Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 wrz 2012, o 21:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Witajcie, każdy z Was słyszał o hipnozie,

Hipnoza (grec. ύπνος = ýpnos, w wolnym znaczeniu sen) – stan psychiczny częściowego wyłączenia świadomości, pomiędzy snem a jawą, charakteryzujący się wzmożoną podatnością na sugestię.

Hipnoza jest wykorzystywana w psychologii klinicznej i hipnoterapii, między innymi jako jedna z metod diagnozowania i leczenia zaburzeń nerwicowych oraz w terapii uzależnień. Hipnoza pozwala na wydobycie z obszarów podświadomości zapamiętanych obrazów i sytuacji, dzięki czemu znajduje zastosowanie w kryminalistyce.


W tym temacie chciałbym Wam przybliżyć Hipnozę regresyjną:

Regresja hipnotyczna – jedna z metod terapeutycznych. Polega na wprowadzeniu człowieka w stan hipnozy i powolnym cofaniu się pamięcią do czasu, kiedy zaistniało traumatyczne wydarzenie (proces zwany ogólnie w psychologii regresją). Regresja polega zatem na naprawianiu pamięciowego śladu.
Błędy, które popełniliśmy w przeszłości stanowią swego rodzaju blokadę, która ma wpływ na całe życie człowieka. Regresja jest metodą usunięcia tej blokady. Umożliwia ona zmianę uwarunkowań zakodowanych w podświadomości i podobno stwarza możliwości otwarcia się na nowe postrzeganie świata i rzeczywistości.


skoro już wiemy co to jest hipnoza regresyjna, chciałbym zaprezentować Wam dwa filmiki, jeden jest przygotowany z myślą o mężczyznach, drugi z myślą o kobietach.
W filmiku hipnotyzer będzie dawał Wam wskazówki do tego co powinniście po kolei robić aby dowiedzieć się o swoim poprzednim wcieleniu.

Wersja dla mężczyzn:



Wersja dla kobiet:



Ja powiem szczerze, próbowałem wejść w stan hipnozy chyba kilka razy, raz nawet udało mi się cofnąć do poprzedniego wcielenia, niemniej jednak obrazy które tam widziałem były dla mnie niejasne. Może Wam się uda, czekam na wyniki.


źródło: wikipedia.pl
youtube.pl

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2012, o 08:43 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Kilka razy wchodziłam w stan hipnozy przy tej muzyce, także dla mnie już jest znana :)

Poprzednie wcielenia pokazały się, raz się nieźle uśmiałam :D Niosąc kosz pełen świeżych śmierdzących ryb przez targowisko śmieszył mnie mój humor ;) I cała sytuacja, w której nie rozumiałam ani słowa z arabskiego języka, którym posługiwali się ludzie :D

Przyznam, że byłam zestresowana na początku, ale po kilku razach wchodzenia w regresję pozbyłam się strachu. Mogą się co prawda zdarzyć sytuacje patologiczne i również taką miałam, ale jak widać żyję ;) Odczucia są czasem niemal fizyczne i to jest piękne, lubię też wchodzić w ten stan dla zobaczenia kawałka świata w dodatku w przeszłości :) Jaka wtedy byłam, co myślałam, jaki miałam charakter - to bardzo daje do myślenia. Zdarzy się również niektórym na pewno rozpoznanie kogoś bliskiego, z kim też wtedy mieliśmy kontakt. Można spróbować zadać pytanie dokładne odnośnie jakiejś osoby, z którą wydają się nas łączyć specyficzne relacje - być może uda nam się uzyskać odpowiedź czego w tym wcieleniu mamy się nauczyć. Do tego właśnie m.in. służy regresja, do zabawy nie polecam.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2012, o 11:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 64
Podziękowań: 13
Cofnąłem się, lecz nie wierzę, że to było ostatnie wcielenie tylko dużo dużo wcześniej. A wiec tak.
Widziałem pustynię, lecz pustynię która była polem bitwy, potępionym. Były na niej z jednej strony okropne i ochydne kreatury, nie mam pojęcia jak je szczerze opisać. Po 2 stronie stałem ja oraz wielu innych osoby, coś ala anioły w zbrojach tak pięknych i mocnych, widziałem jak podczas bitwy zlitowałem się nad jednym, bo zobaczyłem w jego oczach dobroć, lecz w tej samej chwili oberwałem w głowę(oj to uczucie bolało), Bitwę wygraliśmy, później widok pałacu pięknego, świecistego i my wchodzący wygrani idący pod tron, lecz tu się urywa i rozmazuję obraz, nie widać kto na nim siedział


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2012, o 20:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
wreszcie mam swój kącik i zabiorę sie za to bo jestem ciekawa co mi tam wyjdzie :)) zdam relacje :P

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2012, o 00:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Cóż, przy próbie zobaczenia filmu pojawia się komunikat, że jest on prywatny

Edit: już sobie poradziłam i znalazłam w innym miejscu. To tak byś się nie trudził przypadkiem:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2012, o 22:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
znalazłam link dla kobiet dla mężczyzn nie moge znaleźc ale prosiłabym aby ktoś z znających sie na rzeczy sprawdził to : http://w877.wrzuta.pl/audio/5zx4XaWtRwS/aa

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2012, o 22:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
To jest to nagranie. Oba też są na chomiku. Przegoogluj sobie chomikuj hipnoza regresyjna dla kobiety/mężczyzny. Stamtąd można ściągnąć.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2012, o 23:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
dzięki Kala :)) zaraz wleze na chomika :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2012, o 02:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Muszę sie konkretnie jakoś do tego przygotować?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2012, o 13:51 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Asia napisał(a):
Muszę sie konkretnie jakoś do tego przygotować?


Jedynie chyba musisz nie mieć żadnych obaw przed tym, poza tym zaufaj i otwórz się. Jak nie pójdzie, to nie przejmuj się i spróbuj ponownie :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL