Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 kwi 2013, o 22:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 20:37
Posty: 14
Podziękowań: 2
Dzięki.teraz pozbyłam się lęków przed hipnoza...dziękuję za odpowiedzi na ten temat


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2013, o 18:23 

Dołączył(a): 2 cze 2013, o 18:22
Posty: 3
Podziękowań: 0
Można jeszcze gdzieś znaleźć materiał przewodni to tej hipnozy ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2013, o 19:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Tak, na pierwszej stronie tego tematu zostały podane strony, z których można pobrać to nagranie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2013, o 22:07 

Dołączył(a): 2 cze 2013, o 18:22
Posty: 3
Podziękowań: 0
nie udalo mi sie niczego doswiadczyc...
mam chyba zbyt zamkniety umysl, na poczatku bardzo ciezko mi odprezyc powieki...
kiedy nastapil pstryk palcami powieki zaczely mi bardziej drgac, jakby wogole nie byly odprezone i bardziej sie spiely, podobnie jak reszta ciala
jakies sugestie ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 cze 2013, o 16:02 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
cziczi, sugeruję nie myśleć intensywnie nad tym, żeby Ci się udało. Na luzie - jak się uda to ok, a jak nie to będzie chwila odprężenia, bez nacisku na efekty. Przyjdzie samo :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2013, o 23:02 

Dołączył(a): 2 cze 2013, o 18:22
Posty: 3
Podziękowań: 0
Opowiem wam coś.
Wczoraj zabrałem się za pisanie materiałów dotyczących życia prywatnego, traf chciał, że zasnąłem przy tym. Wyspałem się jak nie wiem, do godziny 21. Jak to zazwyczaj jest w takich przypadkach, jak wstaniesz i o tej 12 spróbujesz zasnąć to przychodzi to ciężko. Żeby uśpić w jakiś sposób ciało w myślach rozluźniłem każdą partię mięśni i krążyłem gdzieś myślami. O mijającym dniu, o ogółach, przypomniała mi się też ostatnia próba hipnozy. Nic nadzwyczajnego. Chcąc przestać myśleć i zasnąć zacząłem wyłączać rozbiegane myśli i skupiłem się na oddechu. Miałem... wizję, możliwe że związane z poprzednim wcieleniem przez wcześniejsze rozmyślenia. Nie zasnąłem ale doznałem krótkiej dosyć wyraźnej scenki.
To wyglądało tak jakbym był poniekąd obserwatorem z boku i tą osobą jednocześnie.
Ciekawe... co sądzicie ?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 cze 2013, o 09:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 20:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
Ja w ub. niedzielę zafundowałam sobie hipnozę czy też minihipnozę w swoim wykonaniu. Z tym, ze to nie był regresing. Po prostu masz dużo pomysłów i planów na przyszłość, wobec czego chciałam wybrać się w podróż na tamtą stronę, żeby zobaczyć co z moich planów wyjdzie. Mam pewne przeczucia co do moich spraw, ale chciałam się upewnić, a nie chcę korzystać ze wskazówek kart.
Jestem oczarowana tym co się wydarzyło, czego doświadczyłam. Spotkałam moich bliskich: mamę, dziadków, babie, prababcie i dalszych krewnych. Jeden z krewnych już dawno temu mi się śnił, przychodził do mnie. Niestety nikt nie potrafił rozszyfrować kim jest, bo nigdy nic mi nie mówił. Ja widziałam obrazy związane z jego życiem, ale w tym kraju moich przodków było sporo wojen, więc niejeden mężczyzna z rodziny szedł walczyć i los po nim zaginął. Natomiast teraz ten człowiek mi się przedstawił... i starszyzna rodziny teraz się wykazała. Także było super. :D i zacznę przygotowywać się do wyjazdu za granicę, by szukać miejsca/ domu krewnego. Wg jego relacji dom został skonfiskowany.
Oczywiście punk główny mojej wyprawy w zaświaty został zrealizowany, bo spotkałam bliskich i dostałam odp. na nurtujące mnie kwestie.
Po tamtej stronie jest piękna, czysta przyroda.

Nie wiem czy to dobre miejsce na opisywanie mojego dośw., najwyżej go przeniesiecie w inne miejsce.

Aha wprowadziłam się w stan hipnozy za pomocą głębokiego relaksu i przy zapalonej świecy.
pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2013, o 11:30 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
cziczi, tak właśnie między innymi wygląda regresing. Widzisz siebie, jednocześnie sobą jesteś i czujesz emocje, które czułeś wtedy, jakbyś przeżywał to jeszcze raz. Dodatkowo nie masz panowania nad tym, co się dzieje.
Także gratuluję :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2014, o 16:04 

Dołączył(a): 8 lut 2014, o 15:59
Posty: 1
Podziękowań: 0
proszę o pomoc ,gdzie mogę pobrac materiał nie mogę go odnaleźć na początku tego postu ,dziekuje


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2014, o 20:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
beatapuls napisał(a):
proszę o pomoc ,gdzie mogę pobrac materiał nie mogę go odnaleźć na początku tego postu ,dziekuje


ściągnij sobie proszę program "Vdownloader"
jak to zrobisz, wklejasz link z Youtuba i pobierasz, program w 100% po Polsku i prosty w obsłudze. A ściąga każdy filmik i muzykę z youtube, wystarczy że wybierzesz odpowiedni format, np. mp3 albo avi

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL