuższego czasu pracujesz. Otwierają się możliwości awansu, jednak tylko pod warunkiem, że nie będziesz siedzieć z założonymi rękami, a czynnie przystąpisz do wykorzystania swoich możliwości. Posłuż się przy tym swoją inwencją, energią oraz doświadczeniem. Potrzebne będzie przy tym opanowanie i zachowanie zdrowego rozsądku. Do takich planów łatwo będzie Ci znaleźć poparcie czy sponsora. Niespodziewany uśmiech losu może też ułatwić rozwiązanie jakiegoś problemu finansowego. Nie przekładaj niczego na lepsze czasy, bo czuwają nad Tobą planety w doskonałej konfiguracji: Jowisz, Saturn i Uran. We wrześniu dopisze Ci odwaga – Twoje decyzje będą błyskawiczne, wręcz pochopne, ale dzięki temu pomożesz komuś znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

Miłość i partnerstwo:
Przed Tobą piękny okres, w którym miłość odegra pierwszoplanową rolę. Uran podkreśli Twój urok, sprzyjając powodzeniu w miłości, towarzyskim kontaktom i dając seksualne podniecenie. Możesz zachowywać się nieco ekstrawagancko, ale to czasem sprzyja twórczej ekspresji. W sierpniu codzienne sprawy nabiorą tempa, odniesiesz wrażenie, jakby brakowało Ci na wszystko czasu. Okoliczności będą sprzyjały zawieraniu znajomości i przyjaźni, względnie ich umacnianiu. Możesz poznać kogoś fascynującego, kto sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i pewnie. Jowisz będzie wywierać korzystny wpływ na partnerskie relacje, a przy tym wciąż ktoś będzie zabiegał o Twoje względy. Czekają Cię przyjaźnie, flirty, radość w rodzinie, intymne kontakty. Atmosfera stanie się bardziej romantyczna i naładowana erotyzmem. W stałych związkach nastąpi spełnienie w miłości, szczęśliwe macierzyństwo lub poczęcie. Wpływ Saturna sprzyja też umacnianiu kontaktów z ludźmi z autorytetem.
Zdrowie i samopoczucie:
Uran do spółki z Jowiszem wyzwolą w Tobie optymistyczne spojrzenie na świat, ktoremu towarzyszyć będzie zadowolenie z siebie i innych. Zaczniesz tryskać energią, nowymi oryginalnymi pomysłami. Zauważą to Twoi przyjaciele, bo będą się czuć w Twojej obecności świetnie jak nigdy dotąd. Jeśli planujesz operację lub niewielki zabieg, to nie mogłaś wybrać lepszego momentu. Wszystko pójdzie pomyślnie i bardzo szybko zregenerujesz siły. Jest to także dobry czas na wizytę u dentysty.
Przyjazne znaki w 2012 roku: Baran, Byk, Panna i Lew

źródło astro.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2012, o 18:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 09:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Ryby (20II - 20 III) - lato 2012

Praca i pieniądze:
Zbieraj siły, bo przed Tobą wspaniały okres rozkwitu, zadowolenia z pracy, powodzenia i satysfakcji płynącej z poczucia własnej wartości. Będziesz mogła naładować się nową energią i złapać „drugi oddech”. Dzięki Neptunowi odczujesz przypływ twórczej siły. Pluton zaś wzmocni Cię, tak byś mogła przejąć inicjatywę i pobudzi w Tobie instynkt walki z konkurencją, podkreślając naturalną pasję działania. Posługując się intuicją, nawet czasem wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi, możesz wiele zyskać. Zwłaszcza w czerwcu licz na niespodziewane korzyści i szczęście w przedsięwzięciach. Unormują się przy tym stare, niezałatwione sprawy. Jeśli wpadną Ci do głowy jakieś pomysły czy projekty, teraz jest najlepszy moment na ich realizację. Zodiakalne Ryby zajmujące kierownicze stanowiska zdobędą większą swobodę manewru, mogą czekać je nawet osiągnięcia w działalności związanej z funkcjami państwowymi. Spróbuj zaryzykować i zrealizować zamierzenia, co do których od dawna brak ci odwagi, np. zmienić samochód na lepszy. Niebezpieczeństwo niesie jednak zupełne nieliczenie się z pieniędzmi i beztroskie ich wydawanie na przedmioty luksusowe.
Miłość i partnerstwo:
Przybędzie Ci pewności siebie, a Neptun pobudzi Twój wdzięk, inteligencję, ujmujący sposób bycia i dar dyplomacji. W związkach, które przeżywały ostatnio złe chwile, nastąpi wyraźna poprawa. Wzmocnią się Wasze uczucia, zapanuje atmosfera tkliwości, oddania. Licz w ogóle na powodzenie w rozwiązaniu spraw domowych. Poczujesz się szczęśliwa i usatysfakcjonowana rodzinnym życiem, które przez całe lato będzie trwać w harmonii. Odniesiesz wrażenie, że w Twoim życiu wszystko układa się jak należy. Będzie to także czas sprzyjający nawiązywaniu serdecznych przyjaźni i umacnianiu ich za sprawą częstych spotkań towarzyskich. Jeśli jesteś samotna, na wakacyjnym wyjeździe oczarujesz mężczyznę, z którym nawiążesz duchowe porozumienie i który będzie miał podobne poglądy na życie. Niewinny początkowo flirt może się szybko rozwinąć w gorącą, namiętną miłość. Położenie Plutona wskazuje na związek nieprzypadkowy – z przeznaczenia. Jeśli uda Ci się utrzymać go do jesieni, możesz liczyć na finał przed ołtarzem na Wielkanoc.
Zdrowie i samopoczucie:
Odczujesz pociąg do rzeczy niezwykłych, Twoje zainteresowanie może wzbudzić parapsychologia. Zyskasz większe poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji życiowej. Poprawi Ci się humor i spojrzysz na otoczenie z dużą dozą tolerancji. Nie nadużywaj w tym czasie kawy i ogranicz palenie, możesz nawet spróbować całkiem je rzucić. Twoja dieta powinna być mniej kaloryczna, warto też zacząć się więcej ruszać. Bardzo korzystne dla Twojego zdrowia będzie połączenie wysiłku fizycznego z wodą. Najlepszym wyjściem jest urlop nad morzem.
Przyjazne znaki w 2012 roku: Bliźnięta, Panna, Waga, Strzelec i Ryby

źródło astro.pl


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL